Vali Kingstoni Animatsioon MA

See kursus võimaldab õpilastel mõningaid kogemusi 3D arvutigraafika, et arendada ja suurendada oma võimeid oskused arvuti animatsiooni ja visuaalseid efekte tööstusharudes. See on üks komplekt digitaalse meedia kursusi, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia kasutusvõimaluste stuudio keskkond ja töö osana interdistsiplinaarse meeskonna õpilastega üle kogu programm. Läbi opilasekeskne projekti õppekava, te töötate arendada spetsialisti oskusi, nagu iseloomu animatsioon, iseloomu taglase, toime animatsioon, modelleerimine, tekstuurimine ja valgustus.

Peamised omadused

  • See kursus on välja töötatud pidades nõu meie tööstuse paneel, mis on esindatud kokku Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks ja Samsung Design Euroopas. Meil on ka aktiivne liige TIGA, mängude tööstus esindusorgani ja Briti Interaktiivne meedia Assotsiatsiooni (BIMA).
  • Kursused on projektipõhine õppekava, kus koostööl interdistsiplinaarse meeskonnatöö on soovitatav.
  • Tööstus keskendunud õppimise kogemus võimaldab teil hone oma erioskused professionaalses kontekstis. Tööpraktika, tõeline projektid, praktika ja tööstuse mentorluse koostab ka sisenemise kiiresti kasvav ja väga konkurentsivõimeline digitaalne meedia areenil.

Mida õpid?

Õpid puhas modelleerimisega, põhimõtteid animatsioon, valgustus, tumenevad, tekstuurimine, muutes ja kompostimise. Sa luua arvutianimatsiooni vara, nii üksi ja meeskonnas, kasutades tööstus-standard tootmise meetodeid, mis stimuleerivad töökeskkonda koostööd, et pakkuda toodet aega. Sa töötab ka osana meeskonnast koosneb üliõpilast erinevatest meedia erialadel, ettevõtja projekte, mis on varem lisatud kasutamist aju-arvuti liides süsteemid, arvuti nägemine ja optilised stereoskoopiline 3D ja saate teada, kuidas ennast tutvustada potentsiaalsetele tööandjatele kaudu oma professionaalne kohalolek ja portfelli.

Hindamine

Arengu portfelli arvutigraafika tööd (sealhulgas 3D vara, tekstuurid ja animatsioonid), ettekanded, esseed.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja. Need siin võib olla ka segu südamik ja vabatahtlik mooduleid.

Moodulid

  • Loomine ja animatsioon
  • Täiuslik Look
  • Digital Studio Praktika
  • Meedia eriarstide
  • Digital Media Final Project

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date