Ma ökoloogilise disaini mõtlemine

Üldine

Programmi kirjeldus

Mitte kunagi ei ole olnud tähtsam aeg uue lähenemisviisi suhtlemine keeruline olukordi meie ees kohalikust globaalse taset. Kiiresti muutuvas dünaamiline olukord, lahendusi harva jääb optimaalne väga pikk ja pidev aktiivne osalemine on vajalik koostisosa edu. Kasvav vastupidavust üksikisikud ja kogukonnad on võimalus hoida läheb vaatamata pidev muutus meie ümber.

Meie programm ökoloogilise Design Thinking haarab ja uurib selle keerulise maailma koostoimeid elav kaasamine ja optimistlik lähenemine. See pakub võimas, praktiline ja ökoloogia-keskne oskusi ja teadmisi, mida kohaldatakse erinevaid tavasid disaini, hariduse ja äri täpsem rollid juhtimine, juhtimine ja nõustamine.

Ökoloogiline Design Thinking programm on transdistsiplinaarseid, läbinägelik ja universaalne selle kohaldamisel; pragmaatiline ja integreeriv oma tööd. See ühendab ökoloogiliselt inspireeritud disaini teoreetilisi ja praktilisi diskursusi koos disainimujundamise meetoditega, mis ühendatakse antropoloogia, psühholoogia ja sotsiaal-poliitilise ökonoomsuse viimaste arengutega. Selle eesmärk on luua uus alus muutus tegijad esirinnas meie üleminek säästvale ühiskondades.

Ökoloogiliselt inspireeritud disain hõlmab ökoloogiliste maailmavaadete, süsteemide dünaamika ja rakendusliku keerukuse teooria uurimist koos permakultuuri ja biomimeetilise disaini filosoofiate ja tavadega.

Disaini mõtlemine on hästi väljakujunenud osalustehnika, mis põhineb teiste emotsioonide mõistmisel teiste tundmistest, kogemustest ja emotsioonidest. Ta tegeleb inimeste elav vestlused, visuaalselt stimuleeritud vastasmõju ja mänguline prototüüpimine. See raamid probleeme võimalused, vormid arusaamu ja tekitab loov ja koostöö lahendusi keerulistes olukordades.

Ökoloogilise disaini mõtlemise programmi eesmärgiks on pakkuda osalejatele toitvat keskkonda, integreerides rahvusvaheliselt tunnustatud mõtlejaid juhtivate lühikursuste, kohapealseid projekte koostöös Schumacheri kolledži Dartington Hall Trust ja välispartneri pakutavate lühiajaliste projektidega organisatsioonid.

See programm on neljas radikaalse kraadiõppe programmi töötatud Schumacher College ja aitab ja parandada kolledži pidev koostöö uurimise elujõulisema - live ja võrgustunud uurimise praktika käimas maailma kolledži 20000 vilistlased ja teised.

Meie õpetajad:

Selles programmis saavad kasu mitmete rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajate panusest. Regulaarsed külalisõppejõudude hulka kuuluvad:

Dr Stephan Harding, Schumacheri Kolledž
Dr Philip Frances, Schumacheri Kolledž
Lou Rainbow, Craft Revolution
Professor Seaton Baxter, külalisprofessor, Schumacheri kolledž
Dr David Sanchez, Biomimeetiline disain
Dr Daniel Wahl, regenereerivate kultuuride kujundamise õpetaja ja autor
Dr Terry Irwin , Carnegie Melloni Ülikooli professori ja disainikooli juhataja
Gideon Kossoff , Carnegie Melloni Ülikooli disainikool, Adjunct Professor
Kate Raworth, Oxfordi Ülikooli Keskkonnamuutuste Instituudi vanemate külalisuuringute osanik
Tom Crompton, ühine põhjus Foundation
Tim Crabtree, Schumacheri Kolledž
Lucy Neal, Play for Time ajutine autor : kunst nii, nagu oleks maailm mustaks
Ruth Ben Tovim, loovjuht, kohtumiste kunst
Dr Martin Shaw, autor, mütoloog, jutustaja ja auhinnatud kõrbes Rites-of-passage giid

Seda nimekirja ajakohastatakse 2018.-19. Akadeemilise aasta toetajana

Kes on see kursus?

Meil oleks hea meel saada oma taotluse kas tulevad otse bakalaureuse kraadi, võttes time-out õppida keskel karjääri või tahavad võimaluse arendada oma arusaamist tava, mis on väga oluline, et kõik meie tulevikku. Soovitame taotlused kogukond praktikud ja aktivistid, samuti planeerijad, kasvatajad, arhitektid, poliitikud ja poliitikud. Sa ei pea tingimata esimese astme disain taotleda seda muidugi. Teil on vaja ainult entusiastlikud, vastupidava ja pühendunud.

Otsime entusiastlik agendid muutus, kes on valmis tegema koostööd kavandada uusi lähenemisi, kuidas me elame, mis on sotsiaalselt õiglane ja keskkonnasäästlik. Otsime neid valmis võtma riske ja seista tipptasemel uusi tavasid selles valdkonnas.

Schumacher College tervitab üliõpilasi üle kogu maailma mitmekesine kultuuriline kogemus ja vanus, mis võimaldab rikas vastastikuste to- peer õppimist.

See ainulaadne kursus on mõeldud kogu elu, mitte ainult inimese elu kujundamiseks. Keskendudes uutele mõtteviisidele ja tegutsemisele maailmas, pakub see teile oskusi, kontseptsioone ja kontakte, mida peate tegema järgmise majandusse, mis on nüüd tekkimas. Tänu Dartingtoni kui õppimishinna pärismaailma kontekstile taastumiseni ei tea ma ühtegi teist kogukonda, kus ökoloogia, permakultuur, süsteemne mõtlemine, keerukuse teadus ja Gaia teooria oleksid integreeritud, kuna need on Schumacheri kolledžis.

Kuulda mineviku üliõpilasi
Uurige, kuidas see programm on muutnud õpilaste elusid ja karjääri, kes on õppinud meie ökoloogilise disaini mõtlemise õpilaste profiilid.

Sa õpid

 • Sihtasutus ökoloogilise maailmavaate läbi teemade nagu ökoloogia, sügav ökoloogia, süsteemid mõtlemine, keerukust teaduse ja Gaia teooria.
 • Elu süsteemid põhimõtted läbi filosoofia ja praktika permakultuuri disaini, Biophilia ja bioloogiline mimikri.
 • Loovad ja protsessile orienteeritud probleemide lahendamise meetodid, rakendades disaini mõtlemise meetodeid ja põhimõtteid
 • Mitme perspektiivi tunnustust eetilisi küsimusi ning nende mõju tulevikus tagajärjed ümberkujundamine olemasolevate süsteemide ja uute loomisele.
 • Ökoloogilise disaini mõtlemisega seotud teadmiste ja oskuste rakendamine sotsiaalsete süsteemide kujundamisel osana uuest majandusest
 • Isikliku ja grupi uurimistegevus, et tõsta teadlikkust üksikisiku, ühiskonna ja looduse ning teooria ja praktika vastastikustest sõltuvustest

Kaastunduslikud osaluspraktikad ja ökoloogilise kujunduse protsessi uute lähenemisviiside teoreetilised põhimõtted, mis hõlmavad projektide kogu elutsükli jooksul erinevaid sidusrühmi, ja rakendate neid nii stuudios, Dartingtoni hoone kinnisasjades kui ka lühikeses paigas live projektid.
John Thackara, kirjanik, bioregionaalse sündmuse tootja, Uurijate Uurijate Asutaja

Eripära

 • Interdistsiplinaarne programm, projekteerimise meetodid nende ökoloogia ja sotsiaalteadused.
 • Integreeritud disaini programm juurdunud sügavale ökoloogilise mõistmist ja praktika ning teavitas tipptasemel mõtlemise uut majanduslikku lähenemist ja sotsiaalse dünaamika.
 • Tasakaalustatud paigutus aega ja vahendeid oskuste baasil ning kognitiivse teadmistele ja vahel teooria ja praktika.
 • Juurdepääs mõned maailma juhtivad mõtlejad ja praktikud disain, Gaia teooria, komplekssuse, klimatoloogia, süsteemid mõtlemine, uus ökonoomika ja sotsiaalseid muutusi.
 • Lühikursused juhivad rahvusvaheliselt tunnustatud mõtlejad ja teadlased.
 • Lühike praktikabaasidega koos hulga partnerorganisatsioonidega tegutsevad esirinnas sotsiaalse innovatsiooni.
 • Ümbritsevale, integreeriv ja ümberkujundava õpetamise ja õppimise lähenemine põhimõtetel rajanev loodud Schumacher College ja Dartington Hall ja tegeleb elu- ja töötingimuste kogukonna ja kogu Dartington Estate Devon.

Kus sa lähed?

Ökoloogiline Design Thinking saab rakendada erinevaid kontekste, alates isikliku ühiskondlikele. Selle programmi eesmärk on luua uus põlvkond disainereid, ettevõtjad, poliitikute, õpetajate, konsultantide ja aktivistid. Lõpetajad on oskusi ja teadmisi töötada jätkusuutliku muutus avalikus ja erasektoris kui ka kodanikuühiskonna, või luua oma projekte või organisatsioonid, mis aitab kaasa ümberkujundamine ühiskonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and ... Loe edasi

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and register here: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day People from all over the world, of all ages and backgrounds, have been informed, inspired and encouraged to act, by our transformative courses for sustainable living. Schumacher College has an enviable reputation for cutting-edge learning. Our work is to inspire, challenge and question ourselves as co-inhabitants of the world, to ask the questions we all struggle to find answers to and to find sound knowledge, intuition and wonder in our search for solutions. Näita vähem