Programm sisaldab algoritme analüüs, võrgu kavandamise ja hajutatud süsteemid, täiustatud andmebaase, internetiportaalid, tehisintellekt, närvivõrgud ja geneetilised algoritmid. Käigus uuringud osalejad omandada erialaseid teadmisi, mis võimaldab neil töötada kontorid avaliku halduse, samuti Euroopa Liidu institutsioonid. Lõpetajad on antud MA kraadi Computer Science.

Lõpetajad see programm olema: teadmisi algelist in Computer Science, mis võimaldab neil lahendada arvuti probleeme ühe käega ja rakendada nende lahendusi, oskuse programmeerimine, teadmised arvuti spetsifikatsioonist ja keerukust, põhioskused ettevalmistamisel, rakendamisel ja kontrollimisel arvutitarkvara, võime kasutada arvutit tööriistad praktikas ja teadmisi, mis võimaldab kiiret kohanemist dünaamiliselt muutuvas arvuti reaalsus.

Tüüpiline lõpetanud leiavad tööd nii juhendaja arvutisüsteeme, programmeerija, operaator ja teenuse saatja infosüsteemide ja pärast lõpetamist täiendavaid nõudeid, võib ta kasutada ka Computer Science õpetaja.

Nõuded

Taotlejad, kellel kõrgharidus (bakalaureus) diplom või Master kraadi võib kohaldada. Õiend näidates õppeainete / klassid ja tõend inglise keele oskust välismaalastele (kui esimese astme õpetas inglise keeles) on kohustuslikud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust University of Lodzis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,000 PLN
Tasu 2500 PLN / aastas kehtib Poola ja ELi / EFTA kodanikele. 2500 EUR / aastas üliõpilastele väljastpoolt ELi / EFTA täiendavad 120 EUR eest, mis hõlmab registreerimistasu (õpilastele Poola päritolu õppemaksu väheneb 50%).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date