Ma Disaini (Moedisain)

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on koolitada ja koolitada teadlasi, kes saavad kaasa aidata teadmiste edasiarendamisele kõrgtasemel. Magistriõpe teenitakse ühe täpsema uurimisprojekti lõpetamisega, mis kulmineerub väitekirja koostamise ja vastuvõtmisega.

UJ kunsti ja kultuuri kohta

UJ Arts & Culture on osakond kunsti-, disaini- ja arhitektuuriteaduskonnas (FADA). See koostab ja esitleb maailmatasemel üliõpilaste ja professionaalsete kunstide programme, mis vastavad UJ nägemusele valitud rahvusvahelisest ülikoolist, ankurdatud Aafrikas, dünaamiliselt kujundades tulevikku. Kõigis neljas UJ ülikoolilinnakus pakutakse tugevat valikut kunstiplatvorme üliõpilastele, töötajatele, vilistlastele ja üldsusele, et nad saaksid kogeda ja suhelda esilekerkivate ja väljakujunenud üleaafrikaliste ja rahvusvaheliste kunstnikega, kes on kaasatud kogu kunstide spektrist. UJ kunstikeskuse regulaarsete värskenduste saamiseks lugege Twitteri lehte @UJArtsCentre või külastage University of Johannesburg kunsti ja kultuuri Facebooki lehte. Üldiste päringute tegemiseks helistage telefonil 011 559 4674/3058.

University of Johannesburg “Tulevik. Jäi ümber. ei ole lihtsalt meeldejääv fraas

Institutsioon võtab Aafrika juhtpositsiooni 4. tööstusrevolutsiooni mõtlemisel. Kõigi teadusharude tuleviku ümbermõtestamine 4IR on järgmine industrialiseerimislaine, mida peame mõistma ja kujundama, et ehitada üles selle riigi - ja Aafrika mandri - tulevik. nii rikkalikult väärivad. 4IR ei tähenda ainult robootikat ja automatiseerimist; see seisneb ühiskonna edendamises inimeste ja põlvkondade üleskasvatamisele.

Kui maailm liigub edasi neljandasse tööstusrevolutsiooni, siis ka UJ koos programmiga „Education 4IR” - viies 4IR-mõtteviisi ja -tehnoloogia õppekavasse erinevatele kursustele ning kasutades uuenduslikke segaõppe tehnoloogiaid. See tähendab, et UJ lõpetanud on paremini valmis ettevõtluse ja tööstuse tulevikku omaks võtma, kuna AI ja 4IR mängivad meie elus ja töötamises suuremat rolli.

University of Johannesburg on meie kohus omaks võtta ja navigeerida oma riigi tulevasi juhte uhkelt ja julgelt läbi 4IR-i kujuteldamata keerukuse, et nad saaksid täiel määral ära kasutada ja pakkuda paremat homset. Tulevased juhid nagu sina! Siin juhime julget vestlust; uue homse kujunduse tõukamine ja kujundamine. Siin me tegutseme ja ehitame uue maailma.

Vastuvõtutingimused:

Asjakohane bakalaureusekraadiga diplom „professionaalne” bakalaureusekraad või asjakohane kraadiõppe diplom, mis on piisavalt ettevalmistatud uuringute läbiviimiseks, soovitades vähemalt 60% kõigi lõpuaasta moodulite jaoks.

Asjakohane Baccalaureus Technologiae: moediplom, mille keskmine hinne on vähemalt 65% koos statistilise komisjoni soovitatud ja teaduskonna nõukogu kinnitatud uurimismetoodika lühikese õppe komponendiga.

Valikukriteeriumid:

Lisaks ülalnimetatud vastuvõtu miinimumnõuetele võidakse tulevastelt üliõpilastelt nõuda, et nad esitaksid vestluspaneelile oma töö portfelli. Portfelli küsitakse juhul, kui on vaja täiendavaid tõendeid õpilaste valmisoleku kohta teksti- või artefaktiliste uuringute tegemiseks. Tekstuaalse uurimistöö korral sisaldaks portfell kirjalike uurimistööde näiteid ja artefaktuaalse uurimistöö korral oleks vaja portfooliot koos kujunduslike artefaktidega.

Programmi kestus:

  • Minimaalne kestus: Üks aasta täistööajaga / kaks aastat osalise tööajaga.
  • Maksimaalne kestus: kaks aastat täistööajaga / kolm aastat osalise tööajaga
  • Uurimiskomponent hõlmab 100% programmist.

Kontaktandmed:

Nimi: proua Adele Maritz
Tel: 011 559 1126 / e-post: fadapg@uj.ac.za

Viimati uuendatud May 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Loe edasi

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Näita vähem