Ma e-žargoon - inglise keele õpetamist noortele õppijatele (pre-ja algkooli)

Üldine

Programmi kirjeldus

E-LINGO on osalise tööajaga kahe aasta kraadiõppe segatud-õppe magistrandid programm viib kvalifikatsiooni õpetamist inglise noortele õppuritele. E-LINGO magistrandid auhinna annab juurdepääsu kraadiõppe õpetajate haridus ja teadus ülikooli tasemel.

Mis teeb E-LINGO eriliseks?

E-LINGO on väljakujunenud magistrandid programmi, mis on edukalt kvalifitseeritud õpetajate inglise noorte õppijate üle kümne aasta. See on saanud suurepärase ülevaateid ja on kasutatud eeskujuks teistele segatud-õppe õpetaja kvalifikatsiooni kursustel.

Tunnistab oma töökogemust

Töökogemus on üks sisenemise nõuded ning moodustab 60 240 ainepunkti vaja alustada MA programmi.

Lõimitud õpe

Paindlik kraadiõppe programmi kombineerides 5 x 2 päeva näost näkku õpetamist istungid ülikoolilinnakus Freiburg, Saksamaa ja kaugõppe online.

Paindlikkus

Osakoormusega õpe võimaldab teil ühendada akadeemilise tööga või muid kohustusi. Suurem osa Programm on esitatud elektrooniliselt, kasutades e-LINGO õpikeskkonna.

Integratsiooni keele ja sisu Keeleoskus ja õpetamise metoodika on välja töötatud samaaegselt täites kursuste inglise, toetab emakeelena.

Teooria ja praktika Sul on võimalus arendada teadustöö oskusi ja saada praktilisi kogemusi läbi kombinatsioon teooria ja praktika.

Siis:

 • arutada viimaste teooriate õppekeelega noortele õppuritele ja mõtlema, kuidas neid saab kohaldada autentsed kontekstides
 • analüüsida autentsed klassiruumis videod ja õpetamise / õppimise vahendeid alg- ja alusharidus
 • koostööd, et arendada klassiruumis teadusprojektide autentsed õpetamise kontekstis
 • osaleda kahe nädala paigutamine keele klassis.
Rahvusvaheline magistriõppe programmi E-LINGO magistrandid auhind on täielikult Bologna-ühilduv, mis tähendab, et ta on tunnustatud üle kogu Euroopa ja austada kogu maailmas. E-LINGO üliõpilasi üle kogu maailma. Programm võimaldab teil saada teadmisi erinevate õpetamise konteksti ja jagada oma kogemusi õpetamise spetsialistid kui ka õpilasi erineva taustaga.

Mis on muidugi umbes?

E-LINGO on segatud õppe programmi ühendab Online kursuste 5 x 2 päeva näost näkku õpetamist istungid ülikooli haridus (Freiburg, Lõuna-Saksamaa). Kahe nädala paigutamine keele klassis on samuti üks osa programmist.

Kes on see programm?

E-LINGO on atraktiivne kraadiõppe õppekava inimestele heterogeenne taustaga huvitatud inglise koolieelse ja alghariduse. Mis iganes on Sinu bakalaureusekraadi on spetsialiseerunud võid nüüd minna uue karjääri seotud õpetamist inglise noortele õppijatele.

Millised on karjäärivõimalused?

Kogu maailmas lapsed hakkavad võõrkeeli õppima üha varasemas eas. E-LINGO kvalifitseerub teil inglise keelt õpetada noortele õppijatele. See on suurepärane vormis erialast arengut kui te juba töötavad esimeste kooliaastate või seotud valdkonnas inglise keele (nt tõlkija, kirjastus).

Mis teeb E-LINGO paistma, et see ei ole ainult kvalifitseerub teil inglise keelt õpetada noortele õppijatele, vaid ka avab akadeemilise tee valdkonnas kui programm võimaldab teil arendada teadustöö oskusi, samuti saada praktilisi kogemusi. See kombinatsioon annab juurdepääsu laia töövõimalusi, näiteks

 • lasteaedades ja mänguringides
 • lasteaedades ja lasteaiad
 • keelekursustel lastele pakkuda eraõiguslikud institutsioonid (õppekeelega koolides, rahvamajad jne)
 • alg- ja kakskeelsete koolide
 • ülikoolides (kraadiõppe uurimistöö, õpetajakoolitus, doktorikraadi [PHD])
 • kirjastajatega (materjalide disain)
 • kooli administratsioon (õppekava areng, õpetajate haridus).
 • Millised on nõuded?
Sa pead bakalaureuse kraadi Ülikool, haridus või eraülikoolis, üks aasta kõige mainekam suurettevõte töökogemus ja väga hea inglise keele oskusi (B2 tase). Taotluse menetlus hõlmab online-intervjuu. Kandideerimiseks peab teil olema:
 • bakalaureusekraadi (põhineb 3 õppeaastat) mistahes erialal (ei pea olema keele- või õpetamise seotud), 180, 210 või 240 ainepunkti;
 • üks aasta kõige mainekam suurettevõte täistööajaga töökogemust (enam kui olete töötanud osalise tööajaga) valdkonnas haridust või keelega seotud ala (samaväärne 60 ainepunkti);
 • hea sihtmärk keeleoskuse (inglise keeles - Tase B2 Euroopa keeleõppe raamdokumendis keeleõppe või samaväärne).

Kuidas ja millal kasutada

E-LINGO käivitub üks kord kahe aasta oktoobris. Taotluse esitamise tähtaeg on 15. september aastal käigus hakkab. Järgmine kursus algab oktoober 2016. Esimene näost-näkku kohtumine on 28.oktoobril / 29 2016. Palun saatke oma avaldus kirjalikult ülestunnistusi kontoris: University of Education Freiburg Studierendensekretariat Kunzenweg 21 D- 79117 Freiburg Saksamaa Palun esitada järgmised dokumendid: 11. Elulookirjeldus inglise 12. Koolikohustuse sertifikaadid, mis vastavad omanik bakalaureuse uuring ülikoolis (nt Saksamaa - abituurium; UK - A-tase). Need võivad erineda riigiti.
 1. Sertifikaat jaoks on kõrgharidus (240 EAP) või - juhul vähem ainepunkte - tõend muude asjakohaste kogemuste ja / või kutsekvalifikatsiooni 14. Tõendid kvalifitseeritud tööle haridus- või keelega seotud pindala on vähemalt ühe aasta jooksul (proportsionaalselt enam kui töö oli osalise tööajaga) 15. Tõendid vajalik inglise keele oskus. Kui teil on emakeel inglise keeles või on lõpetanud oma bakalaureuse uuring inglise keeles, tõendeid ei ole vaja.
 2. Isiklik avaldus inglise keeles, milles esitatakse põhjused tahavad osaleda muidugi (max. 3000 sõna = u. 2 lehekülge A4) 17. Allkirjastatud kinnitus, et eespool on õpilase enda tööd 18. Diplomilisa õiend taotleja esimese astme (vt eespool punkt 3) 19. Kinnitus selle kohta, et taotleja ei ole ei suutnud ega välja jäetud kas magistrieksam samas erialast või ühe sarnase sisuga, kell Freiburg University of Education või muu ülikooli dokumendid on loetletud punkti 2 ja punkti 5 punkti 8 tuleb esitada koopiad ja peaks olema saksa või inglise keeles. Iga tõlge tuleb ametlikult kinnitatud. Ülikooli jätab endale õiguse küsida, et näha originaali või kinnitatud koopiana immatriculation.
Viimati uuendatud juuli 2016

Teave kooli kohta

The University of Education, Freiburg (in German: Pädagogische Hochschule, or PH for short) was founded in 1962 and gained university status in 1971. It is the largest of six Universities of Education ... Loe edasi

The University of Education, Freiburg (in German: Pädagogische Hochschule, or PH for short) was founded in 1962 and gained university status in 1971. It is the largest of six Universities of Education in the federal state of Baden-Württemberg, which is known throughout Germany for the high quality of its education. Näita vähem