Ma avalikus ajalugu

Üldine

Programmi kirjeldus

See on üks aasta täistööajaga või kahe aasta osalise tööajaga magistrikursus.

See on suunatud õpilastele kirg ajalugu, kuid ei ole tingimata vaja bakalaureuse kraadi teemal.

Loomulikult hõlmab rolli ajaloos avalikul areenil: muuseume, dokumentaal, monumendid, loenguid, ekskursioone ja ürituste on vaid mõned asjad, mis moodustavad avaliku History. Samuti uuritakse suhet ajalugu ja poliitika, ja võimas mõju ajalugu tänapäeva ühiskonnas.

Mida ma õppida rajal?

Rõhk on pandud õpilased kasutavad muidugi mõisted arendada oma huve. Õpilased kirjutavad portfelli üheksa tükki tööd (sealhulgas tükki avalik ajalugu) ja väitekirja või toodavad suurema osa avaliku ajalugu alternatiivi. Kogu õpilased saavad jätkata oma huve ja valmistada ette oma töö avaldamiseks ja esitlus.

Doktoritöö / doktoritöö Alternate

Lõplik moodul annab õpilastele võimaluse koondada kõik nad on õppinud nii kaugele kas 12000 sõna väitekirja teemal oma valiku teinud konsulteerides oma juhendaja või toota märkimisväärne tükk avalik ajalugu, jälle teema oma valik teha konsulteerides oma juhendaja.

See kursus on mõeldud, et:

 • Arendada õpilaste süstemaatilist arusaamist teooria andpractice of Public Ajalugu kraadiõppe tasemel
 • Foster õpilaste kriitiline teadlikkus viimaseid arenguid avaliku ajaloos sealhulgas kriitilist hinnangut erinevaid lähenemisi
 • Anda õpilastele ulatuslik võimalusi harjutada meetodid ja kontseptsioonid avalike ajalugu
 • Julgustage õpilasi "originaalsuse soetamist ja ajaloo uurimine ja uurimise
 • Arendada õpilaste oskusi kriitiliselt hinnata praegune teadus- ja arutleda avalikult ajalugu
 • Võimaldada õpilastel mõelda fantaasiarikkalt ja loovalt, iseloomu ajalugu
 • Ehita õpilaste olemasolevaid enthusiasms ja ajaloolisi teadmisi, et arendada uusi lähenemisviise ajaloo uurimine

Tulemused õpilastele

Teadmised ja arusaamine

Pärast edukat lõpetamist muidugi õpilased saavad:

 • Süstemaatiliselt ja kriitiliselt tegeleda keerukate historiograafilist ja metoodiliste ideed
 • Kriitiliselt suhelda arutelusid ja ümbritseva avaliku ajalugu
 • Rakendada oma teadmisi ja kriitiline arusaam (public) ajalugu kõrgel tasemel

Kognitiivseid oskusi Pärast edukat lõpetamist muidugi õpilased saavad:

 • Näidata ise suunas, teadmisi, ja originaalsus tegelemisel ja probleemide lahendamisel
 • Mõtle fantaasiarikkalt ja loovalt olemus (avalik) ajalugu
 • Kriitiliselt hinnata praegune teadus, praktika ja arutelu (avalik) ajalugu

Praktiline ja kutseoskused

Pärast edukat lõpetamist muidugi õpilased saavad:

 • Present ajaloolisi uuringuid, et eriarsti publikut
 • Present ajaloolisi uuringuid, et mitte-spetsialistidele mõeldud
 • Iseseisvalt planeerimisel ja teostamisel teadus-ja kirjalikult
 • Jätka edendada oma teadmisi iseseisva töö ja praktika
 • Seaduse osana meeskond planeerimine ja täidesaatva teadus-ja kirjalikult

Ülekantavaid oskusi

Pärast edukat lõpetamist muidugi õpilased saavad:

 • Näidata algatus, isikliku vastutuse ja otsuste langetamise keeruliste ja ettearvamatute olukordade
 • Näidata originaalsuse omandada ja rakendada ideid konkreetne sisu / praktika
 • Enesekindlalt jagada ideid suuliselt või kirjalikult
 • Arendada sisu sobivad on-line foorum

Kuidas ma õppida ja olla õpetanud kursuse?

Programmi moodulid toetavad õppimist ja õpetamist strateegia vastuvõtmisel erinevaid lähenemisviise, sealhulgas esitlusi, seminare ja üks-ühele tutorials. Klassides rõhku pannakse inter-aktiivne õpetamise ja õppimise. Õpilased oodatakse osalema isiklikult, väikestes gruppides ja suuremad klassid, erinevaid materjale ja ideid. Õpilased tegelevad kriitiliselt ja analüütiliselt kirjalik, visuaalne, suuline ja audio-visuaalne materjal, sealhulgas IT materjali ja oma materjali.

Üks-ühele tutorials anda õpilastele võimalus üksikisiku või väikese grupi arutelusid esitatud tööd nii kontseptuaalne ja koostamise etapis. Koos kolledži Õppe Arendamise meeskond, õpetades kaudu õpetused võimaldab tihedad suhted arendada personali ja üliõpilaste vahel ning tudengite hulgas ise, mis omakorda loob toetava õpikeskkonna.

Tähelepanu pööratakse kogu mooduleid nii uurides erinevaid materjale ja arutleb historiograafilist protsesse. Erilist tähelepanu pööratakse ka praeguste arutelude avalik ajalugu.

Hindamine on mitmekesine, sealhulgas ka traditsiooniliste akadeemilise ajalugu esseesid ja ülevaateid kõrval rohkem loomingulisi projekte, mis võimaldavad õpilastel toota tükki avalik ajalugu või suhelda sektoris muul viisil. Nõudes õpilastel täita üheksa tükki tööd, enne kui nad hakkavad dissertatsiooni moodul me julgustame neid arendada erinevaid oskusi.

Õpilasi julgustatakse ja vaja kaks moodulit, et praktilised tööd erinevates formaatides. See võib hõlmata uusi materjale muidugi nad õpetavad; Giidiga jalutuskäik ja kriitika; kriitika näitus; uus juhend muuseum; video kriitiline analüüs; suuline ajalugu intervjuud; või üksikasjalik analüüs objekti või visuaalne pilt. Väitekirja või doktoritöö asendusliikme on vaadelda õpilastele võimaluse koondada kõik nad on õppinud nii akadeemilise vormi ja üks kättesaadavamaks nonspecialists.

Paigutuse eesmärk on võimaldada õpilastel omandada kogemusi ja arutleda avaliku ajaloos, aga samas ka toodavad akadeemiline töö. Paigutus moodustab osa naftat tarbivatele Public Ajalugu moodul ja sellisena pakub teise võimaluse süvendatud kaasamine avaliku ajaloos. Õpilased ja töötajad teevad koostööd, et leida sobiv paigutuse õpilased, kes juba töötavad või vabatahtliku avaliku ajalugu sektoris võib kasutada, et nende paigutus.

Vastuvõtutingimused

See on kraadiõppe muidugi. Ootame kõige, kuigi mitte kõiki kandidaate on esimene kraadi asjakohase teemaga. Taotlejad ei pea olema esimese astme ajalugu, kuid pead suutma tõendada oma võimet õppida kraadiõppe tasandil. Viimased õpilased on olnud taustaga Art, ehitus, meediaõpetuse, Design, Science, kirjandus, keeled, Classics, samuti History. Nad on kaasatud õpetajad, õppejõud, kunstnikud, suursugune kodu juhendid, arhivaarid, kohalike giidide, arheoloogid, muuseumitöötajad, suulise ajaloolased, ametiühingute aktivistide, ajakirjanike, pere ajaloolased ja täiskasvanute koolitajatele. Dr Ruth Percy on väga hea meel, et arutada kursuse ja vastuvõtu nõuded potentsiaalsete taotlejate enne ametliku taotluse ja intervjuu

Kursuse ja kohaldamise tähtajad

See kursus algab septembris ja rakendused sulgeda 15. augustini. Sest küsimusi, palun pöörduge Hannah Jones, Akadeemiline kohtusekretär kohta 01865 759604 või programmi koordinaator dr Ruth Percy on 01865 759631.

KARJÄÄR

Avalik Ajalugu Magistriõpe on kasulik mitte ainult ettevalmistust pärandit, muuseumid ja arhiivid, kuid kuna see ühendab tähelepanu detailidele laia analüüs, see on ka kõrgelt hinnatud vahemikus karjääri sealhulgas poliitika väljatöötamine, avalikus teenistuses.

Õppemaks 2015/16

Juurdepääs HE programmid, Level 3, Full Time: £ 3358

Certificate of Higher Education Tase Full Time Osakoormus
Äri ja sotsiaalne ettevõte Level 4 £ 6000 £ 3000
Inglise Studies: Loovkirjutamise ja Critical tava Level 4 £ 9000 £ 4500
ajalugu Level 4 £ 9000 £ 4500
Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni ja Ametiühingute Studies Level 4 £ 9000 £ 6750
seadus Level 4 £ 9000 £ 4500
Sotsiaal- ja poliitiliste uuringute Level 4 £ 9000 £ 4500
Kirjutamine Performance Level 4 £ 9000 £ 4500
BA kraad Tase Full Time Osakoormus
Sotsiaaltöö Level 4 £ 9000 £ 6750
Noored ja ühenduse Level 4 £ 9000 £ 6750
MA programmid Tase Full Time Osakoormus
Avalik History Level 7 £ 5100 £ 2550
Resident Uuring Magamistuba Rates 2014/15 40wks kohta wk
Uuring Magamistuba standard Y £ 4000 £ 100
Uuring Magamistuba en-suite £ 4840 £ 121
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, ... Loe edasi

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, their enthusiasm, needs, ambitions and skills and we offer our applicants potential progression routes from foundation courses, through to Access to Higher Education, Degree Programmes up to Masters level. Näita vähem