MA ... ja intensiivravi keel (Korean)

Kestus: Päevane õpe: 2 aastat Osakoormus: 4 aastat

Õppevorm: Täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

See sobib üliõpilastele, kes soovivad alustada teadusuuringuid kraadi keskendudes Korea. Ka spetsialistid, kes soovivad jätkata karjääri otseselt seotud Korea, sealhulgas valitsusasutuste (nii Ühendkuningriigis ja teistes riikides) ning ettevõtete nõuavad konkreetseid oskusi ja teadmisi, mis on seotud kauplemine, investeeringud ja reklaam el väljaspool Euroopat.

Kaheaastane keel rada on suunatud üliõpilastele, kes soovivad teha koostööd Korea professionaalse samuti akadeemilise tee, sest intensiivne keelekursus võimaldab neil jõuda kõrge korea keele oskus.

See kahe-aastane programm (või neli aastat osalise tööajaga) annab õpilastele võimaluse ühendada magistriõpet koolitus intensiivse korea keele õppimiseks, et omandada vajalikud oskused tulevikus kutse-või teadlaskarjääri. Programm võimaldab õpilastel suhelda subjektid oma Masters "programmi raames Korea läbi Korea, suhelda esmane Korea allikad ja andmete ja uuringute läbiviimiseks ja professionaalse töö Koreas.

kombinatsioonid

Võib kombineerida

 • MA Korea Studies
 • MA Jaapani Studies
 • MA ajalooline uurimismeetodid
 • MA History
 • MA kunstiajaloo ja arheoloogia Ida-Aasia
 • MA Religioonid Aasia ja Aafrika
 • MA Medical antropoloogia
 • MA Anthropological uurimismeetodid
 • MA Ränne ja diasporaa Studies

Kui olete kontrollinud struktuur selle programmi kaudu struktuuri tab, klõpsa arvesse eespool distsipliini, et sa sooviksid õppida. Siis näha täielikku nimekirja valikaineid saadaval.

Struktuur

Õpilased võtavad 4 kursuse ühikut keele üle kahe aasta jooksul, paralleelselt 3 ühikut pluss 1 ühik väitekirja oma samaaegsete magistriprogrammi. (Või programm võib võtta osalise tööajaga nelja aasta jooksul.) Areng saab teha ainult siis, kui kõik tõlkeüksusest on möödas. Kui keel üksused on ebaõnnestunud, õpilased on soovitatav jätkata distsipliini ainult rada.

Aastal kaheaastase keel rada on intensiivsete keelekursuste hindab kombinatsioon eksamid ja pidev hindamine, mis hõlmab klassi katsed. Hindamisel suvekoolis antakse üle Korea partnerülikoolide kuid loetakse üheks tervikuks.

Õpetamine ja õppimine

Teadmised

 • Omandada / arendada oskusi korea keele kõrgem kesktase.

Intellektuaalne (mõtlemine) oskusi

 • Et näidata teadlikkust kontseptuaalne ja kommunikatiivne alused Korea ja läbi selle interlingvistilised ja kultuuridevahelist mõistmist.

Teema põhinev praktiliste oskuste

 • Suhtle nii kõnes kui kirjas keskmise tänapäeva Korea.

Ülekantavaid oskusi

 • Osaleda inimesi erinevatest keelelise ja kultuurilise taustaga, mõista rolli erinevaid viiteraamistikud.

Õpilase perspektiiv

"London on hämmastav. See on suur linn, seal on alati midagi toimub alati midagi huvitavat teha. Samuti saate liikuda kergesti ja kiiresti. See on meeletu elu, kuid see on vaid osa lõbus. Kui soovite, võite lõõgastuda park. Ma eriti armastavad parkides kui ei ole palju mu linnas. Saate nautida kunsti, looduse ja kõike muud, samas linnas. Ma tõesti arvan, et see on hämmastav! "Fiorella Cerbasio, Erasmus

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 137 kursust SOAS University of Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,225 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date