MA ajakirjanduse, meedia ja side

Cardiff School of ajakirjanduse, meedia ja kultuuri uuringud on esirinnas uusi põnevaid arenguid ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsioon.

MA ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsiooni on vanim Cardiffi MA programmid. See võimaldab õpilastel uurida teravamaid probleeme meie meedia keskkonnas - alates ajakirjanduse eetika internet valitsemise meedial globaalse side ja kriisi aruandlus teosed uute tehnoloogiate potentsiaali. See pakub täiustatud teadmiste ja põhjalikud teadmised rolli info- ja kommunikatsioonitehnoloogia tänapäeva ühiskonnas, keskendudes nii traditsioonilisi kui ka uusi ajakirjandust.

Programm on rahvusvaheline lähenemine ja üliõpilasi üle kogu maailma. See põhineb tugevus ja mitmekesisus Cardiff töötajad, mis annab õpilastele ainulaadse võimaluse töötada koos teadlased, kelle uurimistöö on esirinnas uurida, kuidas meedia on muutumas dünaamilist globaalset side keskkonnas, mida iseloomustab tehnoloogia, poliitilised, sotsiaalsed, majanduslikud ja kultuurilised murrang.

MA varustab õpilaste teadustöö oskusi sellistes valdkondades nagu sisuanalüüsi, intervjuud, ülevaated ja digitaalse meetodid ja see võimaldab neil arendada oma stipendiumi. See ei anna praktilist koolitust ajakirjanduse või kutsekvalifikatsiooni saamise suunas ajakirjanik. Pigem pakub laia arusaamist valdkonnas, mis valmistab õpilasi karjääri akadeemiliste ringkondade ja tööhõive erinevaid ettevõtteid, MTÜ-d ja institutsioonid, samuti ajakirjanduses.

Põhieesmärgid käik

 • Töö juhtivad teadlased valdkonnas ning arendada oma esialgset uurimistööd
 • Study in põnev rahvusvaheline akadeemiline keskkond, kus õpilased üle kogu maailma töötavad koos ja üksteiselt õppida
 • Töötada põhjalikku arusaamist sellest, kuidas meedia toimib mitmetes sotsiaal-, kultuuri-, majandus- ja poliitilise tausta
 • Uurida erinevaid ajakirjanduse ja meedia - sealhulgas Internetis, avalik-õigusliku ringhäälingu, kohaliku ajakirjanduse, tabloid ajakirjanduse, sõda aruandluse kodanik meedia ja teaduse ajakirjandus - ja nende rolli ühiskonnas
 • Hinnata, kuidas meedia on seotud globaliseerumisjõud, poliitilised institutsioonid, globaalne vastuseid sõdade ja konfliktide ja keskkonnaprobleemidega, teiste hulgas ja kuidas nad on integreeritud sotsiaalse, poliitilise ja majandusliku taustaga
 • Kriitiliselt hinnata rollid uute info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, oma võimalusi ja väljakutseid, oma demokraatlikku potentsiaali ja määruse
 • Omandada ja kasutada up-to-date teadus-oskusi koguda, hinnata, sünteesida ja tõlgendada kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid ning teostada oma esialgse uurimistöö väitekirja ja kaugemalgi

Programmi struktuur

Sõiduplaan

MA ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsiooni õpetatakse üle kaks semestrit (sügisel ja kevadel) alates septembri lõpus juuni alguses. Aasta esimesel poolaastal, õpilased võtavad kolm põhilist moodulid: Haara uurimine Practice 1 Sissejuhatus Journalism Studies, and Politics of Global teatis.

Aasta teisel poolel on kaks põhilist moodulid: Mediatised Konfliktid: Politics of Conflict Reporting ja paneb uurimine Practice 2. Lisaks õpilastele valida kaks vabatahtlik mooduleid erinevaid akadeemilisi ja praktilisi teemasid. Õpilased on siis kohustatud esitama väitekirja vahemikus 15 kuni 20.000 sõnu augusti lõpuni.

Väitekiri

MA ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsiooni annab õpilastele võimaluse viia läbi oma esialgset uurimistööd, sest see vajab lõpetamist akadeemilise väitekirja vahemikus 15000 ja 20000 sõna. Õpilased planeerivad oma väitekirja ja arendada teadustöö ettepanekut ajal esimesel poolaastal teadus taganema maaelu Wales.

Individuaalne väitekirja juhendajatele jagatakse pärast seda taganema. Õpilased on ka arendada oma teadustöö oskusi läbi südamiku moodul, Haara uurimine tava ja regulaarsete kohtumiste kaudu oma väitekirja juhendaja.

Hindamine

Õpilased on kohustatud esitama kirjaliku töö, esseesid, kodutööde ja väitekirja kogu õppeaasta jooksul.

Kes peaks kehtima?

 • Lõpetajad huvitatud arenenud akadeemilise ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsioon.
 • Õpilased otsivad läbi PhD teadusuuringud kõnealuses valdkonnas.
 • Õpilased huvitatud karjääri kohalike, piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste küsimustega tegelevatele asutustele meedia ja kommunikatsiooni (näiteks reguleerivate arendusega tegelevad organisatsioonid, valitsusvälised organisatsioonid jne).
 • Soovivad ajakirjanikud, meedia juhid, aktivistid ja toetajad huvitatud põhjalikku arusaamist laiema valdkonna meedia ja kommunikatsioon.
 • Kogenud ajakirjanike ja teiste meediatöötajate praktikud, kes soovivad mõelda oma kutsepraktika.
 • Õpilased ja praktikud, kes soovivad täiendada oma kogemusi teiste valdkondade põhjaliku hariduse meedia ja kommunikatsioon.

MA ajakirjanduse, meedia ja kommunikatsiooni pakub põhjalikud teadmised laiemat meedia ja kommunikatsioon. Õpilased analüüsivad ajakirjanduse ja selle tavasid ja väljakutseid, kuid nad ei ole koolitatud professionaalne ajakirjanik tehnikat. Loomulikult pakub mõned praktikale orienteeritud valikmoodulid, kuid enamasti on analüütiline ja teaduspõhise.

MA avab erinevaid võimalusi edasiseks tööhõive. Õpilased, kes lõpetavad selle kursuse tööd meedia seotud institutsioonidega, side osakonnad ettevõtted ja mittetulundussektori, nad saavad ajakirjanikud, või nad võivad hakata akadeemilist karjääri.

Üliõpilased, kes soovivad saada ajakirjanikud ja seda muidugi püüab õppepraktika väljaspool oma magistriõpinguid omandada vajalikke kutseoskusi. Õpilased, kes otsivad praktilisi oskusi koolituse osana oma kraadiõppe kraadi peaks kaaluma üks Cardiff teised kraadi, nagu aspirantuur ajakirjanduse ja MA International ajakirjanduse.

Õpilased peaksid taotlema oma kursuse abil Online Application Service.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev