Ma digitaalse meedia praktika: visualiseerimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Digitaalmeedia Tava programmide Winchester on mõeldud, et mahutada mitmesuguseid spetsialist huvide laia spektri kättesaadav digitaalse meedia tööstuses.

Programmi sisu

Need professionaalselt keskendunud programmid võimaldavad dünaamilist arusaama ja arengu teooria kontekstis praktikas. Programmid on üles ehitatud, et suurendada oskuste erinevate spetsialistide karjääri digitaalse meedia tööstuses. Partnerlus professionaalne praktikud ja asutused anda õpilastele lähtepunkt arendada oma tööalaste kontaktide võrgustikku ning teha kindlaks peamised praktikud.

Uuring koosneb neljast põhilisi mooduleid pluss kaks vabatahtlik mooduleid, kus üliõpilased kohustuvad üksikute projektide ja juhtumiuuringuid seotud nende eriti huvitavas valdkonnas. Programmi eesmärk on julgustada eksperimenteerimist, innovatsiooni ja riskivalmidust.

Õpilased õpivad MA Digital Media Praktika võib valida ükskõik kaks vabatahtlik mooduleid; õppivate visualiseerimine või interaktsiooni disain käikudest tuleb valida kaks vabatahtlik mooduleid selleks ettenähtud osas. Iga õpilane on lõplik väitekirja või samaväärne laiendatud projekti.

Riiki sisenemise nõuded: Tavaliselt esimese või teise klassi Autasud kraadi seotud teema või töökogemust ala uuring. Kõik taotlejad peavad esitama portfelli asjakohast tööd koos lühikese kirjaliku avalduse, milles kirjeldatakse programmi asjakohasust enda kogemusega.

Full-time: 1 aasta osalise tööajaga: 2 aastat alguskuupƤevad: september ja jaanuaris Õppetöö toimub: Päevane Fakt: Õpilastel on võimalus töötada live klient projekte, hoone professionaalne portfoolio ja tööstuse kogemus.

Fakt: Seal on pühendatud, täisvarustuses Digital Design Studio, kus praktik põhinev õppejõudude käe jooksul core tundi.

Moodulid

Core moodulitest:

  • Digital Media põhimõtted
  • Design tava
  • Uue meedia Student Režissöör Project
  • Teadustöö ettepanekut
  • Doktoritöö / suurprojekti

Lisamooduleid:

  • Arhitektuurne visualiseerimine
  • 3D visualiseerimine
  • Andmed visualiseerimine
  • Infographic Side

Õppimine ja õpetamine

Õpilased arendada uusi ideid ja teooriaid läbi oma seotust mitu live klient projekte, mis võib tipneda reaalajas vabastamist väljund läbi eri meediakanalite. Praktiline töö on toetada ja edendada läbi meistriklasse, seminare, arutelusid, töötubasid, õpetused ja füüsilisest isikust suunatud uuringus ning teha tööd tööalastele tasanditele.

Hindamine

Läbi ettevõtja projekte, õpilased tegelema reaalse ülesandeid, mille hindamine kajastab lahendusi ja tulemusi oodata digitaalse meedia tööstuses. Hindamine toimub kogu elu projekti, et katsetada ja pakkuda tagasisidet protsessi ja integratsiooni oskused. Õpilased peavad läbima viimase olulise töö vormis kas asjakohase digitaalse meedia projekti või kirjaliku väitekirja.

Ülikooli Winchester kinnitatud programmid võivad võtta erinevaid vahendeid hinnata oma õppimise. Soovituslik, ja ei pruugi olla kõikehõlmav, nimekirja hindamise tüübid, mis võivad tekkida ka esseesid, portfellid, järelevalve iseseisva töö, ettekanded, kirjalikud eksamid või praktiline etendused. Ülikooli kohustuse tagada, et kõik õpilased on võrdne võimalus saavutada mooduli õpitulemuste. Nagu näiteks, kui see on asjakohane ja vajalik, üliõpilased tunnustatud puuetega võib olla alternatiiviks ülesannete kogum, mis jätkab katsetada, kuidas edukalt täitnud eelmise mooduli õpitulemuste. Täiendavaid üksikasju hindamise tüübid, mida kasutatakse programmi olete huvitatud võib leida kursuse lehe, osaledes Lahtiste uste päev / õhtu, või võtta ühendust meie õppejõud.

Karjäär

Lõpetajad jätkama oma karjääri digitaalse meedia tööstuse juhtiv disainerid, disaini teadlased arvesse direktorid, sisu kirjanikud ja loominguline tootjad.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Näita vähem