MA õppekavas

Üldine

Programmi kirjeldus

MAFeature Filmmaking

Tööstuspõhine haridus madala eelarvega filmitegemisega dokumentaalfilmi või ilukirjanduse jaoks.

Võta võimalus teha oma filmi osana oma magistrikraadi.

Õpetab aktiivse tööstuse spetsialistid, kellel on mängufilmi kogemus.

Lugege oma filmi levitamise traditsiooniliste ja esilekerkivate marsruutide kohta.

See filmitegemise magistriõpe annab teile tööstusele keskendunud hariduse kaasaegse, madala eelarvega mängufilmide tootmise ettevõtluses ja praktikas.

Kaasaegne filmitegemine on koostöövalmis ning me oleme kohandanud kursusi soovivatele kirjanikele, direktoritele ja tootjatele. Aitame teil arendada oma oskusi, et töötada karjääri jaoks, mis on mõeldud täispika dokumentaalfilmi või väljamõeldisega.

Ülevaade

Me õpetame teile, kuidas kaasaegsed filmitegijad valmistavad täispika projekte, pakkudes teile praktilisi kogemusi, kuidas neid ise teha.

Kursuse eesmärk on toota lõpetajaid:

 • Mitmed professionaalsed kontaktid
 • Showreel
 • Täielikult välja töötatud mängufilmi projekt
 • Teadmised filmitööstuses.

Me ei saa garanteerida, et teie mängufilmiprojekt saavutatakse, kuigi oleme kindlad, et paljud õpilased seda saavutavad. Teie edu akadeemilises mõttes ei sõltu teie projekti lõpetamisest.

See on tööstuse ees seisev kursus; saate luua ja arendada oma loomingulisi ja nendega seotud ärioskusi. Usume, et filmitegijad vajavad oma loomingulise potentsiaali saavutamiseks selget arusaama äri- ja finantsküsimustest.

Kursuse ülesehitus

Areng

See moodul tutvustab ja uurib praktilisi ja loovaid lähenemisviise madala eelarvega funktsioonide tootmisele. See annab ülevaate probleemidest ja väljakutsetest ning arendab põhioskusi. Iga õpilane täiendab oma projekti selle mooduli käigus, õppides ja rakendades erinevaid filmi tootmise strateegiaid ja tehnikaid. See moodul pakub teile selge ja kujutlusvõimelise lähenemise madala eelarvega filmitegemisele, sealhulgas väikese eelarve ja skripti väljatöötamise, samuti eelarvestamise / ajakava koostamise, valamise ja väikese eelarvega filmide rahastamise.

Rahandus

Konkurentsiks globaalses filmitööstuses peavad madala eelarvega spetsialistid mõistma ärisüsteemide, -protseduuride ja -mudelite ajaloolist arengut, mis mõjutavad tänapäeva globaalset filmiäri. See moodul hõlmab ka Euroopa riikide filmide rahastamise poliitika ja struktuuride kaasaegset analüüsi, samuti levitamise strateegiaid ja mehhanisme. Õpilased saavad navigeerida erinevatel süsteemidel madala eelarvega, kaubandusliku ja kultuurilise filmi tootmiseks, et nad saaksid mõista ja kohaneda tööstuse tulevaste nõudmistega.

Pre-tootmine

See moodul annab õpilastele võimaluse arendada / ümber töötada / muuta oma põhiprojekti, pidades silmas madalate eelarvekino tehnikat ja seda, kuidas rahvusvaheline filmitööstus toimib. Selle mooduli käigus õpetatakse tööstusharu standardseid programme, nagu lõplik muster ja filmi maagia.

Vaatajaskond

Briti Filmiinstituut on määratlenud levitamise ja turustamise (sihtrühmade leidmise protsessi) Suurbritannia mängufilmide võtmeküsimustena. Just need valdkonnad määravad kindlaks, kas nad teevad investeeringutasuvust. See moodul annab õpilastele põhjaliku aluse teooria ja praktika kaasaegse turustamise suhtes filmi. Moodul tutvustab traditsioonilisi turunduseooriaid ja -strateegiaid side, tarbijakäitumise, otsese ja kliendisuhete turunduse kohta. Seejärel ajakohastab ta neid lähenemisviise, keskendudes digitaalsetele turundustehnikatele. Uuritakse Crowdsourcing veebisaite, näiteks Kickstarter, mis võimaldab filmitegijatel filmi tegemise ajal publikuga suhelda.

Tootmine

Selles moodulis hakkavad üliõpilased muutma rohelise valgusega projektid täispikkaks tootmiseks, tuginedes kursuse käigus õppinud teadmistele. Tavaliselt tuleb projektid lõpule viia standardile „off-line”. Eeldatakse, et enamikus toodetes on põhifotograafia puhul maksimaalselt 18 päeva. Seejärel lähevad projektid 10–12 nädala pikkuseks toimetamisperioodiks, et jõuda filmi versiooni, mis sobib turustajatele ja agentuuridele sõelumiseks, et otsida täiendavat rahastamist. Üliõpilased, kelle projektid ei olnud rohelised, peavad jätkama oma projekti arendamist, töötades oma skripti, pildistades haagise ja näitlejad, arendades samal ajal oma oskusi, töötades roheliste projektidega.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • Areng
 • Rahandus
 • Pre-tootmine
 • Vaatajaskond
 • Tootmine.

Kuidas ma hindan?

Teid hinnatakse mitmel erineval viisil, sealhulgas stsenaariumi kirjutamise, tootmiskaustade, publiku loomise strateegiate ja mängufilmi projekti.

Te peate kursuste kaudu demonstreerima, kuidas mikro-eelarve funktsioonid on tehtud. Samuti saadate projektitöö portfelli, mis näitab loomingulist meisterlikkust, mis sobib teie filmiäritlusega. Teie lõplik märk hindamise omaduste kohta sõltub teie töö loovusest, teie pühendumisest projektile ja demonstreeritud suutlikkusest teie rollis.

Kuidas mind õpetatakse?

Teid õpetatakse intensiivsete õpikodade ja seminaride kaudu. Sa tuginevad oma varasemale filmikogemusele ja praegusele praktikale.

Võimalused

Artswork Media

Selle filmiõppe magistrikraadi võõrustajaks on Arts Bath Spa University Media, Bath Spa University meediatootmisettevõte, mis pakub kogemusõppe võimalusi ja professionaalset arengut.

Tööpraktika, tööstussidemed ja praktikad

Varasemad külalisõppejõud on lisanud:

 • Produtsent Elizabeth Carlsen ("Carol", Palm D'Ori kandidaat 2015)
 • Tootja Rebecca O'Brien ("Sweet Sixteen", "Oder, mis raputab odra")
 • BAFTA ja Sundance'i auhinnatud dokumentaalfilmi direktor Kim Longinotto ("Dreamcatcher")
 • Produtsent Michelle Eastwood ("Meie nimi", BAFTA võitnud lühifilm "kõhklus")
 • Kirjanik / direktor Brian Welsh ("In Name", "Black Mirror", "Mayday", "Escape Artist")
 • Film London Senior Executive ja tootja Olivier Kaempfer ("asjakohane käitumine", "laenatud aeg")
 • Tootja Farah Abushwesha (BAFTA Rocliffe New Writing Forum asutaja, "Rocliffe Notes" autor).

Karjäär

Eeldame, et olete pühendunud filmitööstusele loomingulise filmitegijana. Selle kursuse abil kasutate väikese eelarvega mängufilmi, et tõestada oma oskusi pikaajalise filmitegijana.

See kogemus võib viia mõnede tootjate ja juhtide tööle teiste filmide, telesaateid või draama dokumentaalfilme. Tootjad loovad rea oskusi, kontakte ja kogemusi, mis võimaldavad neil välja töötada edasisi projekte, millel on suurem tööstusharu toetus.

Teised õpilased võivad soovida akadeemilist tööd õppejõuna või praktikuna. Teine potentsiaalne karjäärivõimalus, mis on avatud lõpetajatele, on kasutada oma hilisemat projekti osana Bath Spa loomingulisest doktorikraadist. Teised karjäärid võivad hõlmata koostööd kunstiorganisatsioonidega nagu BFI, Creative England või piirkondlikud ekraaniagentuurid nagu Film London.

Kulud

 • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 9,500
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne £ 4750
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 500 krooni
Viimati uuendatud Mai 2019

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem