Ma avalike suhete ja ettevõtte kommunikatsiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Public Relations & Corporate Communications

See programm suurendab oskusi, mida vajate nagu PR ja kommunikatsiooni tudeng otsib siseneda tööstuse. See keskendub oskuste arendamisele, mis on seotud side strateegilise juhtimise distsipliini, see suurendab konkurentsivõimet ja jätkuvat arengut elukutse. Sul on võimalus läbida internatuuri koos organisatsiooni osana ühe oma valikaineid, Professional Practice.p>

Õppinud täistööajaga, see on suunatud õpilastele hea esimese astme soovib arendada rohkem valdkonna-, spetsialist ja peegeldav oskusi kaudu kraadiõppesse enne sisenemist avalike suhete valdkonnas. Programm, kui uuritud osalise tööajaga on suunatud karjääri inimestele juba tööstuses. MA PR on välja töötatud tihedas koostöös PR tööstuse luua platvorm peamiste põhilisi kursusi seotud PR praktikas kõrvuti mitmete valikaineid, mis annavad konkreetsele sektorile keskenduda. Kuna see asub Londonis, peamiseks tunnuseks on programmi oma võime toetuda kogenud PR praktikud külalisena ja külalislektorite. Oleme uhked, et öelda, et Londonis meie Marketing programmid kohal 1. üliõpilaste rahulolu ja 2. üldist poolt Complete Ülikooli Guide 2016.

Programmi eesmärgid on järgmised:

Arendada mõistmist ja kriitilist mõtlemist rollist ja protsesse avalike suhete organisatsioonide ja ühiskonna suhelda teemasid ja küsimusi umbes avalike suhete ja näidata suunda ja läbimõeldud peegelpilti arutelud ja rühmatööd arendada praktilisi oskusi PR planeerimise ja rakendamise kõrval peegeldav oskusi ja stipendiumi ja arusaamist rolli ja päevakorrad, mis arendab PR strateegilise juhtimise distsipliini.

Sisu

Aasta 1. Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

 • Sihtasutused stipendium (PR) (15 ainepunkti)
 • Doktoritöö (45 ainepunkti)
 • Inglise ärikeel akadeemilistel eesmärkidel - 4. tase
 • Tänapäeva küsimuste PR praktika (15 AP)
 • Planeerimine ja suhtlemisoskus PR (15 ainepunkti)
 • Meedia suhete ja sotsiaalse meedia (Level 7) (15 ainepunkti)
 • PR sihtasutused ja Corporate Communications (30 ainepunkti)
 • Uurimismeetodid (15 ainepunkti)

Õpilased on vaja valida 2 kursust selles nimekirjas võimalusi.

 • Sisekommunikatsioon (15 ainepunkti)
 • Tarbija ja kuulsus PR (15 ainepunkti)
 • Kampaaniate PR (15 ainepunkti)
 • Financial PR (15 ainepunkti)

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise


See programm on heaks kiitnud Chartered Institute of Public Relations, professionaalne UK ühingu avalike suhete Suurbritannias.

Karjääri võimalusi


Valmib see programm on võimalused ja saavutas positsioone avalike suhete ja ettevõtte kommunikatsiooni jooksul PR konsultandid, avaliku sektori, valitsusväliste organisatsioonide ja heategevusorganisatsioonid ja ettevõtted teenindavad paljudes sektorites, sealhulgas tarbija, tehnoloogia, finants-, poliitiline PR ja ettevõtte. Programm arendab teadmisi, analüütilised oskused ja intellektuaalse võimekuse vajalik sellega seotud töövõimalused sektorites nagu turunduse, reklaami ja sotsiaalse meedia.

Magistriõpe on oluline valikut side rolle sees nii era- kui ka avaliku sektori organisatsioonide kui ka kolmas sektor nagu heategevusorganisatsioonid ja valitsusvälised organisatsioonid. Meistrite arendab teadmisi, analüütilised oskused ja intellektuaalsed võimed on vajalikud seotud töövõimalused valdkondades nagu turundus, reklaam ja digitaalse meedia.

Riiki sisenemise nõuded


Taotlejatel peaks olema:

Hea esimese astme asjakohase teemaga.

• Native kõlarid peaksid olema heal tasemel kõnes ja kirjas inglise keeles.

• Õpilased haritud inglise keel peaks olema IELTS skoor 6,5 või kõrgem või sellega samaväärne reiting muus keeles, testimise süsteem.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem