Klassikateaduste magistrikraad (teadustöö) toetab teie huvi selles valdkonnas kõrgelt arenenud akadeemilisele ja professionaalsele sõltumatutele uuringutele.

MSc (teadusuuringute) pakub teile võimalust teha märkimisväärne tase sõltumatud uuringud teie valitud valdkonnas.

Klassikutes pakume teile esimese klassi kogemust kraadiõppe ja teadustöö alal. Selles astmes arvestatakse ainult asjakohase valdkonna asjatundjatega, kes esitavad tugeva ja elujõulise uurimisettepaneku.

MSc (teadustöö) klassis on üheaastane kraad. See annab alust uurimise meetoditele ja tehnikatele, võimaldades samas teil jätkata oma uurimistööd ja viia läbi laiendatud doktoritööd juhtidega, kes on selle valdkonna asjatundjad. Me tervitame taotlusi keegi, kes soovib töötada teemadel, mis kattuvad meie akadeemilise personali teadusuuringutega, sealhulgas Kreeka sotsiaalajaloo, Kreeka õiguse, klassikalise kirjanduse ja kunsti, Hellenistliku ajaloo ja arheoloogia, Rooma orjuse, Rooma kunsti ja arhitektuuri, Rooma majanduse , hilise antiik- ja bütsantsi kirjandus, ajalugu ja arheoloogia.

Pakume teile võimalusi kuulata väljapaistvaid kõnelejaid nädala klassika uurimisseminari seerias ja jagada oma teadustööd oma eakaaslastega klassika lõpetajate seminaril. Te õpiksite Edinburghis, Põhja-Ateenas, uhkeelt ilusas linnas, millel on ülemaailmne kultuuri- ja akadeemilise kapitali maine!


Rahvusvaheline maine

Õppides ajaloo-, klassika- ja arheoloogiakoolis, saate kasu riiklikust ja rahvusvaheliselt tuntud klassitsistlikust isikliku järelevalve alla.


Programmi struktuur

Selle programmi eesmärgiks on tutvustada klassikaliste-kreeklaste ja ladina kirjanduse ja mõtte, antikeelse ajaloo ning klassikalise kunsti ja arheoloogia erinevate klasside õpilastele sõltumatuid uuringuid.

Teile antakse distsipliini lõpuleviimiseks teie valitud piirkonna teadmistega kaks järelevaatajat. See 30 000-sõna väitekiri on ainus hinnatud tööde osa, mida teil on vaja toota. Siiski pakutakse teile ka sobivat väljaõpet teadustehnikates ja saate vajadusel osaleda klassides, et arendada oma teadmisi vana ja kaasaegsete keelte kohta. Teil on ka võimalus osaleda muudes kursustes kas seetõttu, et need on teie projektiga seotud või lihtsalt seetõttu, et nad teile huvi pakuvad.

Aasta jooksul kohtuvad regulaarselt oma juhendajad, kes suunavad teid uurimistööde tegemiseks ja väitekirja kirjutamiseks. Tööd ise uurivad kaks eksamineerijat.

Teadustöötajate magistrikraad osaleb klassikaliste oskuste ja meetodite kursusel ja võib valida auditi (st osaleda, kuid mitte krediiti) muid kursusi, mida nad on huvitatud (sõltuvalt nende olemasolust), näiteks meie keelevalikud.

Käsitava oskuse alane koolitus on saadaval ka ajaloo, klassika ja arheoloogia koolis ning akadeemilise arengu instituudi kaudu. Samuti eeldatakse, et MScR üliõpilased osalevad koolide teadusuuringute seminaridel ja õpikodades.

Teadustöö väitekiri

Teete uurimisprojekti ja esitage väitekiri, mis esitatakse augustis määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Tutvuge klassikaliste magistrikraadi (teadustöö) vastuvõtu kriteeriumide ja nõutavate kvalifikatsioonidega.

Kraadi nõuded

Teie programmiga seotud teema vajab Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Edinburgh Global. Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub Edinburgh Global teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Teise võimalusena võime ka nõustuda kraadiga


Karjäär

See aste võib kujuneda paljude karjäärivalikute jaoks.

Muuseumitöö, kultuuripärand, haridus, analüüs ja nõustamine pakuvad ka mitmeid professionaalseid võimalusi, mis vajavad sellist kraadi nagu see. Lisaks sellele on teil pärast lõpetamist teadmised ja oskused uurimismeetodite osas, mis annavad teile hea positsiooni doktoriõppe läbiviimiseks seotud valdkondades ja lõpuks akadeemilise karjääri.

Teil on ka ülekantavate oskuste tööriistakomplekt organisatsiooni, uurimistöö ja analüüsi valdkonnas, mis on kõrgelt hinnatud igas töövaldkonnas.

Külastage meie karjääriteenistust kapteni valikute saamiseks, doktoriõppe jätkamiseks ning tööotsingu ja nõuannete saamiseks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Vaata veel 13 kursust The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeologyis »

Viimati uuendatud Oktoober 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,300 GBP
Täiskoormusega õpe: kodu / EL 8 300 dollarit aastas; Ülemeremaad 21 600 £ aastas. Osalise tööajaga õpingud: kodu / EL 4 150 £ aastas; Overseas £ 10 800 aastas. Võimalik lisatasu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
End Date