ma ajalugu ja intensiivne keele

Kestus: 2 aastat täistööajaga, 4 aastat osalise tööajaga

Minimaalsed riiki sisenemise nõuded: harilikult on Ühendkuningriigi ülikooli tunnustus tippklassi tunnustäht või ülikooli (või kõrgkoolide õppeasutuse) vähemalt kolmeaastase õppeperioodi vältel omandatud samaväärse standardi välismaalane kvalifikatsioon ajaloos või sellega seotud erialal humanitaarteadustes või sotsiaalteadustes.

Programmi algus: september

Osalemise viis: täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

Programm sobiks õpilastele suurt huvi õppida ajaloolisi tingimusi tänapäeva maailmas, eriti neile, kes on valmis vaadata maailma vaatenurgast teiste inimeste ja kultuuridega. Kuigi see kursus on avatud paljude taustaga õpilastele, on ideaalse taotleja jaoks ajalugu (või sellega seotud distsipliini) UG kraad, mõned teadmised välismaistest, sealhulgas Aasia ja Aafrika keeltest ning eelistatavalt mõni asjaomane taust piirkonnas eriala.

Lõpetajad leiavad laia karjääri võimalusi neile avatud, mis puudutavad kultuuridevahelist või rahvusvaheliste kontakti, näiteks rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusasutuste, mittetulundusühingute ja ajakirjandust, vaid ka muuseumides, haridusasutustes, või kirjastamise sektoris üldisemalt. Samuti oleks sobiv ettevalmistus õpilased arvestades lennukisse teaduskraad keskendudes üks piirkonna või paikse Erialadest on esindatud osakonda.

Kaheaastane intensiivne keele rada on suunatud üliõpilastele, kes soovivad osaleda Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida riigid professionaalse samuti akadeemilise tee, sest intensiivne keelekursus võimaldab neil jõuda lähedal valda teadmisi keelt.

See on ainus Master tasandil programmi History keskendub uuring Aasias, Lähis-Idas ja Aafrikas Suurbritannias, ning seetõttu on pakkuda ületamatu laius kursused ajaloo nendes piirkondades. Programm annab kindla koolitusel ajalooliste teaduste.

Samuti võib võtta koos intensiivne keele raja üle kahe aasta, seega muutes selle programmi Euroopas ainulaadne.

Struktuur

Õpilased peavad täitma 255 ainepunkti õpetatud mooduleid lisaks kohustusliku väitekirja (60 ainepunkti).

Programm sisaldab järgmisi elemente kokku neli üksust: Kursused kogusummas vähemalt kaks ühikut A-nimekiri [ajalugu kursused], sealhulgas pool või täis üksus määrati major muidugi; veelgi väiksemaid kursusi kokku ühe ühiku kaugusel nimekirjades A [Suured ja väikesed ajalugu kursused], B [Kursused teiste osakondade], C [Keeleõpe] või D [Intercollegiate kursused]; ja väitekirja 10.000 sõnu kirjutatud koos Major muidugi (üks ühik).

Maaaja ajal on viis piirkondlikku rada: Aafrika, Ida-Aasia, Lähis-Ida, Lõuna-Aasia ja Kagu-Aasia. Rändenõude täitmiseks peavad õpilased valima loendist A vastava piirkondliku jaotise kursused kuni 1,5 ühikuni, sealhulgas nende suurimast miinimumväärtusest.

Kaheaastase intensiivse keele raja puhul võtavad üliõpilased oma esimesel aastal kaks intensiivse keeleosakonda ja üks distsipliiniüksus. Suvel osalevad nad välismaal suvekoolis. Pärast tagasipöördumist võtavad nad teise intensiivse keeleüksuse ja kaks distsipliiniüksust. Samuti peaksid nad valima väitekirja, kus väitekirja kirjutada. Intensiivse keele meetodi puhul kehtivad samad reeglid nagu tavalise MA puhul.

Aasta välismaal

Jah (suvel)

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 137 kursust SOAS University of Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,225 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date