Ma arabic & islamic uuringutes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Georgetowni araabia ja islamiteaduste magistriõppe programm püüab edendada klassikalise ja kaasaegse islami mõtteviisi tundmist ja mõistmist ning arendada ettekujutust araabloonikultuurist ja intellektuaalsest ajaloost tänapäevamajas ja kaasaegses perioodis. Eriti rõhutades araabia tekstuursuundumusi, pakub programm magistriõppes islami maailma keelte, kirjanduse ja mõtte uurimist ning tutvustab islami uurimistööle teaduslikke lähenemisi.

Õppurite sisenemine eeldab, et araabiakeele oskus vastab vähemalt sellele, mis saavutatakse Georgetowni ülikooli bakalaureuse programmi kolmanda intensiivse keeleõppe aasta lõpuks. Esimesel õppeaastal esimesel nädalal peavad araabia keelest mitteasustatud õpilased läbima osakonna hallatavat araabiakeele eksami.

Õpilased, kes seda eksamit ei sooritanud, peavad osalema täiustatud araabia klassides ja sooritama eksami jälle sügissemestri lõpus. Kui nad ei rahulda rahuldavalt, on nad kevadsemestri lõpuks eksami edukalt läbinud. Õpilased peavad läbima araabia keeleeksamid oma esimese õppeaasta augusti lõpuks, kui nad kavatsevad programmi jätkata. Araabia keele kursused, mis võimaldavad õpilastel omandada vajalikke tasemeid, ei arvestata ainepunktide hulka.

Õpilased, kes soovivad ACTFL-i kvalifikatsioonitõendamist, peaksid koos osakonnaga kokku leppima.

Kursuse nõuded

Kandidaadid magistri kraad Araabia ja islami uuringud võtavad programmi 36 ainepunkti, sealhulgas 11 kursust (33 ainepunkti) pluss MA teadustöö kursus (3 ainepunkti). Kursuste jaotus on suurtes kontsentratsioonides 8 ja väiksemas kontsentratsioonis 3. Õppurite sisenemine määrab kindlaks nende eriprogrammi, konsulteerides magistriõppejõu direktoriga ja eeldatavasti vastab järgmistele nõuetele:

1. kaks põhikursust:

 • ARAB-555 Araabia ja islami uurimuste tutvustamine

Nende suurte ja väiksemate kontsentratsioonide kohaselt osalevad üliõpilased ka ühel järgmistest seminaridest, kus arvestatakse iga valdkonna uusimat stipendiumit koos sihtasutuse distsiplinaarstipendiumiga. Neid seminare õpetatakse igal aastal.

Õpilased, kelle peamine kontsentratsioon on araabia kirjandus, võtab ka:

 • ARAB-557 Sissejuhatus kirjandusmetodoloogiasse

Õpilased, kelle peamine kontsentratsioon on araabia keeleteadus võtab ka:

 • ARAB-556 Keeleteaduse metoodika tutvustus

Õpilased, kes on võtnud need või samaväärsed kursused, võivad asendada need vastava põhinimekirja ajaloo- või religioonikursustega kuni tagatisskeemide heakskiitmiseni.

2. Vähemalt 6 kursust ühes kolmest suuremast kontsentratsioonist, mis on kataloogitud araabia ja islami uuringute loeteludest. (Vt põllukultuuride klassifitseeritud kursuste loendi lisa ja praeguste kursuste veebileht).

 • Araabia keeleteadus
 • Araabia kirjandus
 • Islami uuringud

3. Väiksema kontsentratsiooniga vähemalt 3 täiendavat kursust. Väiksemad kontsentratsioonid põhinevad teistel kontsentratsioonidel, mis on kataloogitud araabia ja islami uuringute loeteludes.

4. MA teaduspaber (3 AP).

Magistritöö on seotud araabia ja islami uurimistöö eriala kraadiõppega. See tähistab semestri kirjutamise olulist arendamist ja läbivaatamist, mille õpilane on kirjutanud seminaril, mis on modelleeritud väljaandes avaldatava uurimistöö vormis. See võib olla kirjutatud araabia või inglise keeles ja tavaliselt koosneb vähemalt 25-35 trükitud lehest (vähemalt 12 000 sõna ja 1,5 ruumi).

See protsess toimub kursuse viimase semestri jooksul magistriõppes (sõltumatu uuring). Magistritöö ei ole magistritöö ega nõua spetsiaalset registreerimist. Õpilased ei pea esitama doktoritöö pakkumise vormi Graduate School. Kandidaat saab selle teema mentoriks professori nõusoleku. Seejärel omandab üliõpilane selle aineõppejõu direktori nõusoleku, enne kui ta registreerub professorile iseseisva õppekursusega. Uurimistöö jaoks pole kaitse vaja.

5. Jaotusnõuded.

a. Kõigil ülalnimetatud kursustel peavad olema vähemalt 3 klassikalist perioodi ja 3 kaasaegses.

b. Kursused peavad sisaldama vähemalt 4 arenenud araabia seminari; need seminarid peavad sisaldama näiteid ja uuringuid primaarsete araabia allikate abil.

ARAABIA RIIKLIKU EXAM

Magistriõpe kandidaadid, kes ei ole araabia emakeel, peavad läbima kirjaliku ja suuõppe taseme eksami araabia keeles. Selle eksami võib võtta ühelgi hetkel üliõpilase programmi raames, kuid see tuleb lõpetada enne, kui üliõpilane läbib põhjalikku eksamit.

TIME-TO-DEGREE

Kooskõlas Graduate Schooli reeglitega on magistrikraadile lubatud üliõpilastel kolm aastat immatrikuleerimist, et täita kõik kraadiõppe nõuded ja lõpetada. Selles astmes osalise tööajaga töötavatele õpilastele kehtib ka kolmeaastane tähtaeg.

taotlemise korda

Allpool loetletud on osakonna nõuded lubada meie lõpetajatele programmid. Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge Graduate Schooli veebisaidi poole või võtke ühendust oma kontoriga. Lisaks võite saata e-kirja arabic@georgetown.edu või saata osakond.

*** ÄRGE ESITAGE ARAABILISTE JA ISLAMILISTE UURINGUTE KATSEMISELE MATERJALID. KÕIKID MATERJALID PEAKSID ESITATAKSE ONLINE VÕI saata otse kooli lõpetajatele. ***

Vastuvõtutingimused

Taotlemise tähtaeg: sügisel saabumine tähtaeg on 15. detsember.

Õppurite sisenemine eeldab, et araabiakeelne pädevus vastab vähemalt sellele, mis saavutatakse Georgetowni ülikooli bakalaureuse programmi kolmanda intensiivse keeleõppe aasta lõpuks. Paigutuse eksamit rakendatakse programmi sisenemisel. Õppimine araabia maailmas on tungivalt soovitatav enne doktoriõppe lõpetamist. kraad; muidugi samaväärsusi hinnatakse võimaliku krediidi üleandmise heakskiidu Graduate komitee.

Araabia keele oskus on lisaks sellele ka järgmised:

 1. Graduate School avalduse vorm.
 2. Tagastamatu taotluse hind 90 $.
 3. Eesmärgi akadeemiline avaldus.
 4. Akadeemilise kursuste ametlikud ärakirjad ja omandatud kraadid.
 5. Kolm ametlikku soovitust.
 6. Lisateabe leht.
 7. Graduate Record Õppimine.
 8. Inglise keele oskuse tõendamine.
 9. Sample kirjutamine.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Loe edasi

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Näita vähem