MA Geodeetilised ehitus

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Geodeetilised ehitus

Programm hõlmab järgmisi kursusi:

Underground & Marine Survey

Eesmärk on see muidugi on, et selgitada meetodeid ja tööriistu, mida kasutatakse, et luua mõõdistamine sees tunnelid, off-shore mõõdistamine, ja seost selle töö ja saavutusi Maa pinnal, sissejuhatus meremõõtmis-, mere kaardid, mere muidugi Kajaloodid ja sügavuse mõõtmised, ühendades kajalood ja GPS jälgimine, tootmise mere kaardid.

Geomaatika ehitustööde

Konkreetsed rakendused põhimõtted ja meetodid kasutusele varasem mõõdistamine kursused on rakendatud erinevaid ehitus seda muidugi. Põhirõhk on siiski toimub praktilise kohaldamise neid teadmisi praktiliste projektidega. Linear mõõtmisi, välitöö praktikat. Nivelleerimine, Nurga mõõtmine, hoone, kus on esitatud hoone uuringuid, teede works- kõver arvutus, teede works- milles sätestatakse, äravoolu ja torustike, kõrgus pinge elekter. Mõõdistamist

Magistritöö

See projekt võib registreeritud viimase semestri enne lõpetamist. Projekti on kavas rakendada õpilase kogu ametliku teadmisi tõeline probleem sobival professionaalsel tasemel. Selles mõttes on arendada ja katsetada võime määratleda ja analüüsida probleeme, töötada välja lahendused, et teha vajalikke otsuseid, muuta ideid kasulik tulemuste ja toime tulla ootamatuid probleeme katsetamine ja hindamine. Kõik see peab olema saavutatud vastu pingeline ajakava jooksul piiratud ressurssidega ning võttes arvesse ohutuse, sotsiaalseid ja eetilisi kaalutlusi. Ühesõnaga, projekt on hea proovikivi üldist võimet inseneriteaduse või geodeesia või GIS. Projekti on kavas rakendada õpilase kogu ametliku teadmisi tõeline probleem sobival professionaalsel tasemel. Selles mõttes on arendada ja katsetada võime määratleda ja analüüsida probleeme, töötada välja lahendused, et teha vajalikke otsuseid, muuta ideid kasulik tulemuste ja toime tulla ootamatuid probleeme katsetamine ja hindamine. Kõik see peab olema saavutatud vastu pingeline ajakava jooksul piiratud ressurssidega ning võttes arvesse ohutuse, sotsiaalseid ja eetilisi kaalutlusi. Ühesõnaga, projekt on hea proovikivi üldist võimet inseneriteaduse või geodeesia või GIS.

Viimati uuendatud nov 2014

Teave kooli kohta

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally.

LIU provides a well-established post-secondary education to over 20,000 full-time and part-time students in the undergraduate and graduate levels nationally and internationally. Näita vähem