Ma hobuste ärijuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

MA / PgCert / PgDip Hobuste ärijuhtimise

Läbi kombinatsiooni core puhas äri moodulit töötanud hästi kinni Bristol Business School ja hobuste äri spetsiifilisi mooduleid, neid programme on eesmärk on arendada oma arusaamist hobuste tööstusele. MA aitab ka kindlaks teha karjääri võimalusi jooksul tootmisharu äri juhtimise seisukohalt.

Kogu programmi räägitakse rolli equestrianism kui sport, analüüsida struktuuri hobuste tööstusharudes, nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt, ja aktuaalseid küsimusi, mis on seotud strateegilise arengu hobuste tööstusele.

Nagu magistrant Hobuste ärijuhtimise, siis määratakse isiklik akadeemiline juhendaja, kes on seal, et anda teile nõu ja tuge ajal oma aega Hartpury. Toetus kraadiõppesse oskused on ka olemas sissejuhatava perioodi jooksul.

Sisu

  • Tegevjuht Finance and Information
  • Klientide vajaduste rahuldamine
  • Sport Strateegiline turundus
  • Ratsaspordi Policy and Practice
  • Applied juhtimine Hobuste Industry
  • Edasiminek Ratsaspordi juhtimine
  • Uurimismeetodid ja doktoritöö

Õpetamine, õppimine ja hindamine

Traditsiooniline loengud olla vaid üks osa kursuse. Samuti saate teada läbi sündikaat tööd, grupi ja individuaalse ettekanded ja arutelud, õpilaste juhitud seminar rühmad, analüüs ja kohaldamine juhtumiuuringute ja kogemusliku õppe ja simulatsioone, sealhulgas roleplays. Külalisesinejad tööstuse ja kutseorganisatsioonide kaasa ka programmi. Need meetodid luua keskkond, mis on nauditav, mitmekesine ja väga tõhus.

Karjäär

Nagu kraadiõppur meie Hobuste ärijuhtimise programme, siis on võimalik jätkata vahemikus karjääri; eriti need, mis on seotud hobuste tööstuse üldise ärijuhtimise ja konkreetselt, hobuste ärijuhtimise või hobuslaste ürituste korraldamine. Samas võib otsustada järgida akadeemilist karjääri ja edu saavutada PhD.

Riiki sisenemise nõuded

Me kohut kõigi rakenduste nende individuaalne väärtus, aga me tavaliselt otsin:

  • 2: 2 Autasud kraadi või eespool Hobuste ärijuhtimise, hobuste Science või Business Management


Muud heaks akrediteerimise või erialase kvalifikatsiooni
Vastavad tööstus-põhise kogemusi vastavas valdkonnas
Pange tähele, et taotlejad võivad olla kohustatud hoolitsema intervjuu, ja iga taotlus vaadatakse läbi individuaalselt.

Programmi pikkus

Aspirantuur on osalise tööajaga programm, mida juhib septembrist kuni juunini ühe õppeaasta. Aspirantuur Hobuste ärijuhtimise saab õppis täistööajaga või osalise tööajaga. See võib olla üks aasta täistööajaga programmi või see võib olla progresseerumise liinil aspirantuur, mille puhul on üks aasta osalise tööajaga programm. Mõlemad võimalused töötavad septembrist juunini üks õppeaasta.

Magistriõpe programm saab uurida täistööajaga õpetas programmi ja täidetakse kaheteistkümne kuu jooksul (september august). Kui see programm on progresseerumise aspirantuur Hobuste ärijuhtimise siis uuritakse osalise tööajaga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... Loe edasi

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. Näita vähem