$close

Filtrid

Kuva tulemused

Vaikse ookeani uuringud programmid Otsi top Vaikse ookeani uuringud programme siin! - Vaikse ookeani uuringud

Üksikisikud, kes lõpetavad bakalaureuseõppe, võivad omandada magistrikraadi. Saadud teadmised ja oskused aitavad sageli kõrgkoolilõpetajatel tagada kõrgemaid töökohti. Mis on Vaikse ookeani uuringute magistrikraad? Programm üldiselt kajastab kirjandust, poliitikat, ühiskonda, majandust ja Aasia Vaikse ookeani piirkonna ajalugu. Kursused võivad keskenduda sellistele paikadele nagu Kor… Loe edasi

Üksikisikud, kes lõpetavad bakalaureuseõppe, võivad omandada magistrikraadi. Saadud teadmised ja oskused aitavad sageli kõrgkoolilõpetajatel tagada kõrgemaid töökohti.

Mis on Vaikse ookeani uuringute magistrikraad? Programm üldiselt kajastab kirjandust, poliitikat, ühiskonda, majandust ja Aasia Vaikse ookeani piirkonna ajalugu. Kursused võivad keskenduda sellistele paikadele nagu Korea, Hiina, Jaapan, Kagu-Aasia ja Lõuna-Aasia. Paljudel juhtudel eeldatakse, et osalejad õpivad selliseid keeli nagu jaapani ja mandariini hiina keel. Õppekava võib õpetada õpilastele ka uurimismeetodeid, andmete analüüse ja statistilisi meetodeid. Tavaliselt on õpilastel võimalus oma teadmisi laiendada, osaledes praktikakohtades, klassiruumis, konverentsidel, välitöödel ja sümpoosionidel. Sõltuvalt asutusest võivad osalejad keskenduda konkreetsele valdkonnale, näiteks ärijuhtimisele.

Lõpetajad saavad tavaliselt suhelda Aasia keeles, mis on kasulik tööandjatele, kes otsivad kakskeelset töökohta kandidaate. Õpilased kasutavad uurimismeetodeid, mis aitavad neil töökohal suurepäraseid tulemusi anda. Lisaks võimaldab andmete analüüsi võimaldamine neil probleeme lahendada eluküsimustes.

Hariduskulud on kolledžites erinevad. Selline tegur nagu kooli asukoht võib mõjutada tasusid ja õppemaksu. Õpilased peaksid koguma nii palju informatsiooni koolist enne registreerumist.

Kiiresti pakutavad karjäärivõimalused on laiad ja mitmekesised. Üldiselt pakuvad karjäärispetsialistid suurimat sissetulekupotentsiaali. Nende lõpetajate hulgas on kõige populaarsemate ametikohtade nimetused tõlk, tõlkija, rahvusvaheline turunduse spetsialist, finantsnõustaja, välisnõustaja või välismaine korrespondent. Vaikse ookeani uuringute magistrandid saavad tööd teha koostööd ettevõtete, meediaettevõtete ja valitsusasutustega. Töökohad ei piirdu kindla piirkonnaga. Loomulikult on Aasia riikides nõudlus nende lõpetanute järele. Kuid tööotsijad võivad alustada karjääri mitmekultuurilises kohas, näiteks Amsterdamis, Londonis, Berliinis ja New Yorgis.

Kogu maailmas on koolid, mis pakuvad online-võimalusi MS-i Pacific Studies-uuringuteks. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
SOAS University of London
London, Suurbritannia

Osalemisviis: täiskohaga või osalise tööajaga MA Kagu- ja Vaikse ookeani Aasia uuringute programm pakub erakordseid võimalusi ühe maailma kõige mitmekesisema ja olulisema piir ... +

Osalemisviis: täiskohaga või osalise tööajaga MA Kagu- ja Vaikse ookeani Aasia uuringute programm pakub erakordseid võimalusi ühe maailma kõige mitmekesisema ja olulisema piirkonna süvaõppeks ning üliõpilased omandavad keeleoskuse, kultuuridevahelise teadlikkuse ja mõistmise pädevuse. Selle programmi õpilased on erineva taustaga. Mõned liituvad pärast seda, kui on omandanud huvi Kagu-Aasia vastu bakalaureuseõppe ajal või piirkonnas reisimise tulemusena. See Kagu- ja Vaikse ookeani Aasia uuringute magistriprogramm meelitab ligi ka täiskasvanud üliõpilasi: mõned võtavad magistrikraadi osalise ettevalmistusena piirkonnas töötamiseks; teised, kes on aastaid elanud Kagu- ja Vaikse ookeani Aasias, püüavad paigutada oma kogemused ja muljed struktureerituma analüütilisemasse raamistikku. Kagu- või Vaikse ookeani Aasia keele oskus ei ole sellesse programmi sisenemise eeltingimus. Kuid kõik selle programmi õpilased peavad ühe moodulina võtma Kagu- või Vaikse ookeani Aasia keele. Miks õppida Kagu- ja Vaikse ookeani Aasia uuringuid aadressil SOAS SOAS on Aafrika, Lähis-Ida, Lõuna-Aasia ja Kagu-Aasia uuringute spetsialist Lõuna-Aasia uuringute 2021. aasta täielikus ülikoolijuhendis Ühendkuningriigis 8. koht omandage põhjalik arusaam ühest neist maailma võtmepiirkondadest, mis põhinevad piirkonna ühe või mitme keele uurimisel Juurdepääs teenuse SOAS igakülgsele piirkonnaülesele asjatundlikkusele ja mõista nende piirkondade omavahelist seotust üha enam globaliseeruvas maailmas Tugev metodoloogiline ja interdistsiplinaarne alus -
MSc
Täiskoormus
Osakoormus
Inglise
Ülikool