Ma hariduse ümberkujundamisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Uus lähenemisviis haridusele

Haridustee ümberkujundamise magister (MAET) pakub spetsialistidele oskusi ja teadmisi, mida on vaja linnaarengu raskete probleemide lahendamiseks ja selliste muutuste edendamiseks, mis toovad lastele suuremaid võimalusi - ja õiglust.

Põhimõtteliselt tähendab haridus midagi või midagi uut. Kui laps õpib kirjutama, lugema, mõista oma maailma, saab ta uueks inimeseks, kellel on uued oskused ja uued anded. Teie huvi hariduse vastu võib olla nii õpetaja kui ka advokaadina või õppekava kujundajana või poliitikakujundajana, kuid hoolimata oma visioonist iseenesest, on meie ülesanne tagada, et teil on teadmised ja mõistmine, et olla edukas, ning teha erinevus õpilaste elus.

Me oleme pühendunud kogemuslikule õppimisele residendipõhise mudeli abil. See tähendab, et alates MAET-i algusest hakkate teid tegema valdkonnaspetsiifilises keskkonnas, tegeledes tõeliste probleemide ja tegelike ülesannetega. Meie on 12-kuuline programm ja sel aastal saate aru vastastikku seotud õpetamise ja poliitika kujundamise praktikast, õppekavade kujundamisest ja haridusjuhtimisega. Interdistsiplinaarse õppekava kaudu saate tutvuda nelja valdkonna teadmiste laias ulatuses ja põhjalikult mõista valitud kontsentratsiooni. Õppimise ja õpetamise üliõpilastele on teine ​​aasta pühendatud õpetamisloa saamiseks ja selle aja jooksul teenite klassiruumis õpetaja, kes saab kliiniliste õppejõudude otsest juhendamist ja juhendamist, samuti õppimist konkreetsed oskused, et parandada oma juhendamise praktikat kursuste abil.

Me nägime laste harimist kui kiiret probleemi Ameerika elus. Võimalik, et kui olete seda kaugelt lugenud, usute seda ka. MAET Georgetownis aitab teil muuta selle kiireloomulisuse teadmisteks, seda pühendumust oskustele ja meeleldi oleksin teiega plaanidest rääkida!

MAETist

MAET Georgetowni ülikoolis on uuenduslik interdistsiplinaarne programm, mis asub Washingtoni vanima ülikooli südames ja vanimates katoliku ülikoolides rahvas. DC on meie kodu, kus me töötame ja kus me õpime; meie püüdlus on tagada, et kõigil lastel - siin ja mujal - oleks õitsengud, koolid, võimalused ja vajalikud vahendid.

Me loome uue põlvkonna õpetajad, advokaadid, poliitikud ja juhid, kes mõistavad õige ja õiglase haridussüsteemi ülesehitamist. Me mõistame linnaarengu väljakutseid ja oleme pühendunud oma õpilaste teadmistele, oskustele, ettekujutusele, pädevusele ja mõistmisele, et muuta haridus - luua elujõulisi klassiruume, kujundada tõhusaid poliitikameetmeid, luua kogukondi ja edendada õiglust haridussüsteemides.

Läbi residendipõhise mudeli, mis ühendab kogemusliku õppimise koos rangete kursuste ja juhtivate õpetajate ja teadlastega, valmistume ette haridusjuhid, kes edendavad klassiruumis, õpilaste hulgas ja kogu maailmas vajalikke muutusi, et tagada iga lapsele rikas haridus .

Põhjalik mõistmine

Haridus on keerukas ettevõtmine ja erinevate elementide mõistmine nõuab interdistsiplinaarset lähenemist. MAET-i üliõpilased võtavad nelja kursuse, mis ühendab distsiplinaarküsimused ja -oskused, ja kuus kursust, mis keskenduvad intensiivselt hariduse ümberkujundamise ühele aspektile. Esialgu käivitame programmi kahe kontsentratsiooniga - Õppimine ja õpetamine ja nõustamine ja poliitika - ning plaanime lähiaastatel lisada veel kaks kontsentratsiooni - haridusalane disain ja tehnoloogia ning juhtimine ja innovatsioon. Kui me laiendame oma pakkumisi, oleme jätkuvalt pühendunud sellele, et õpilased õpiksid hariduse muutmise keskne dünaamika, et tagada nende edu kas klassiruumis või laiemas haridusvaldkonnas.

Õpinguid

MAET hõlmab neli aluspõhimõtet:

 1. integreeriv, interdistsiplinaarne lähenemine haridusele, mis rõhutab süsteemset mõtlemist;
 2. pühendumine varalisele, kultuuriliselt asjakohasele lähenemisviisile lasteõpetuse valdkonnas, mis peegeldab ülikooli tähelepanu kogu lapse haridusele;
 3. pühendumine haridusele kui sotsiaalse õigluse kesksele osale; ja
 4. rõhk üliõpilaste õppimisel, mis on seotud nii kogemusliku õppimise ja uurimistööga kui ka teadmiste kasutamise abil elukohaprogrammide kaudu.

MAET-i lõpuleviimine nõuab nelja semestri jooksul 30 krediidi tundi, teises õppeaastal õppimise ja õpetamise kontsentratsiooniga seotud täiendavate mandaadiga seotud kursuste puhul. Alltoodud südamiku- ja kontsentratsioonikursuse pealkirjad leiate iga kontsentratsiooni eeldatava järjestuse kõrval.

Core Kursused

Suvi ma

 • Haridus ja sotsiaalne õiglus
 • Kultuuriliselt asjakohased lähenemisviisid hariduses I

II suvi

 • Andmed, tehnoloogia ja innovatsioon hariduses
 • Õppurite ja õppijate toetamine

Õppimine ja õpetamine

Sügisel ma

 • Elukoha õpetamine I
 • Pedagoogika üliõpilastele
 • Kultuuri seisukohast olulised lähenemisviisid hariduses II

kevadel ma

 • Elukoha õpetamine II
 • Sisu ja kirjaoskuse arendamise pedagoogika
 • Kasv ja õpe lastel ja noorukitel

Fall II

 • Täiendav kursuste vajadus sertifitseerimispiirkonnas

Spring II

 • Täiendav kursuste vajadus sertifitseerimispiirkonnas

Advokaat ja poliitika

Sügisel

 • Poliitiline elukoht I
 • Hariduse organisatsiooniline muutus
 • Hariduse poliitika analüüs

Kevad

 • Poliitiline elukoht II
 • Vastutus, hindamine ja hindamine
 • Valitsustevahelised suhted hariduses

Sisseastujale

TAOTLUSTE TÄHTAJAD

2018. aasta suve taotlused vaadatakse läbi jooksvalt kuni 15. märtsini 2018.

Stipendiumi tasumise prioriteet tähtaeg on 15. jaanuar 2018.

Teistele programmidele eelnevate tähtaegadega kohtunikele õppimise ja õpetamise soovitatakse kuni 1. detsembrini 2017 MAET-ile taotleda otsust 31. detsembriks.

Taotlus kunstide ja teaduse kõrgkoolile

Haridustegevuse ümberkujundamise magister (MAET) nõuab Georgetowni ülikooli kunsti- ja teaduskõrgkooli kaudu standarditud veebipõhist rakendust. Enamiku protsesside jaoks kasutate seda veebiportaali, sealhulgas oma CV-d, soovitusi ja proovide kirjutamist.

Soovitused

Vaja on kolme soovitust, millest vähemalt kaks on pärit akadeemilisest allikast - näiteks professorist - kes teid ja teie võimeid teab hästi. Te jagate soovitava kontaktteavet veebipõhise taotlusprotsessi osana ja iga soovija saab unikaalse lingi oma soovituste jagamiseks veebis.

Ametlikud GRE skoorid

Nõuded ja poliitika taotlevad üliõpilased peavad esitama GRE eksami tulemused. Meie GRE kood on 5244. Kuna MAET-il on rakenduste ülevaatamisel terviklik lähenemine, puudub minimaalne skoor programmile lubamiseks ja me ei säilita õpilaste keskmiste skooride arvestust.

Ametlikud TOEFL / IELTS skoorid

Kõik taotlejad peavad tõendama inglise keele oskust, mis on piisav, et täita kunsti- ja teaduskõrgkoolide vastuvõtu nõudeid. Oskust saab tõendada:

 • Ameerika Ühendriikides akrediteeritud kõrgharidusasutuse bakalaureuse või kõrghariduse omandamine või ülikool, kus inglise keel on kogu asutuse õppekeel;
 • inglise keele võõrkeele ametliku testi (TOEFL) skooriaruanne, mille minimaalne punktisumma on umbes 600 (paberil põhinev test) või ligikaudu 100 (Interneti-test); või
 • ametliku rahvusvahelise inglise keele testimise süsteemi (IELTS) esitamine - akadeemilise mooduli skoor aruanne, mille minimaalne punktisumma on 7,0.

TOEFL ja IELTS tuleb saada otse vastavast testimisorganisatsioonist. Kopeeritud / faksitud dokumendid ei täida seda nõuet.

Ametlikud PRAXIS skoorid

Õppimis- ja õpetamisprotsessis osalevad õpilased peavad esitama PRAXIS Core Academic Skills for Educators (kombineeritud test: lugemine, kirjutamine ja matemaatika) ja PRAXIS sisuteadmiste eksami soovitud sertifitseerimispiirkonnas. Õppimise ja õpetamise lubamiseks peavad üliõpilased teenima haridusministeeriumi riigisekretäri ametist Washingtonis (OSSE) vähemalt minimaalse skoori, mis on vajalik litsentside väljaandmiseks.

Eksami kohta lisateabe saamiseks külastage Praxise veebisaiti ja valige District of Columbia licensure'i testimise nõuded.

Akadeemiline avaldus

Advokaadi ja poliitika taotlejad peavad esitama 500-sõna akadeemilise avalduse eesmärgi kohta, milles on üksikasjalikult välja toodud teie intellektuaalsed huvid ja välja pakutud teema (teemad). Õppijate ja õpetajate taotlejad peavad esitama 500-sõna õpetamise filosoofia avalduse.

Kirjutamine proovi

Õppimis- ja õpetamis- ning nõustamis- ja poliitika taotlejad peaksid esitama dokumendi mis tahes teemal, mis kõige paremini näitab teie kirjalikku suutlikkust. Proov võib olla väljavõte pikemast tekstist või eraldiseisvast osast, kuid peab:

 • järgige APA juhiseid (Times New Romani 12-punktiline font, topelt-vahele jäävad, 1 "marginaalid);
 • näidata kriitilist mõtlemist ja mõtlemist; ja
 • ei tohi ületada kaheksa lehekülge.

Application Fee

Tagastamatu tasu summas 90,00 USD makstakse krediitkaardiga taotluse esitamise ajal.

Ametliku ärakirja

Palun esitage ametliku ärakirja kõigist tööst peale keskkooli, sealhulgas bakalaureuse- ja magistriõppekursused, välismaal õppimise kursused ja mittekursused. See nõue hõlmab ka kõiki ülekandelaene, mis võivad olla läbitud mõnes teises institutsioonis kui määrates asutus.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Loe edasi

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Näita vähem