MATeaching English to Speakers of Other Languages (TESOL)

TESOLi sertifitseerimine ja oma karjäärivõimaluste arendamine meie magistrikraadiga TESOLis.

Üks väheseid TESOLi kursusi Ühendkuningriigis, mis sisaldab paigutuse komponenti.

Mõeldud nii kogenud õpetajatele kui ka neile, kellel on vähe või üldse mitte õpetamise kogemus.

Kombineerib keeleteaduse ja keeleteaduse õpetamise praktiliste oskuste arendamisega.

See TESOLi kursus on mõeldud neile, kes soovivad õpetada inglise keelt teise või võõrkeelena. Meie eesmärk on arendada enesekindlaid ja hästi informeeritud keeleõpetajaid, kes on võimelised kujundama ja õpetama ulatuslikke keeleprogramme. Laiendate oma teadmiste baasi, kaasates iseseisvaid uuringuid oma praktikasse ja seadistustesse.

Me mõistame professionaalsete, kultuuriliste ja elukogemuste väärtust, mida saate programmi käigus arendada ja uurida. See suurendab teie professionaalseid teadmisi ja arusaamist läbi mõtlemise, mida toetab teoreetiline sisend ja praktiline rakendamine.

Kontekstipõhine erialane areng on MA TESOLi oluline element. Me valmistame teid tagasi oma eelmise töökonteksti juurde või isegi liikuma uuele töökeskkonnale, kus on selle koha jaoks kohandatav teadmistebaas.

Ülevaade

Me toetame teie arusaamist TESOLi peamistest teooriatest ja põhimõtetest, pakkudes akadeemilise ja professionaalse sisu ja kogemuste tasakaalu. Te arendate oma keele analüüsi ja mõistmise võimet ning täiendate oma teadmisi selle kohta, kuidas seda sobivalt klassi materjalidesse lisada.

Meil on paindlik ja toetav õppeprogramm, mis arendab teie praegust arusaama ja teadmisi TESOLis, pakkudes teile vajalikke teadus- ja mõtlemisoskusi, et jätkata oma akadeemilist või kutsealast karjääri.

Kogu programmi vältel suureneb sõltumatute uuringute maht järk-järgult nii moodulite sees kui ka nende vahel, et luua oma usaldust ja enesekindlust. Kuna teie tulevane professionaalne areng on meile samuti oluline, peegeldub peegeldus kui põhioskused kõikidesse moodulitesse, et kasvatada oma võimet jätkata õppimist väljaspool MA TESOLi.

Kursuse ülesehitus

Kolmandik

Esimesel trimestril sisaldavad teie uuringud praktilisi ja teoreetilisi elemente. Teil on teie esimene paigutusvõimalus, mida teid julgustatakse klassis kajastama.

Kolmemõõtmelised

Teisel trimestril arendame edasi oma praktilisi õpetamisoskusi, käsitledes koos oma teise paigutusega asjakohaseid teooriaid üksikasjalikult. Te alustate oma väitekirja ettevalmistamiseks, tõhustades oma teadmisi teadustöö metodoloogiast ja arendades väitekirja ettepanekut.

Kolmandik kolm

Kolmandal trimestril näeme, millised on oskused, mida olete arendanud, kui kogute ja analüüsite andmeid ning kirjutate selle uurimuse oma väitekirja.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • TESOLi teooria ja praktika
 • TESOLi keele analüüs
 • Teine keeleõpe ja õpetamine
 • Teadustöö meetodid sotsiaalteaduses
 • Dissertatsioon
 • Sõltumatu uuring
 • Sealhulgas haavatavad õppijad
 • Teadusuuringud ja kutsealane osa 1
 • Teadusuuringud ja kutsealane 2. osa

Kuidas ma hindan?

Kirjalikke eksameid ei ole. Saate esitada ülesandeid, mis võivad hõlmata suulisi ettekandeid, mooduli õppimis- ja õpetamispraktika, esseede ja analüüsiülesannete kajastamist.

Kuidas mind õpetatakse?

Teid õpetatakse loengute, seminaride, õpikodade, suunatud klassiruumi tegevuste ja arutelude kaudu. Kogu programmi vältel kasutatakse ka õpetamise võimalusi, esitlusi ja õpilaste juhitud seminare. Teile antakse oma arengu toetamiseks spetsiaalne juhendaja.

Soovitame teil oma paigutuste ajal hoida ajakirja, et suurendada ja toetada oma kogemuste kajastamist. See aitab jätkata arutelusid, mis ühendavad teooriat praktikaga ja mis algavad klassis ja jätkuvad kogu programmi vältel individuaalsel eneseanalüüsil ja peer-reflection alusel. Teie kaasõpilased on olulised ressursid, et kasutada jagatud kogemusi ja lugusid, kui loote praktika kogukonda.

Võimalused

Karjäär

Üliõpilased, kes lõpetavad MA TESOLi, saavad palju karjäärivõimalusi, sealhulgas inglise keele õpetamine (üld- või erialane), keeleõpetaja koolitaja, materjalide kirjutamine, õppekava arendamine, keeleõpiku toimetaja, õppetöö direktor / õppetöö direktor, doktorant.

Kulud

 • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 6,995
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne £ 3500
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kirje 12 900 eurot
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 28 kursust Bath Spa Universityis »

Viimati uuendatud Mai 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,900 GBP
UK / EU Täistööaeg: £ 6,995 | UK / EU Osakoormus: £ 3500 | Rahvusvaheline täistööaeg: £ 12,900
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

MA TESOL | Student Advice