Master of Technology (MTEC) kraadi nõuab kõigilt õpilastelt vähemalt 33 lõpetaja krediidi tundi. Kell 33 lõpetanute krediidi tundi, vähemalt 18 tundi peavad olema 60 000 tasemel ja vähemalt 21 tundi tuleb võtta kursustel, mida pakub College of Aeronautics ja Engineering (kursuse nime eesliin AERN või TECH).

Kirjeldus

Magistriõpe kraad pakub õppekava, mis pakub üliõpilastele arenenud tehnilisi ja juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tööstuse ja äri tehnilise tööjõu vajadustele. Programm võimaldab õpilastel paindlikkust muidugi valik, et rahuldada erinevaid nõudmisi karjääri kiiresti muutuvas valdkonnas äri, inseneri-ja tehnoloogia.

Programm pakub kursuste mitmesuguseid valdkondi, sealhulgas lennundus / lennundus, rakenduslik tehnoloogia, arvutitehnoloogia, arvutitehnoloogia, ehitusjuhtimine, inseneri- ja tehnoloogiajuhtimine, tootmissüsteemid / masinaehitustehnoloogia / mehhatroonika, kvaliteedisüsteemid ja kiirgustöötlus.

Täielikult pakutakse:

Kent Campus

97602_FuelCellResearchTeamgroupinlab-MasterTechnologyinSustainableSystems.jpg

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist1 tingimusteta sissepääsuks
 • Vähemalt 3000 bakalaureuseõppega GPA 4000 punkti skaalal1 tingimusteta sisserändajate jaoks
 • Ametlik transkript (id)
 • Eesmärkide avaldus (üks lehekülg), mis kirjeldab taotleja tausta, huvisid ja eesmärke ning kuidas see programm aitab neid eesmärke saavutada
 • Kolm soovituskirja2
 • Inglise keele oskus - kõik rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama tõendi inglise keele oskuse kohta (kui need ei vasta konkreetsetele eranditele), teenides ühte järgmistest:
  • Minimaalselt 550 TOEFL PBT skoori (paberkandjal)
  • Minimaalne 79 TOEFL IBT skoor (Interneti-põhine versioon)
  • Minimaalne 77 MELAB skoor
  • Minimaalselt 6.5 IELTS skoor
  • Minimaalne 58 PTE skoor

Lennundus- ja tehnikaüliõpilaste kolledži vastuvõtukomisjon vaatab kõik taotlused läbi. Sissepääs võetakse arvesse taotleja tausta uurimisel individuaalselt. Puudustega kandidaate võib lubada tingimata, mis võib sisaldada nõudeid lõpetada asjakohane bakalaureuse kursuste, mis ei arvestata magistri kraadi poole.

1. Taotlejad, kellel on bakalaureuse kraad heakskiidetud teaduse või tehnoloogiaga seotud erialal ja kellel on miinimumkompositsioon bakalaureuseõppe 3000 GPA, on lubatud tingimusteta. Erakorralistel juhtudel võib taotleja, kellel pole tehnilist taset või mille liitvabast riiklikust rahastamislepingust on alla 3 000, lubada tingimuslikult või tingimusteta tuginedes tugeva soovituskirja või olulise kogemusega, mis on seotud kavandatava õppevaldkonnaga. Need taotlejad peaksid esitama lisateavet, mis võib aidata vastuvõtukomisjonil hinnata nende akadeemilist, tehnilist või ametialast tausta ja võimeid. Lisateave võib sisaldada kokkuvõtet või professionaalset portfelli, mis sisaldab kõiki asjakohaseid tehnilisi pädevusi, töökogemust ja kõiki akadeemilisi ja kutsealaseid saavutusi taotleja kavandatud uuringutega seotud valdkondades.

2. Kirjad peavad olema pärit taotleja akadeemilisest või kutsestandardist ja võimeteta tuttavalt isikult. Kirjad peavad tõendama taotleja potentsiaali lõpetaja tööd edukalt lõpule viia. Vastuvõetavad soovituskirjad isikutelt, kes on kogenud spetsialistid taotleja kavandatud õppes või tihedalt seotud valdkonnas. Eelistatud on endiste või praeguste professorite soovitused.

Programmi õpitulemused

Lõpetajad selle programmi suudavad:

 1. Rakenda inseneri- ja tehnoloogiajuhtimise põhimõtteid ja tavasid.
 2. Näidake teadmisi tehnoloogia ja keerukate süsteemide planeerimise, organiseerimise, otsuste tegemise ja haldamise kohta.
 3. Näidata oskust rakendada probleemide lahendamist ja loovat mõtlemist oskusi tehnilistes ja interdistsiplinaarsetes keskkondades.
 4. Näidake teadmisi äri-, inseneri- ja rakenduskeskkondades esinevate isiklike ja kutse-eetikate põhimõtetest, praktikatest ja rakendamisest.
 5. Mõista ja rakendada uurimismeetodeid, uurimisarendust, uurimisanalüüse ja teadustöö rakendamist inseneri- ja tehnoloogiaalastes valdkondades.
 6. Näidake teadmiste ja uurimistöö disaini, statistilist analüüsi ning rakendusliku inseneri ja tehnoloogia arendamist ja rakendamist erinevates inseneri-, teadus- ja tehnoloogiakeskustes.

Nõutavad kursused

Kõik kraadiõppurid on kohustatud täitma neli põhilisi kursusi Master of Technology kraadiõppe programmi:

 • TECH 57010 eetika, tehnoloogia ja keskkond - 3 krediiti
 • TECH 60000 projektijuhtimine - 3 ainepunkti
 • TECH 60001 Quantitative Methods in Technology - 3 AP
 • TECH 60078 Research Methods in Technology - 3 AP

Maksimaalselt 4 semester krediidi tundi teenitud lõpetaja töökojad võib kohaldada suunas nõudeid

Individuaalsetest uuringutest saab maksimaalselt 9 lõpetaja krediiti kraadinõuete kohaldamiseks

Maksimaalselt 12 semestri krediidi tundi võib aktsepteerida ülekande krediidi ja kohaldada suunas nõudeid

Õpilased on kohustatud valima väitekirja või väitekirja valik. Uuringute ja arendustegevuse huvitatud õpilastele mõeldud lõputöö variant võimaldab õpilastel omandada põhjalikke teadmisi kitsalt määratletud huvipakkuva tehnilise valdkonna kohta. Mitte-väitekirja valikut pakutakse üliõpilastele, kes otsivad kõrgemate tehniliste kursuste üldisemat õppekava. Need õpilased, kes valivad doktoritöö võimaluse, peavad edukalt lõpetama TECH 61199 - Thesis 1 kokku 6 krediidi tundi.

Spetsialiseerumiskohad

Õpilastel on ainulaadne võimalus keskenduda oma kursuste spetsialiseeritud valdkondades huvi, näiteks:

 • Rakenduslik tehnoloogia
 • Aeronautika / lennundus
 • Arvutitehnika tehnoloogia
 • Arvutitehnoloogia
 • Ehituse juhtimine
 • Inseneri- ja tehnoloogiajuhtimine
 • Tootmissüsteemid / Mehhaaniline tehnoloogia / Mehhatroonika
 • Kvaliteedisüsteemid
 • Kiirgusprotsess
 • Jätkusuutlikud süsteemid

Kaugõpe

Magistriõppe suurim tugevus on selle paindlikkus, mis võimaldab õpilastel täita mitmeid kõrgkoolide kursuseid Interneti ja videokonverentsi tehnoloogia kaudu. Käimas on plaanid pakkuda veelgi rohkem kaugõppekursusi, et täita tänapäeva mittetraditsiooniliste õpilaste vajadusi. Võttes arvesse kiiresti muutuvat tehnoloogiat kõigis valdkondades ja mitmekesiseid vajadusi tekkivate karjääride ja tööstusharude jaoks, on see paindlikkus olnud tähtis, et rahuldada ka tulevikus Kirde-Ohio

Ressursid

MTEC-programmi õpilastele on piiratud arv kraadiõppes. Lisaks regulaarsele kursuste läbiviimisele antakse magistriõppes õppetöö ja / või teadustöö ülesandeid. Samuti on võimalused kraadiõppe üliõpilastel teha teaduskonna ja teadlastega koostööd erinevate uurimis- ja arendusprojektide puhul.

Lõpetanud teaduskonna nõunikud

Magistriõppe üliõpilastele määratakse määratud kõrgkooli teaduskonna nõustajad. Õpilastel on võimalus teha tihedat koostööd kõrgkoolide õppejõuga, et lisaks põhinõuetele kohandada individuaalse õppekava, mis sobib nende ainulaadsete kutse- ja haridusalaste eesmärkidega.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Viimati uuendatud December 5, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas, Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
sept 2019
Duration
33 tundi
Päevane õpe
Price
11,536 USD
Ohio Resident; Mitte-Ohio elanik: 21 524,00 $
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date