Majandus- ja sotsiaalajastu uuringute magistrikraad pakub võimalust teostada olulist sõltumatu uurimistööd.

Majandus- ja sotsiaalajastu uuringute magistrikraad on mõeldud üliõpilastele, kellel on konkreetne huvipakkuv teema, milles nad soovivad oma teadustööd läbi viia.

Programm pakub struktureeritud teadustöö koolitust, samal ajal võimaldab teil jätkata uurimisprojekti, mille te ise kujundate, konsulteerides juhendajatega. See toimib nii iseseisev teadustöö kraad kui ka ettevalmistus doktoriõppe edasiseks uurimiseks.

Majanduslik ja sotsiaalne ajalugu tegeleb kaasaegse ühiskonna arengu aluseks olevate ajalooliste protsessidega, kasutades erinevaid teadmisi ja lähenemisviise sotsiaalteadustes, sealhulgas majanduses, sotsioloogias ja sotsiaalses antropoloogias. Programm keskendub erinevatel ajaloolistel kontekstidel kodanikuühiskonnale, materiaalsele kultuurile, noortele, soole, kuritegevusele, filmile, majanduskasvule ja energiapoliitikale.

Edinburghil on selles uurimisvaldkonnas suur ja eriline teadlaste rühm. Nende erialad pakuvad õpilastele väljapaistvaid valikuvõimalusi nii ajaloolise perioodi kui ka maailma piirkondade lõikes.


Programmi struktuur

Programmi eesmärk on tutvustada teile sõltumatuid teadusuuringuid. Teid uuritakse kursuste ja 15 000-sõna väitekirjaga.

Programm ühendab loenguid, seminare, õpetusi ja arvuti-lab seansse. Teadusuuringute koolituskursustel ja teadustegevuses omandatud oskused ja teooria koosneb paljudest ülesannetest, mis on ette nähtud otseselt doktoritöö lõpuleviimiseks.

Sa täidad kolm kohustuslikku kursust (kokku 60 ainepunkti), kaks oskuskursust (kokku 40 ainepunkti) ja valib valikulise variandi (20 ainepunkti) pakutavast sorti vastavalt võimalustele. Teete ka iseseisvalt uuritud väitekirja (60 ainepunkti) 15 000 sõna.

See programm sisaldab ESRC-d tunnustatud uurimiskoolitusi teadusuuringute kavandamisel ja metoodikaoskustes.

Käsitava oskuse alane koolitus on saadaval ka ajaloo, klassika ja arheoloogia koolis ning akadeemilise arengu instituudi kaudu.

Õpetatud kursused

Te võtate kaks kursust üle kahe semestri õpetamise.

Dissertatsioon

Teete sõltumatu uurimistöö, mille tulemuseks on 15.000-sõna väitekiri, mis esitatakse augustikuu keskel määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Uurige majanduse ja sotsiaalse ajaloo magistrikraadi (teadustöö) vastuvõtukriteeriumide ja nõutavate kvalifikatsioonide järgi.

Kraadi nõuded

Teie programmiga seotud teema vajab Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Edinburgh Global (vt allpool olevat linki). Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub Edinburgh Global teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Teise võimalusena võime ka nõustuda kraadiga


Karjäär

See aste võib kujuneda paljude karjäärivalikute jaoks.

See programm on spetsiaalselt ette nähtud üliõpilastele, kes ennustavad doktoriõppes edasiarendamist, kuid see võib toimida ka suurepärase ettevalmistusena erinevatele karjääridele.

Külastage meie karjääriteenistust kapteni valikute saamiseks, doktoriõppe jätkamiseks ning tööotsingu ja nõuannete saamiseks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Vaata veel 13 kursust The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeologyis »

Viimati uuendatud Oktoober 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,300 GBP
Täiskoormusega õpe: kodu / EL 8 300 dollarit aastas; Ülemeremaad 21 600 £ aastas. Osalise tööajaga õpingud: kodu / EL 4 150 £ aastas; Overseas £ 10 800 aastas. Võimalik lisatasu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
okt 15, 2019
End Date