MA eetrisse tootmise raadio ja televisiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

Mis on ülekanne toodang raadio ja televisiooni?

See tootmine keskendunud programm huvi lõpetajate tahes distsipliini, kes soovivad omandada toimetuse ja tootmise oskusi raadio ja televisiooni ringhäälingu ning need, kes soovivad spetsialisti oskusi sellistes valdkondades nagu programmi teadusuuringute ja tootmise rahastamine saade. Programm varustab õpilaste olulisi tootmisviise karjääri raadio ja televisiooni tootmise.

MA hõlmab stuudio tootmistehnoloogia; toimetuse ja stsenaristika oskusi; ühe-ja multi-kaamera kasutamine; mikrofon ja helisalvestus oskusi; tootmise juhtimine; raadio ja televisioon esitlus, tootmise ja suund; toimetamine raadio ja televisiooni.

Sul on ka õppida toimetuse sisu eest programmi žanrite uudis kultuuri ja kunsti, spordi päevakajalist, meelelahutussaated dokumentaalsete, chat näitab poliitilist analüüsi.

Lõpetamisel selle programmi, siis on omandanud:

  • Loomingulise ja tehnilise tootmise oskusi konkreetsete raadio-ja teleülekannete - portfelli tootmise projektide (nt uudised, päevakajalist, ajakiri ja meelelahutussaated seriaalid) - teadmised professionaalne tootmise rollid omased raadio ja televisioon - laiendatud võrgustik professionaalne kontakte raadio ja televisioon - arusaam uue tootmise kontekstides - valikut ülekantavaid oskusi sellistes valdkondades nagu projektijuhtimine ja meeskonnatöö.

Koolis on neli päeva nädalas. Mõne nädala jooksul siis ajakavaga osalema kogu nädala.

Ja õpieesmärgid

Mida ma saan teha, kui ma koolilõpetaja?

Võimalused võivad olla raadio ja televisiooni valdkonnas, nagu programmi uurijad, ajakirjanikud ja stsenariste. Vastava kogemuse karjääri tootmise suunas ja esitus on ka võimalik.

Mis mooduleid ma õppida?

Raadio ja televisiooni programmi Žanrid Production & Studio Techniques, meedia kontekstis Tööstuse paigutuse, Major Project (üks televisiooni tootmise ja üks Radio Production)

Millised on Riiki sisenemise nõuded?

  • Bakalaureuse kvalifikatsiooni 2. klassi Autasud või rohkem Autasud kraadi Level - Erandjuhtudel taotlejad loetakse kui nad suudavad näidata Autasud kraadi võrdväärsuse mida saab kontrollida läbi VÕTA (Accreditatio varasema kogemusliku õppe) protsessi - Portfolio esitamise osana taotlus - kaks mudelit peab toetama ka oma taotluse

Rakendused, sealhulgas portfelli, sõelutakse ja kaalutakse. Eelvaliku läbinud taotlejad peavad osalema intervjuus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997.

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997. Näita vähem