Master of Technology (MTEC) kraadi nõuab kõigilt õpilastelt vähemalt 33 lõpetaja krediidi tundi. Kell 33 lõpetanute krediidi tundi, vähemalt 18 tundi peavad olema 60 000 tasemel ja vähemalt 21 tundi tuleb võtta kursustel, mida pakub College of Aeronautics ja Engineering (kursuse nime eesliin AERN või TECH).

Kirjeldus

Tehnoloogia magistrikraad pakub õppekava, mis pakub õpilastele edasijõudnutele tehnilisi ja juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tööstuse ja ettevõtluse tehnilise tööjõu vajadustele. Programm võimaldab õpilastel kursuste valimisel paindlikkust, et rahuldada karjääri mitmekesiseid nõudmisi kiiresti muutuvates valdkondades äri-, tehnika- ja tehnoloogiavaldkonnas.

Programm pakub kursuste mitmesuguseid valdkondi, sealhulgas lennundus / lennundus, rakenduslik tehnoloogia, arvutitehnoloogia, arvutitehnoloogia, ehitusjuhtimine, inseneri- ja tehnoloogiajuhtimine, tootmissüsteemid / masinaehitustehnoloogia / mehhatroonika, kvaliteedisüsteemid ja kiirgustöötlus.

Täielikult pakutakse:

Kent Campus

97602_FuelCellResearchTeamgroupinlab-MasterTechnologyinSustainableSystems.jpg

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist 1 tingimusteta sisseastumiseks.
 • Minimaalselt 3000 bakalaureuseõppe GPA-d 4000-punktisel skaalal 1 tingimusteta sisseastumiste jaoks.
 • Ametlik ärakirja (d).
 • Eesmärgi kinnitus (üks leht), milles kirjeldatakse taotleja tausta, huve ja eesmärke ning kuidas see programm aitab neid eesmärke saavutada.
 • Kolm soovituskirja 2 .
 • Inglise keele oskus - kõik rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama tõendi inglise keele oskuse kohta (kui need ei vasta konkreetsetele eranditele), teenides ühte järgmistest:
  • Minimaalselt 550 TOEFL PBT skoori (paberkandjal)
  • Minimaalne 79 TOEFL IBT skoor (Interneti-põhine versioon)
  • Minimaalne 77 MELAB skoor
  • Minimaalselt 6.5 IELTS skoor
  • Minimaalne 58 PTE skoor

Lennundus- ja tehnikaüliõpilaste kolledži vastuvõtukomisjon vaatab kõik taotlused läbi. Sissepääs võetakse arvesse taotleja tausta uurimisel individuaalselt. Puudustega kandidaate võib lubada tingimata, mis võib sisaldada nõudeid lõpetada asjakohane bakalaureuse kursuste, mis ei arvestata magistri kraadi poole.

1 Taotlejad, kellel on bakalaureuse kraad heakskiidetud teaduse või tehnoloogiaga seotud distsipliinil ja kellel on vähemalt 3 000 GPA komposiidi bakalaureusekraad, võetakse vastu tingimusteta. Erandjuhtudel võib taotleja, kellel puudub tehniline kraad või mille GPA on alla 3 000, lubada tingimuslikult või tingimusteta, tuginedes tugevatele soovituskirjadele või kavandatud õppevaldkonnaga seotud olulistele kogemustele. Need taotlejad peaksid esitama kogu täiendava teabe, mis võib abistada vastuvõtukomiteed nende akadeemilise, tehnilise või ametialase tausta ja võimete hindamisel. Täiendav teave võib sisaldada lühikokkuvõtet või erialast portfooliot, milles võetakse kokku asjakohased tehnilised pädevused, töökogemus ning kõik akadeemilised ja ametialased saavutused taotleja kavandatud õpingutega seotud valdkondades.

2 Tähed peaksid pärinema isikult, kes on tuttav taotleja akadeemilise või tööalase tausta ja võimetega. Kirjad peaksid kinnitama taotleja potentsiaali lõputöö edukaks lõpuleviimiseks. Vastuvõetavad on soovituskirjad isikutele, kes on kogenud spetsialistid taotleja kavandatud õppealal või sellega lähedases valdkonnas. Eelistatud on endiste või praeguste professorite soovitused.

Programmi õpitulemused

Lõpetajad selle programmi suudavad:

 1. Rakenda inseneri- ja tehnoloogiajuhtimise põhimõtteid ja tavasid.
 2. Tõestage teadmisi tehnoloogia ja keerukate süsteemide kavandamise, korraldamise, otsustamise ja juhtimise kohta.
 3. Näidata oskust rakendada probleemide lahendamist ja loovat mõtlemist oskusi tehnilistes ja interdistsiplinaarsetes keskkondades.
 4. Tõestage teadmisi äri-, inseneri- ja rakendustehnoloogia keskkonnas tekkivate isikliku ja kutse-eetika ning käitumise põhimõtete, tavade ja rakendamise kohta.
 5. Mõista ja rakendada uurimismeetodeid, uurimisarendust, uurimisanalüüse ja teadustöö rakendamist inseneri- ja tehnoloogiaalastes valdkondades.
 6. Näidake teadmisi ja uurimistöö kavandamist, statistilist analüüsi ning rakendustehnika ja -tehnoloogia väljatöötamist ja rakendamist erinevates inseneri-, teadus- ja tehnoloogiakohtades.

Nõutavad kursused

Kõik kraadiõppurid on kohustatud täitma neli põhilisi kursusi Master of Technology kraadiõppe programmi:

 • TECH 57010 eetika, tehnoloogia ja keskkond
 • TECH 60000 projektijuhtimine
 • TECH 60001 kvantitatiivsed meetodid tehnoloogias
 • TECH 60078 Tehnoloogia uurimismeetodid

Maksimaalselt 4 semester krediidi tundi teenitud lõpetaja töökojad võib kohaldada suunas nõudeid

Individuaalsetest uuringutest saab maksimaalselt 9 lõpetaja krediiti kraadinõuete kohaldamiseks

Maksimaalselt 12 semestri krediidi tundi võib aktsepteerida ülekande krediidi ja kohaldada suunas nõudeid

Õpilased on kohustatud valima väitekirja või väitekirja valik. Uuringute ja arendustegevuse huvitatud õpilastele mõeldud lõputöö variant võimaldab õpilastel omandada põhjalikke teadmisi kitsalt määratletud huvipakkuva tehnilise valdkonna kohta. Mitte-väitekirja valikut pakutakse üliõpilastele, kes otsivad kõrgemate tehniliste kursuste üldisemat õppekava. Need õpilased, kes valivad doktoritöö võimaluse, peavad edukalt lõpetama TECH 61199 - Thesis 1 kokku 6 krediidi tundi.

Spetsialiseerumiskohad

Õpilastel on ainulaadne võimalus keskenduda oma kursuste spetsialiseeritud valdkondades huvi, näiteks:

 • Rakenduslik tehnoloogia
 • Aeronautika / lennundus
 • Arvutitehnika tehnoloogia
 • Arvutitehnoloogia
 • Ehituse juhtimine
 • Inseneri- ja tehnoloogiajuhtimine
 • Tootmissüsteemid / Mehhaaniline tehnoloogia / Mehhatroonika
 • Kvaliteedisüsteemid
 • Kiirgusprotsess
 • Jätkusuutlikud süsteemid

Kaugõpe

Magistriõppe suurim tugevus on selle paindlikkus, mis võimaldab õpilastel täita mitmeid kõrgkoolide kursuseid Interneti ja videokonverentsi tehnoloogia kaudu. Käimas on plaanid pakkuda veelgi rohkem kaugõppekursusi, et täita tänapäeva mittetraditsiooniliste õpilaste vajadusi. Võttes arvesse kiiresti muutuvat tehnoloogiat kõigis valdkondades ja mitmekesiseid vajadusi tekkivate karjääride ja tööstusharude jaoks, on see paindlikkus olnud tähtis, et rahuldada ka tulevikus Kirde-Ohio

Ressursid

MTEC-programmi õpilastele on piiratud arv kraadiõppes. Lisaks regulaarsele kursuste läbiviimisele antakse magistriõppes õppetöö ja / või teadustöö ülesandeid. Samuti on võimalused kraadiõppe üliõpilastel teha teaduskonna ja teadlastega koostööd erinevate uurimis- ja arendusprojektide puhul.

Lõpetanud teaduskonna nõunikud

Magistriõppe üliõpilastele määratakse määratud kõrgkooli teaduskonna nõustajad. Õpilastel on võimalus teha tihedat koostööd kõrgkoolide õppejõuga, et lisaks põhinõuetele kohandada individuaalse õppekava, mis sobib nende ainulaadsete kutse- ja haridusalaste eesmärkidega.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Viimati uuendatud August 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas, Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
33 tundi
Päevane õpe
Price
11,536 USD
Ohio Resident; Mitte-Ohio elanik: 21 524,00 $
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi