Kursuse üksikasjad

See, kas te töötate koolis, haiglas, kohalikus omavalitsuses või muus valdkonnas, kus õpetamine on osa teie rollist, aitab seda kurssi märkimisväärselt arendada oma teadmisi praeguste haridusalaste teadusuuringute, poliitika ja tavade kohta.

Uuritakse mõjutusi, mis on kujundanud kaasaegse hariduse, alates õpetamismeetodite filosoofiast kuni valitsuse poliitikani, mis suunavad hariduspraktikat mitmesugustes seadetes nii klassiruumis kui ka väljaspool seda. Me anname teile nendes valdkondades tugeva aluse, mis võimaldab teil paremini mõista, kuidas inimesed õpivad ja kuidas õpetada ja tõhusalt hinnata.

Sa seostate oma õppimise oma kogemustega ja saate kursuse kohandada oma karjääri vajadustele ja huvidele, valides paljude võimaluste moodulid. Pathway moodulitena pakutavate võimaluste korral võiksite spetsialiseeruda neljale valdkonda: kaasamine

Kursuse eelised

Leeds Beckettis oleme kirglikult kirglikud ja meie kursuste meeskonna teadmised peegeldavad meie pühendumust anda teile töökeskkonna parandamiseks vajalikud vahendid.

Meie õpimeeskonna teadmised on laiad ja hõlmavad paljusid haridusalaseid aspekte haridusfilosoofiast, lapse arengust ja keele omandamisest erivajadustega. Meie meeskond sisaldab ka erialaseid ja kultuurilisi identiteete hariduses, juhtimises ja juhtimises hariduses ja paljudes teistes valdkondades.

Õppida koos õpilastega erinevast taustast ja hariduskeskkonnast, mis annab teile võimaluse jagada oma kogemusi ja õppida üksteise õpetamismeetoditest.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt kas teise taseme diplom, kutsekvalifikatsioon või kutsekvalifikatsioon Hariduses, mis vastab 6. tasemeõppele või kellel on samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Ükskõik, kas te soovite parandada oma töökorraldust, edendada oma karjääri või lihtsalt täiustada oma arusaama haridusest, oleme loonud selle kursuse, et toetada teie karjääri arengut. Teil on ka võimalus tegeleda täiendavate põhjalikumate teadusuuringutega, edenedes meie haridusalasele doktorile.

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Dissertatsioon

Valikute moodulid

 • Haridusalane ettevalmistus
 • Juhendamine
 • Arvestades kutsealast praktikat
 • Hariduse sotsiaalne ajalugu
 • Juhtimine
 • Kaasamine
 • Sõltumatu uuring A
 • Sõltumatu uuring B
 • Kutseõppe õppimine 1
 • Kutseõppe õppimine 2

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Haridusressursid

Pakume kooliekskursiooni kogumikku, mis on akadeemiline raamatukoguhoidja, mis aitab teil liikuda meie haridus- ja õppematerjalidega ning õpetada ruume, mis sisaldavad seadmeid, mida saate kasutada oma klassiruumis.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
12 - 36 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised üliõpilased: 11500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev