Ma Haridus

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA Haridus on paindlik programm neile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja mõistmist praegustest hariduspraktikatest, haridusmaailma arutelu kaasaegsetest teemadest ja hariduspraktikaga seotud võtmeküsimustest.

Rõhk kogu magistriõppe programmis on teie iseseisva kriitilise mõtlemise arendamisel ja probleemide lahendamisel. Kasutades päringupõhist lähenemist, on programmi eesmärk anda teile võimalus uurida teid huvitavaid teemasid üksikasjalikult.

MA Haridust saab õppida ühe aasta täistööajaga või kahe aasta osalise tööajaga. See aitab õpetajatel arendada haridusalast mõistmist, analüüsioskust ja juhtimisomadusi, mis on vajalikud õpilaste arengu ja koolitulemuste parandamiseks.

See programm annab teile võimaluse õppida rohkem õppekavade, kooli juhtimise ja juhtimise, samuti infotehnoloogia ja uurimismeetodite kohta.

MA haridus sobib ka rahvusvahelistele üliõpilastele, kes sooviksid laiendada oma teadmisi ja arusaamist haridusteooria ja -praktika erinevatest aspektidest.

Koostasime selle programmi, et aidata kaasa kogenud õpetajate professionaalsele arengule hariduse uusimate uuringute taustal ja õhkkonnas. Lai valik erialamoodulite aineid võimaldab teil programmi kohandada vastavalt teie konkreetsetele vajadustele.

Mida sa õpid

Teil on võimalus lahkuda programmist 1. astme lõpus koos hariduse kraadiõppega või 2. astme lõpus hariduse kraadiõppega, kui olete teeninud piisavalt ainepunkte.

Mõningaid mooduleid toetavad esinejate külastamine ning kohalike koolide ja haridusega seotud külastused.

Põhimoodulid

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Kaasaegsed ja kriitilised vaatenurgad hariduses
  • Uurimismetoodikad hariduses
  • Hariduse rahvusvahelised ja kultuuridevahelised perspektiivid
  • Dissertatsioon

Valige üks järgmistest

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Kaasav ja eriharidus: arutelud, teooriad ja mõju praktikale
  • Digitaaltehnoloogia ja haridus: põhiküsimused ja väljakutsed
  • Varases lapsepõlves
  • Juhtimine

122473_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNEONBRAND / Unsplash

Teie tulevikuväljavaated

Meie magistrandid uurivad mitmesuguseid praeguseid hariduspraktikaid, vaadates põhiküsimusi ja poliitikat.

Lõpetajad lahkuvad peegeldavate ja praktiliste oskuste ning teadmiste abil, mida nad vajavad oma valitud õpikogukonna panustamiseks.

Tutvuge virtuaalse ringkäiguga

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/education-teaching-and-childhood-studies

Riiki sisenemise nõuded

Üldiselt nõutakse vähemalt 2,2 autasu (või samaväärset rahvusvahelist kraadi) või võetakse arvesse asjakohast töökogemust. Kui teie kraad ei asu seotud ainevaldkonnas, tervitame teie avaldust ikkagi.

See kraad on mõeldud kõigile, kes on huvitatud haridusest selle kõige laiemas tähenduses; see ei kvalifitseeri sind õpetama.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui vajate õppimiseks 4. astme õpilasviisat või kui teie emakeel pole inglise, peate esitama oma inglise keele oskuse taseme kohta vastuvõetavad tõendid.

See kursus nõuab üldist akadeemilist IELTS 6.0, kusjuures igas oskuses peab olema vähemalt 5,5.

Kui teie inglise keel ei jõua praegu ülikooli jaoks selle programmi jaoks nõutavale standardile, võite olla huvitatud ühest meie inglise keele kursusest.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Loe edasi

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Näita vähem