Šotimaailma teadustöö magistrikraad pakub teile võimalust teostada Šoti ajaloolas olulist sõltumatut uurimistööd.

Programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on konkreetne huvipakkuv teema, milleks nad soovivad oma uurimistööd läbi viia.

Pakume struktureeritud teadustöö koolitust, võimaldades samal ajal uurimisprojekti, mille te ise kujundate, jätkates, konsulteerides järelevalveasutustega. See toimib nii iseseisev teadustöö kraad kui ka ettevalmistus doktoriõppe edasiseks uurimiseks.

Ekspertiisi laius

Edinburghi ajalugu on üks suuremaid ja kõige silmapaistvamaid selle valdkonna osakondi ning on koduks Šotimaa ajaloo vanimale asutatud õppetoolile.

Meie teadustegevus Šotimaajaloo alal ulatub varases keskaegsest kuni tänapäevani. Meie spetsialiseerunud teemad hõlmavad Šoti mägismaad; keskaegsed kuningad; keskaegne saintstik; valitsus ja poliitika Šotimaal enamiku perioodide jooksul; religioosne ajalugu; intellektuaal-, haridus- ja kultuuriajalugu; nõiduste ajalugu ja populaarsed uskumused; maamajandus; Šotimaa arenev koht Euroopa Liidus; ja Šotimaa ülemeremaade sidemed Euroopaga, Ameerika ja Briti impeeriumiga.

Ajaloo, klassika ja arheoloogiakool on koduks Šotimaa Diaspora uuringute keskusele, mis on esimene selline uurimisüksus selles valdkonnas. Keskus loodi ametlikult 2008. aasta kevadel, et edendada selle olulise teema ajaloolist uurimist.


Programmi struktuur

Programmi eesmärk on tutvustada teile sõltumatuid teadusuuringuid. Teile antakse distsipliini lõpuleviimiseks teie valitud piirkonna teadmistega kaks järelevaatajat.

Samuti kontrollite kahte ajalookursuse kursust, "Ajaloolised uuringud: oskused ja allikad" (1. semester) ja "Ajalooline metoodika" (teine ​​poolaasta).

Õpilastel on võimalus omandada konkreetseid teadustöö oskusi. Ladina-ja paleograafia koolitus on eriti oluline neile, kes soovivad jätkata teadustööd keskaegses või varases kaasaegses perioodis. Koolitus teistes keeltes on saadaval ka.

Käsitava oskuse alane koolitus on saadaval ka ajaloo, klassika ja arheoloogia koolis ning akadeemilise arengu instituudi kaudu.

Dissertatsioon

Teete sõltumatu uurimistöö, mille tulemuseks on 30.000 sõna väitekiri, mis esitatakse augustis määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Tutvuge Šveitsi ajaloo magistrikraadi (teadustööga) vastuvõtu kriteeriumide ja vajalike kvalifikatsioonidega.

Kraadi nõuded

Teie programmiga seotud teema vajab Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Edinburgh Global (vt allpool olevat linki). Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub Edinburgh Global teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Teise võimalusena võime ka nõustuda kraadiga


Karjäär

See aste võib kujuneda paljude karjäärivalikute jaoks.

Paljud hiljutised MScR kraadiõpetajad on jätkanud doktorikraadi Šotimaa ajaloos või sellega seotud valdkondades. MScR võib olla ka terminali magistrikraad, tõhustades õpilaste kirjutamis- ja teadustöö oskusi ja valmistades ette karjääri valdkondades, kus neid oskusi eriti hinnatakse.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Vaata veel 13 kursust The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeologyis »

Viimati uuendatud Oktoober 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,300 GBP
Täiskoormusega õpe: kodu / EL 8 300 dollarit aastas; Ülemeremaad 21 600 £ aastas. Osalise tööajaga õpingud: kodu / EL 4 150 £ aastas; Overseas £ 10 800 aastas. Võimalik lisatasu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
End Date