Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Pennsylvania Bloomsburg Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Bloomsburg - MSc programmide Bloomsburg MSc, Bloomsburg

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, mida sageli nimetatakse ka "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt " USA ". Ameerika kolledžites on rahastatud "õppemaksu " eest, mida õpilane, mis on sageli üsna kallis, väga sageli ulatuv kümneid tuhandeid dollareid aastas.

MSc Bloomsburg - Võtke MSc Bloomsburgs. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
Pennsylvania
Bloomsburg
Õppe tüüp
Tempo
Bloomsburg University

Instructional Technology on aa mitmekesine valdkond, kus pakutakse inimestele erinevaid eklektilisi rolle, mis keskenduvad veebipõhise juhendamise loomise protsessile. Õp ... [+]

Ülevaade

Instructional Technology on mitmekülgne valdkond, kus pakutakse inimestele erinevaid eklektilisi rolle, mis kõik keskenduvad veebipõhise juhendamise loomise protsessile. Õppuritehnoloogide vajadus on suurepärane. Iga-aastaselt loodud teabe kasvav arv ja vajadus üha rohkem õppida juhivad vajadust juhendajatele, nagu ka pidevalt muutuvas tehnoloogiavaldkonnas.

Juhtimistehnoloogia võib hõlmata järgmist tüüpi andmekandjate kasutamist:

Mängud ja simulatsioonidWeb 2.0 tehnoloogiadVirtuaalsed maailmadAudio- ja videopõhine juhendamineVeebipõhised kursused ja klassidOnline õppematerjalide hindamineMobiilne õpeJuhtimistehnoloogia programmidMS Instructional Technology - ettevõtete kontsentratsioon: neile, kes soovivad astuda karjääri ettevõtluse, tööstuse, mittetulundusliku või valitsuse koolitus- ja arendussektoris.MS Instructional Technology - IT spetsialist: Professionaalidele, kellel on interaktiivsete tehnoloogiate integreerimine haridusõpetuskeskkondadesse.e-õppe eriala tunnistus: spetsialistidele, kellel on interaktiivsete veebitehnoloogiate integreerimine nii haridus- kui ka erialase koolituse keskkonda.Õppemängude disaini tunnistus: Õppige oskusi, et kujundada ja arendada õpetlikke mänge selles 5-kursuse sertifikaadis.... [-]
Ameerika Ühendriigid Bloomsburg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles