MA Ensemble Theatre

MA Ensemble on keskendunud loomise kraadiõppe ansambel firma. Programm on mõeldud töötavad spetsialistid, tööstus ja üliõpilastele loominguline, tulemuslikkust, suunates, muusika, tantsu või teatriõppega tausta, kes soovivad tegeleda ja arendada nüüdisaegseid oskusi teatri praktikud.

Välja töötatud töö moodustab sihtasutuse muidugi, mis keskendub lugu räägib läbi tulemuslikkuse, visuaalne pilt, füüsiline teater, kirjalikult, heli ja muusika ja koostöö vorme ning üksikisikute vahel. Programm on suunatud neile, kes soovivad osaleda jalgratta vormi uurida läbi arengu ansambel tegemine teater, mis on uuenduslikud, kujutlusvõime ja dünaamiline.

Üle kolmeteistkümne kuu jooksul teie ja teie kolleegid eakaaslastega töötab nagu ansambel; laiendada oma praktilisi ja teoreetilisi oskusi mitte ainult grupi, vaid ka üksikisikule. Ansambel on võimalus kavandada ja teha vähemalt neli korda aastaringselt nii kohtades College ja muud alad Londonis. Üks neist etendused pakub ansambel võimaluse reisi- oma tööd välismaal ning näidata, mida nad on suutelised looma. Tänavune ansambel sõitis Ida-Saksamaal, lava uskumatult hästi vastu Cabaret mis sisaldas väljavõtteid William Shakespeare, Samuel Beckett ja Noël Coward.

Mis iganes on Sinu spetsialisti valdkonnas, seda muidugi eesmärk on arendada oma olemasolevaid oskusi ja julgustab sind alustama uusi võimeid, et kütuse oma karjääri professionaalse kaastöötaja jooksul professionaalne tööstuse.

See kursus annab õpilastele võimaluse omandada töökogemust tööstuses väljaspool College Praktika ajal moodul. Näiteks praegused õpilased on kasutanud seda moodulit praktiseerida Abidirektorid uute projektide kirjutamisest ja teised on saanud professionaalne krediiti tegutsev valda teater ettevõtted.

"See kursus on andnud mulle suurepärase võimaluse uurida erinevaid teatri tehnikat jooksul koostöö õhkkonnas. See kursus on avanud mu silmad töötamise eelised koos ühtse üksuse pikema aja jooksul kui tavaliselt alowed poolt "traditsiooniline" teatris. Igaüks, millel võrdse panuse loominguline protsess on huvitav ja rikastav kogemus kõigile, kes soovivad läheneda oma erialadel avatud meele ja incredably toetav õhkkond. Võttes juurdepääsu Rose Bruford vanem õppejõudude peaaegu nõuandjateks võimaldab meil kõigil arendada spetsialistid, säilitades samal ajal põhilisi kasu enda loodud tööd. "

Nick Stafford (MA Ensemble Theatre)


Riiki sisenemise nõuded


Hea autasustatakse diplomi (tavaliselt 2,1) ja / või samaväärne töökogemus seotud valdkonnas. Sul on vaja käia intervjuu või esinemisproov.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust Rose Bruford College of Theatre and Performanceis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
13 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev