Arhitektuuri magistrikraad (teadustöö) toetab teie huvi selles valdkonnas kõrgelt arenenud akadeemilisele ja professionaalsele sõltumatutele uuringutele.

MScR arheoloogias annab ainulaadse kogemuse kraadiõppe ja teadustöö valdkonnas. See üheaastane kraad (või 2 aastat osalise tööajaga) annab tugeva aluse uurimismeetodite ja -tehnikate abil, võimaldades teil jätkata oma projekti ja viia läbi laiendatud doktoritööd juhtidega, kes on valdkonna eksperdid.

Me tervitame rakendusi inimestelt, kes soovivad töötada valdkondades või teemadel, kus meil on teadmised. Nende hulka kuuluvad teadusepõhise arheoloogia, osteoarheoloogia, kohtuekspertiisi antropoloogia, GIS-projektid, hilinenud jahimehete kogumise ja põllumajanduse levik Euroopas, megaliitmõõdikud, varajased tsivilisatsioonid ja linnade ühendused Vahemeres ja Euroopas, Lähis-Ida arheoloogia ja eetika, hiljem Euroopa eelajaloo, Šotimaa arheoloogia, Bütsantsi maailm.


Rahvusvaheline maine

Õppides ajaloo-, klassika ja arheoloogiakoolis, saate kasu riiklikelt ja rahvusvaheliselt tuntud arheoloogide väikerühma üksikjuhistest.


Programmi struktuur

Programm tutvustab teid sõltumatu teadusteooria ja praktikaga.

Teile eraldatakse kaks ekspertide järelevalvet, kellega te kogu aasta jooksul lähete tihedalt koostööd.

Kõik üliõpilased võtavad õppeaasta jooksul ühe ettekirjutatud kursuse, arheoloogia teadusallikate ja -strateegiate ning võivad programmi juhtkonnaga kokkuleppel osaleda muudes klassides.

Uuringute tegemiseks vajalike täiendavate oskuste hindavad õpilased ja juhendajad ühiselt enne programmi algust. Kättesaadavate teadustööde ja erialaste oskuste alane koolitus on saadaval ka ajaloo, klassika ja arheoloogia koolis ning Akadeemilise Arengu Instituudi (IAD) kaudu.

Dissertatsioon

Teete uurimisprojekti ja esitage väitekiri, mis esitatakse augustis määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Uurige arheoloogias magistrikraadi (uurimisinstituudi) vastuvõtukriteeriumide ja nõutavate kvalifikatsioonide kohta.

Kraadi nõuded

Teie programmiga seotud teema vajab Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Edinburgh Global. Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub Edinburgh Global teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Teise võimalusena võime ka nõustuda kraadiga


Karjäär

Programm võimaldab teil minna edasijõudnutele õpingutele ja annab ka kindla aluse karjäärile.

Te omandate praktilisi ja akadeemilisi kogemusi, meeskonnatöö ja analüütilisi oskusi ning oskate töötada erinevates kontekstides.

Arheoloogia lõpetanutele kättesaadavad karjäärivõimalused (kuigi mõned võivad vajada lisakoolitust) on näiteks kõrgharidus, pärandijuhtimine ja agentuurid, kaubanduslik arheoloogia, keskkonnamõju hindamine, koolid (kui on kombineeritud muu ainega), turism / reisimine.

Arheoloogia kraad ei piira loomulikult teid karjääri arheoloogias. Sa võid arendada oma karjääri Pathway ebatavalisel kombel või haru seotud valdkondades, säilitades samas elukestva huvi ja osalemist arheoloogilised tööd ja uuringud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Vaata veel 13 kursust The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeologyis »

Viimati uuendatud Oktoober 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,300 GBP
Täiskoormusega õpe: kodu / EL 8 300 dollarit aastas; Ülemeremaad 21 600 £ aastas. Osalise tööajaga õpingud: kodu / EL 4 150 £ aastas; Overseas £ 10 800 aastas. Võimalik lisatasu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
End Date