Ma arvutianimatsiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

Vali Kingstoni Animatsioon MA

See kursus võimaldab õpilastel mõningaid kogemusi 3D arvutigraafika, et arendada ja suurendada oma võimeid oskused arvuti animatsiooni ja visuaalseid efekte tööstusharudes. See on üks komplekt digitaalse meedia kursusi, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia kasutusvõimaluste stuudio keskkond ja töö osana interdistsiplinaarse meeskonna õpilastega üle kogu programm. Läbi opilasekeskne projekti õppekava, te töötate arendada spetsialisti oskusi, nagu iseloomu animatsioon, iseloomu taglase, toime animatsioon, modelleerimine, tekstuurimine ja valgustus.

Peamised omadused

  • See kursus on välja töötatud pidades nõu meie tööstuse paneel, mis on esindatud kokku Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks ja Samsung Design Euroopas. Meil on ka aktiivne liige TIGA, mängude tööstus esindusorgani ja Briti Interaktiivne meedia Assotsiatsiooni (BIMA).
  • Kursused on projektipõhine õppekava, kus koostööl interdistsiplinaarse meeskonnatöö on soovitatav.
  • Tööstus keskendunud õppimise kogemus võimaldab teil hone oma erioskused professionaalses kontekstis. Tööpraktika, tõeline projektid, praktika ja tööstuse mentorluse koostab ka sisenemise kiiresti kasvav ja väga konkurentsivõimeline digitaalne meedia areenil.

Mida õpid?

Õpid puhas modelleerimisega, põhimõtteid animatsioon, valgustus, tumenevad, tekstuurimine, muutes ja kompostimise. Sa luua arvutianimatsiooni vara, nii üksi ja meeskonnas, kasutades tööstus-standard tootmise meetodeid, mis stimuleerivad töökeskkonda koostööd, et pakkuda toodet aega. Sa töötab ka osana meeskonnast koosneb üliõpilast erinevatest meedia erialadel, ettevõtja projekte, mis on varem lisatud kasutamist aju-arvuti liides süsteemid, arvuti nägemine ja optilised stereoskoopiline 3D ja saate teada, kuidas ennast tutvustada potentsiaalsetele tööandjatele kaudu oma professionaalne kohalolek ja portfelli.

Hindamine

Arengu portfelli arvutigraafika tööd (sealhulgas 3D vara, tekstuurid ja animatsioonid), ettekanded, esseed.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja. Need siin võib olla ka segu südamik ja vabatahtlik mooduleid.

Moodulid

  • Loomine ja animatsioon
  • Täiuslik Look
  • Digital Studio Praktika
  • Meedia eriarstide
  • Digital Media Final Project

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Viimati uuendatud Oktoober 2016

Teave kooli kohta

What we do is straightforward. We help undergraduates, postgraduate and research students, organisations and others to learn; promote scholarship; advance professional practice; disseminate new ideas ... Loe edasi

What we do is straightforward. We help undergraduates, postgraduate and research students, organisations and others to learn; promote scholarship; advance professional practice; disseminate new ideas and discoveries through our research and knowledge transfer; and support learning within the region in which we are located. As a community of scholars, students and staff dedicated to learning we share responsibility for developing the full potential of ourselves and others. Näita vähem
Kingston upon Thames