Ma avalikus ja pastoraalse juhtimisega

Üldine

Programmi kirjeldus

PROGRAMMI ÜLEVAADE

Avaliku ja pastoraalse kunstiteaduse magistriõppes tunnustatakse liidrite liike, mis on vajalikud kristlike kogukondade muutuvas olemuses, ning toetab erinevaid juhtkonna liikmeid, alates kogudustest kuni sotsiaalse ettevõtluse, usul põhinevate sotsiaalteenuste, valitsusväliste organisatsioonide, põhineva arengu, vahendusteenuste ja kogukonnapõhiste justiitsalgatuste kaudu. Vaimse hoolduse ainulaadne spetsialiseerumine valmistab ette õpilasi erinevatele vaimulikule ministeeriumidele (vt MAPPL-i vaimse hoolduse programmi kirjelduses).

See aste on seotud praktikapõhise õppimise, tegevuse peegeldumise ja kontekstuaalse analüüsiga. Tähelepanu pööratakse religioosse kirjaoskuse arendamisele pluralistlikes kontekstides töötamiseks, teoloogilise inteli väljaarendamiseks avalike teoloogide ja juhtide moodustamiseks, pakkudes piibellikke, eetilisi ja vaimseid aluseid, et inspireerida korraldajate ja kiriklike muutustegentide visionäärseid suutlikkusi ning harjutada rituaalseid, retoorilisi ja ühiskondlikke oskused, mis on vajalikud elutähtsa, ahvatliku ja helde juhtpositsiooni saavutamiseks nii päritud kui ka tekkivate pastoraalsete ja avalike kontekstide puhul.

Selle programmi õpilased peaksid ühendama kogukonda või projekti, kus testitakse nende võimet praktiseerida ja suurendada oma suutlikkust juhtpositsioonil.

Sobivus konkreetsete kutsete ja kutsealade jaoks

 • MA-PPL valmistab inimesi pakkuma teoloogiliselt teadlikku juhtpositsiooni kogukonna organisatsioonides ja institutsioonides nagu valitsusvälised organisatsioonid, mittetulundusühingud, para-kiriku algatused ja kogukonnapõhised arendusorganisatsioonid. See kehtib eriti juhul, kui üliõpilane osaleb oma programmikursustel VSTi põlisrahvaste ja religioonidevaheliste õpingute pakkumistest.
 • Kirikute ministeeriumi ettevalmistuste muutuste näol võib MA-PPL-i, mille krediidi koormus on pool MDiv-st, olla paremini ettevalmistatav mitmesuguste ministeeriumi juhtkonna jaoks. MA-PPL võib kohtuda erinevates tellitud ministeeriumides konfidentsiaalsusega, mõnedel juhtudel koos denominatsioonikursuste lisamisega.
 • Õppetükk on ettevalmistus erinevatele ministeeriumide vormidele ja kristliku kogukonna uutele mudelitele, näiteks töötute preestritele ja kogukonnapõhiste ministeeriumide juhtidele.
 • MA PPL spetsialiseerumine vaimsele hooldusele on mõeldud neile, kes kavatsevad kutsuda vaimulikke hooldustöötajaid sellistes kohtades nagu tervishoiuasutused, vanglad ja parandusasutused, pastorohutusnõustamiskeskused ja kogudused.
 • Magistriõpe tunnustatakse ettevalmistusega kraadiõppeks, kui inimene mingil hetkel otsustab edasi õppida.

VST programmi MA PPL-i lõpetaja teab, selgitab ja integreerib religioosse pärandi, kultuurilise konteksti ja avaliku ja pastoraalse juhtkonna aspektid:

 1. Näidake magistri tasandi teadmisi piibellikest, teoloogilisest ja ajaloolistest traditsioonidest ja kontekstidest, sealhulgas õpilase enda nimest või usutraditsioonist
 2. Analüüsige religioossete usundite ja kaasaegse kultuuri vahelist seost ning näidake, kuidas mõlemad kaasamine mõjutab oma panust avalikus ja pastoraalsesse juhtimisse
 3. Analüüsige ja tõlgendage erinevaid kultuuri-, kogukondlikke ja organisatsioonilisi kontekste, kus ministeeriumit harjutatakse
 4. Näidake positiivset kasvu eneseteadmises, emotsionaalses küpsuses ja vaimses elujõulisuses, mis on vajalik kogukonna juhtimiseks
 5. Tehke otsustusprotsessi ja tegevuse eetilisi ja teoloogilisi raamistikke ja praktiseerige neid
 6. Selgitage üliõpilase enda eesmärki või helistage oma usukogukonnast ja laiemast ühiskonnast, kasutades ära ja võib-olla minna kaugemale praegustest ministeeriumi mudelitest
 7. Näidata eespool kirjeldatud teadmiste, mõtteviiside ja oskuste integreerimist teoloogilisse mõtlemisse ministeeriumi ja juhtkonna praktikas seoses tänapäeva usukogukondade ja ühiskonna ees seisvate väljakutsetega
 8. Vaimse hoolduse kontsentratsiooniga inimesed näitavad oskusi vaimse hoolduse praktikuna, töötavad hooldusmeeskonnaga kliinilises institutsionaalses keskkonnas

MINISTRITE LÄBIVIIMINE

VST-l on ootus, et üliõpilased, kes valmistuvad kutsumiseks pastorilises ja avalikus halduses, teostavad isiklikku ja vaimset kujunemist, mille kaudu õpilane võib kasvada isiklikus usus, emotsionaalses küpsuses, moraalse terviklikkuse ja avaliku tunnistaja poolt.

Soovituse andmine, st tõend, et teaduskonna liikmete arvates kooli lõpetanutele sobib ministeeriumi tööks, mille ettevalmistamine on, on protsessi lõpp, mis algab varakult üliõpilase õppekava.

Kui MA PPL-s või selle üliõpilase konföderatsiooni kohtunikul on nõutav ministeeriumi valmisoleku soovitus, lubab see taotlus teaduskonna üliõpilasesinduse komiteele üliõpilase taotluse saamisel üliõpilase registreerimisprotsessi osana esitatud soovitusel . Käesoleva soovituse andmisega seotud poliitikate ja menetluste täielik tekst on saadaval täiendavas kalendris / õpilase käsiraamatus .

VÄLISÕIGUSE UURING JA RIIGI NÕUDED

VST peamine platvorm väljaspool kohti asuvate klasside kaudu on Adobe Connect ja Moodle. MA PPL õpilased võivad täita kuni 2/3 nende kraadinõuded läbi Adobe Connect klassides. Kõik off-site võimalusi on klassid õpetatakse sünkroonselt kohapeal. Off-site'i üliõpilased võivad otse ühendada Adobe Connect'i kaudu kohapealse klassi ajaga (soovitatav) või vaadata klassi video- / helisalvestisi mõnel hiljem samal nädalal. Väljapoole suunatud üliõpilased peaksid järgima iganädalasi nõudeid ja ülesandeid.

MA PPL kraadi programm nõuab vähemalt 16 krediidi tundi õppida VST campus. Kohapealsed üliõpilased täidavad seda nõuet, rakendades igal aastal 3 kohapealset intensiivsust (5-päevased sügis- ja kevadised moodulid ning 2-nädalane vaheaeg jaanuar). Selles mudelis saavad välist saidil MA PPL-i õpilased lõpetada kraadi 3 täiskoormusega aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Vancouver School of Theology is called to educate and form thoughtful, engaged and generous Christian leaders.

The Vancouver School of Theology is called to educate and form thoughtful, engaged and generous Christian leaders. Näita vähem