Ma filmistsenaariumi filmi ja televisiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

Mis on stsenaariumi?

See MA annab kirjanikud võimaluse uurida, katsetada ja õppida käsitöö stsenaristika, koos arendamise ja kirjalikult täispikk stsenaarium.

Filmistsenaariumi ei ole käsitöö peale, see toetub käsitöö ja tehnikaid retoorika ja narratiivi, mis kirjanikud on hoon ja arendada, sest Homer. Programmi asendite filmistsenaariumi jooksul traditsioonide dramaatiline kirjandust ja annab teile vajalikud vahendid ja oskused, et väljendada oma individuaalne ja ainulaadne filmikunsti visioone. MA peamine eesmärk on luua ja arendada talente.

Meie programmi eesmärk on inspireerida teil arendada kunsti ja käsitöö stsenaristika ja nendega seotud oskused kõrgel tasemel. Sa juba näidanud sobivuse kirjalikult (läbi oma bakalaureuse õpinguid või oma portfelli töö) ja lõpuks programm, mida on kirjutatud täispikk script või piloot episood Televisiooni draama.

Sul on ka omandada põhjalikke teadmisi ja arusaamist käsitöö stsenaristika, ja on saanud selge arusaam etappidel kirjalikult ideest lõpliku eelnõu.

On mitmeid akadeemilise moodulid film ja draama uuringud ja siis kiiresti hindan võimalusi, mis eksisteerivad filmi ja televisiooni tööstusharudes, samuti seotud küsimustes autoriõiguse ja lepingud.

Ja õpieesmärgid

Mida ma saan teha, kui ma koolilõpetaja?

Võite leida karjääri filmi ja televisiooni tööstuse stsenaristid, toimetajad ja / või juhendajaid / õpetajatele.

Mis mooduleid ma õppida?

Programm, mis on jagatud kaheks semestriks ja tarnitud üle kolmekümne nädala koosneb neljast kohustuslikud moodulid: - Craft of filmistsenaariumi, filmi ajalugu, Dramatic traditsioonid, Main Project - Loengud ja seminarid silmatorkavate, režissöörid ja produtsendid toetab neli moodulit.

Mis on sisenemise nõuded?

- Undergraduate kvalifikatsiooni 2. klassi Autasud või rohkem Autasud kraadi Level - Erandjuhtudel taotlejad loetakse, kui nad suudavad tõendada Autasud kraadi võrdväärsust, mida saavad kontrollida läbi VÕTA (akrediteerimine varasema kogemusliku õppe) protsessi. Taotlejad selles kategoorias on kohustatud esitama olulise essee standard, mis näitab nende võimet teha tööd MA tasemel - Portfolio esitamise osana oma taotluse - Kaks viited peab toetama ka oma taotluse

On oluline, et teil on võimed ja näidanud pühendumist kirjalikult ekraanil.

Rakendused, sealhulgas portfelli, sõelutakse ja lõppvooru. Väljavalitud kandidaadid peavad osalema intervjuus.

Viimati uuendatud apr 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997.

Dun Laoghaire Institute of Art, Design & Technology (IADT) was established as an autonomous higher education institution within the Institutes of Technology sector on April 1st 1997. Näita vähem