MA õpetamine inglise keele kui võõrkeele

Programm hõlmab järgmisi kursusi:

Sotsioloogia Haridus

Selle käigus uuritakse ühised probleemid ja probleemid haridussüsteemi ümber töö tulemusena globaalne majanduslik, sotsiaalne, poliitiline ja kultuuriline jõud, sotsioloogilisest vaatepunktist. Seotud küsimused poliitika, juhtimise, rahastamise, sätte, protsesside ja tulemuste haridussüsteemide jaoks erinevalt asuvad sotsiaalsed grupid, kirjeldatakse ja analüüsitakse rahvusvaheliste, piirkondlike, riiklike ja kohalike kontekstides.

Integreerimine tehnoloogia Haridus

See kursus uurib tehnoloogia integratsiooni strateegiaid hariduse ja valmistab tulevasi õpetajaid kasutama tehnoloogiat võimas vahend, et parandada õppimist. Muidugi ka annab ülevaate mõned õppimise teooriad ja nende mõju õppimisele, ning uurib erinevaid tehnoloogiaid, mida saab kasutada haridusvaldkonnas, sealhulgas visuaalse meedia, audio meedia, arvuti tööriistu, internet ressursse, multimeedia rakendused ja juhendmaterjalid tarkvara.

Adv. Õpetamismeetodeid

Kursus ühendab kaks valdkonda, hariduse Üks on teadus sellest, kuidas õpetamine mõjutab õppimise, mis sisaldab mitmesuguseid uuringuid sellistel teemadel nagu õpetaja ja õpilase mõtlemist, konstruktivistlik vaateid õppimise, õpetamise mõistmiseks, ja kui oluline on sotsiaalse suhtlemise õppimise . Õpetamise metoodika, teine ​​piirkond, mida käsitletakse selles muidugi on tõlgitud õpetamise strateegiad, mis on teoreetiliselt heli, praktiline ja kasutatav.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Lebanese International Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
180 USD
ühe krediidi
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date