Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid California Palo Alto Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Palo Alto - MSc programmide Palo Alto MSc, Palo Alto

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

Silicon Valley on tuntud keskmes tehnoloogiline buum Californias. Linn on olnud Ots tehnoloogilisi saavutusi alates 20. sajandi algusest. Linnas on lähedus mõned rahva parimad ülikoolid.

MSc Palo Alto - Võtke MSc Palo Altos. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Sofia University

Master of Science in Computer Science Sofia Ülikool annab üliõpilastele laiapõhjaline taust tarkvara arendamise ja muid põhilisi erialade arvutiteadus. Samuti annab õpila ... [+]

Master of Computer Science

Master of Science in Computer Science Sofia Ülikool annab üliõpilastele laiapõhjaline taust tarkvara arendamise ja muid põhilisi erialade arvutiteadus. Samuti annab õpilastele võimaluse edendada oma teadmisi foundational ja rakendusuuringute teemasid. Asub Palo Alto, südames Silicon Valley vaid mõne minuti kaugusel top ettevõtted nagu Google, Apple, HP ja Facebook annab õpilastele keskkond rikas võimalusi.

Meie õppejõud on töötanud Fortune 500 ettevõtted ja alustavatel ja sai oma Ph.Ds koolidest nagu MIT, Stanford, Carnegie Mellon University, UC Berkeley, Oxford University of Southern California ülikool ja Sydney

Programmi funktsioonid: Kohapeal ja hübriid / Online formaadis Kombinatsioonid tehnoloogia arendamine Transpersonaalne väärtused ja oskused elukutselistest Loovuse, kultuurilise tundlikkusega ja tähelepanelikkus Vajalikud oskused ja väärtused vaja järgmise põlvkonna wellbalanced juhid töökohal Väikesed klassid ja tihedat suhtlemist õppejõud Matemaatika et on eksperdid oma valdkonnas, et tuua tipptasemel tehnoloogia ja reaalse maailma arvutustehnika kogemus klassiruumis. Kontsentratsioonid pakkumine: Tehisintellekt ja Machine Learning Holistiline Leadership and Management Human arvuti interaktsiooni Tarkvaratehnika Ümberkujundava Computing Ümberkujundava mehitamata lennuki süsteemi Computing ... [-]
Ameerika Ühendriigid Palo Alto
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles