Ma ökonoomika üleminekuks

Üldine

Programmi kirjeldus

Mitte kunagi ei ole olnud tähtsam aeg uut lähenemist majandust.

Hädasti on vaja radikaalset mõtteviisi meie majandussüsteemi. Me vajame uut mõtteviisi ja uued mudelid, mis arvestavad meie ees nüüd, mitte pimesi järgmiste tee, mis on viinud meid lähedased kriisid praegu silmitsi seisame.

Need mudelid võimaldavad meil mõlemaid mõjusid leevendada ja kohaneda nende lukustuvate kriisidega - sealhulgas kliimamuutused, bioloogilise mitmekesisuse kadumine, fossiilkütuste energiavarustuse tippimine, finantsstabiilsus, toiduga kindlustatus, vaesus jne. Need põhinevad arusaam ökoloogilise kaitse ja inimeste õitsengu vastastikusest täiendamisest.

20 aastat teerajaja mõtlejad ja praktikud on arenenud alternatiivse majandusliku ideid, mudeleid ja eksperimendid, mis olid kord loetakse radikaalne ja marginaalne. Nagu me pöördume silmitsi uue majanduse koitu, nende teooriate ja tavade liigume nüüd keskpunkti.

"Võin ausalt öelda käega südamega, et minu aeg ülemineku MA majandusteaduse väliseksamina on olnud kahtlemata kõige mõnusam ja rahuldust pakkuv välimine eksamikogemus, mida mul on olnud oma akadeemilises karjääris ... ..See meistrid on toodi kõrgekvaliteedilise kirjaliku töö, mida ma olen sellel tasemel kokku puutunud nii oma ülikooli õpetaja kui ka mu välispublikatsiooni kogemusega teistes Ühendkuningriigi ja Iirimaa ülikoolides. Osa rõõrast ja õppimisest on minu jaoks olnud jälgida, kuidas arvan, et õpilased saavad tohutult kasu Schumacheri kogemusest, intensiivsest, kaitstud ja toetatavast Schumacheri kolledži õpikeskkonnast, mis loomulikult levib isiklikuks arenguks, kasvu ja arenguks mida me harva täpselt keskendume tänapäeval kõrgharidusele - harjutamist, teadmiste ühendamist ja kirge intensiivse õpikogukonna ja kogemuste ühendamise kaudu. See on olnud rõõm olla seotud selle uue magistriprogrammiga, et see kasvab ja õitsema, ja muutuks kohaks, kus tulevikus juhid üleminekust jätkusuutmatusest on kasvatatud, toetatud, juhendatud ja käivitunud maailmas. "
John Barry, välisaudiitor, üleminekuajaloomine 2014-2015

Miks Schumacher College?

Alates 1991. aastast, Schumacher College on teerajaja radikaalset uut mõtteviisi majandus, meelitades juhtiv õpetajad, töötajad ja aktivistid üle maailma.

Meil on inspireeritud ja toetatud tuhandeid organisatsioone ja üksikisikuid palju erinevaid riike nende püüdlustes saavutada säästvam ja õiglasem maailm.

2011. aastal käivitati vastuseks süvenevatele majanduslikele ja sellega seotud kriisidele meie esimese üleminekumajanduse magistriprogrammi koos uue majanduse sihtasutusega, üleminekuvõrguga ja Plymouthi ülikooli ärikooliga.

Nüüd, neljandal aastal, pakub see partnerlus teile võrratu võimaluse õppida radikaalse majandusliku mõtlemise, aktivismismi ja ettevõtluse globaalsel kooril.

Saatejuhid kõrgelt hinnatud radikaalse majandusteadlased, lõpetatud ületamatu külastavad teaduskondade õpetajad ja praktikud kogu maailmas, teil on ainulaadne võimalus liituda need esirinnas uute majanduslik mõtlemine.

Kolleegiumis õppimise ja õppimise uuendusliku lähenemise üksikasjalikum teave on siin >>

Meie õpetajad ja külalisõpetajate hulka kuuluvad:

 • Jonathan Dawson - Schumacheri kolledž
 • Tim Crabtree - Schumacheri kolledž
 • Stephan Harding - Schumacheri kolledž
 • Julie Richardson - Schumacheri kolledž
 • Rob Hopkins, Jay Tompt & Sophy Banks (link on väline) - üleminekuvõrk
 • David Bollier (link on väline) - ühisstrateegiate grupi kaasasutaja
 • Pat Conaty (link on väline) - NEFi kolleeg
 • Mac Macartney (link on väline) - Embercombe asutaja
 • Kate Raworth (link on väline) - Oxfordi Ülikooli Keskkonnamuutuste Instituudi vanemate külalisuuringute osanik
 • Dr. Martin Shaw (link on väline) - autor, mütoloog, jutuvestja ja auhinnatud kõrbes. Rites-of-Passage giid
 • James Goodman, tulevikufoorumi futuuride juht (link on väline)
 • Miriam Turner, Maa Sõprade häiriva innovatsiooni direktor (link on väline)
 • Sarah Corbett, Craftivist Kollektiivi asutaja (link on väline)
 • Torontos asuva Sotsiaalse innovatsioonikeskuse (link on välimine) looja Tonya Surman
 • Laurie Macfarlane, avatud demokraatia peadirektoraadi majanduse toimetaja (link on väline)

Kes see kursus on?

Meil on hea meel, et saada oma taotluse kas tulevad otse bakalaureuse kraadi, võttes time-out õppida keskel karjääri või tahavad võimalus ümberõppeks on valdkond, mis on suure tähtsusega meie globaalse majanduse tuleviku ja heaolu.

Otsime entusiastlik agendid muutus, kes on valmis tegema koostööd uue majanduse praktikas. Otsime neid valmis võtma riski ja seista tipptasemel uut mõtlemist selles valdkonnas.

Schumacher College tervitab üliõpilasi üle kogu maailma oma mitmekesine kultuuriline kogemus ja vanuserühma, mis võimaldab rikas õppimises.

Kuulda mineviku üliõpilasi
Uurige, kuidas see programm on muutnud kursuse läbinud üliõpilaste elusid ja karjääri, lugedes meie majandusteadlaste üleminekut alumiste profiilidele.

Mida sa õpid?

 • Tähtsamate säästvuse küsimusi tänapäeva maailmas
 • Kuidas ökoloogiliste, majanduslike ja sotsiaalsete kriiside süsteemselt seotud rikkis tänapäeva globaliseerunud majanduses
 • Kriitika valitseva neoklassikalise, tööstus kasvumudel eri vaatenurkadest
 • Teoreetiline ja kogemuslik arusaam ökoloogiliste maailmavaade
 • Kuidas taotleda ökoloogia ja keerukust teaduse majandust ja sotsiaalseid süsteeme
 • Co-uue lähenemise majandus saadud alternatiivseid koolkonnad
 • Kaasloomet tulevikutsenaariumite ja radu suunas madala süsinikusisaldusega, kõrge heaolu ja vastupidava majanduse
 • Osalemine praeguse arutelude ökonoomika üleminek
 • Uus majandus vahendite, meetodite ja poliitika ning nende kohaldamise reaalse maailma juhtumiuuringuid
 • Enesehindamine parandada erialase praktika

Sul on ka läbi sõltumatu uurimisprojekti seotud majanduse üleminekut

Kuhu sa lähed?

Kas olete valmis ühinema uue põlvkonna ärijuhte, ettevõtjate, poliitikute, teadlaste, konsultantide ja aktiviste?

Valmib see programm on oskusi ja teadmisi töötada jätkusuutliku muutus avalikus ja erasektoris kui ka kodanikuühiskonna, või luua oma projekte või organisatsioonid, mis aitab kaasa üleminek uuele majandusele.

Kuula mõnest meie endistest ja praegustest tudengitest ja saate teada, kuidas see programm muutis oma elu ja karjääri, lugedes meie üliõpilaste profiili Economics for Transition.

Mida teised on öelnud:

"Ma õpetan Schumacheri kolledžis, kuna see on tihedalt seotud ökoloogilise jätkusuutlikkusega ja lähenemisega, mis põhineb koostööl põhineval kooselul. Inimesed ei ole teada, mida teha, nad koos kaasluues oma ideid. See on põhimõtteliselt erinev hariduse mudel, mida me saame õppida ja rakendada nii majandusele kui ka muule meie eluvaldkonnale. "
- Professor Eve Mitleton-Kelly, London School of Economics

"Üleminekul maailmale, kus me kõik suudame planeedi piirides areneda, on see paradigma nihe või büst, ja keegi ei tee paradigma paremini kui Schumacheri kolledž. Selle õpikeskkond ja selle kursuste sisu teevad visiooni paremast maailmast käegakatsutavaks. Ja MA Economics for Transition näitab, kuidas nüüd saame esimesi samme sinna jõuda. "
- Andrew Simms, New Economy Schooli fellow

"Transiidikursuse majandusteadus näitab, kuidas ühendada ökoloogilise majanduse ja sotsiaalmajanduse teooria ja praktika koostööühistuse kindlustamiseks. "
-Pat Conaty, Rebuilding Society Network tegevdirektor

"Schumacheri kolledž on üks vähestest kohtadest, millest ma tean, kus majandusküsimusi küsitakse nii avalikult kui vaja. Kui ma siin seminare käin, õpin ma sama palju kui õpetan. "
- Kate Raworth, Oxfordi Ülikooli keskkonnamuutuste instituudi külalisuuringute osanik

Viimati uuendatud nov 2017

Teave kooli kohta

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and ... Loe edasi

Register for our ONLINE OPEN DAY. You will be able to chat live with faculty and staff, watch videos about Schumacher College, the Dartington campus and learn more about each programme. Learn more and register here: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day People from all over the world, of all ages and backgrounds, have been informed, inspired and encouraged to act, by our transformative courses for sustainable living. Schumacher College has an enviable reputation for cutting-edge learning. Our work is to inspire, challenge and question ourselves as co-inhabitants of the world, to ask the questions we all struggle to find answers to and to find sound knowledge, intuition and wonder in our search for solutions. Näita vähem