Ma õigusteaduse erialal inimõiguste ja üleminekuõiguse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Ma õigusteaduse erialal Inimõigused ja üleminekuõigus

Jeruusalemma Heebrea Ülikooli õigusteaduskond kutsub taotlusi oma ühe-aastase õigusteaduse magistriõppes, mis on spetsialiseerunud inimõigustele ja inglise keeles üleminekuajaga seotud õigusemõistmisele. üleminekuõigus.

MA-programm pakub 20-25 akadeemilist kursust Iisraeli, Euroopa ja Põhja-Ameerika tipp-õiguslike ekspertidega, sealhulgas rahvusvahelise humanitaarõiguse, terrorismivastase seaduse, rahvusvaheliste kohtute ja tribunalidega, üleminekuaja õiguste, Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni seadustega, õiguslike aspektidega Lähis-Ida konflikt, rahvusvaheline kriminaalõigus, rahvusvaheline inimõigus jne.

Teaduskonna koosseisu kuuluvad tippteadlased ja praktikud, sealhulgas endised ja praegused ÜRO Inimõiguste Komitee liikmed, valitsuste ja rahvusvaheliste organisatsioonide, näiteks ÜRO ja Rahvusvahelise Punase Risti Komitee, varalised ja praegused õigusnõustajad.

Programm pakub suurepärast õppeprogrammi kõrgema taseme ülikoolis, mis asub intellektuaalselt stimuleerivas keskkonnas: Jeruusalemma linn, kellel on pikaajaline konfliktide ja mitmekesisuse ajalugu, ja Iisraeli riik - alustavate riikide seas, mis seisavad silmitsi raske rahvusvahelise õigusega ja inimõiguste probleemid.

Kutsutakse programmis osalema akadeemiliselt ja praktiliselt kalduvatel inimestel, kellel on tugev taust inimõiguste, konfliktide lahendamise ja üleminekuõiguse valdkonnas. Loodame, et olete osa meie juhtivatest inimõiguste ja üleminekuaja õigusteekspertide kogu maailmas!

Sissepääs

Vastuvõtutingimused

Taotleja peab olema akrediteeritud ülikoolis politoloogia, rahvusvaheliste suhete ja teiste akadeemiliste erialade, mis on seotud inimõiguste ja üleminekuõiguse valdkonnaga, bakalaureusekraadi.

Taotlejad, kes varem ei õpetanud õppeasutust, kus õppekeel oli inglisekeelne, peavad esitama ametlikud TOEFL-i või IELTS-i skoorid. Nõutav minimaalne TOEFL skoor on 600 paberil põhineva testi, 250 arvutipõhise testi või 89 Interneti-põhise testi puhul. Minimaalne IELTS-skoor on 7 aastat.

Taotlejad peavad esitama oma CV, akadeemilise kirjavahetuse vormi, soovituskirja ja ametliku akadeemilise ärakirja.

Õppetöö

MA programm koosneb teoreetilisest ja praktilistest kursustest, töötubadest ja seminaridest, mis pakuvad olulist interdistsiplinaarset haridust sellistes valdkondades nagu inimõigused ja üleminekuõigus ning võrdlevad ja ajaloolised kursused, kus õpilased puutuvad kokku peamiste juhtumitega, mida käsitlevad erinevad eri aegadel eri riikides. Erilist rõhku pannakse Iisraeli-Araabia konfliktile ja selle resolutsioonile.

Õppemaks

Õppemaks on 16 000 dollarit. Siia kuuluvad koolivälised tegevused ja tervisekindlustus. Majutusruumid on lisakulud.

Stipendiumid ja stipendiumid on saadaval kvalifitseeritud õpilastele. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust programmi koordinaator pr Shanie Rabinowitziga.

Täiendavad stipendiumid:

  • MASA - Lisateabe saamiseks vaadake meie veebisaiti.
  • Rothbergi rahvusvaheline kool - Rahvusvahelised programmid, mis toimuvad koostöös Rothbergi rahvusvahelise kooliga, pakuvad kvalifitseeritud kandidaatidele erinevaid stipendiume. Lisateabe saamiseks vaadake meie veebisaiti.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internati ... Loe edasi

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internationally among the 100 leading universities in the world and first among Israeli universities. Näita vähem