(Õpilased võivad valida kirjanduse baasil MA või MA pala Professional kirjutamine ja redigeerimine täiendada oma kraadi. Sellel lehel on nõuded pWE track MA) pWE jälgida English MA pakub õpilastele võimaluse õppida põhimõtteid ja tavasid,-techne-kirjutamise organisatsioonide, institutsioonide, valitsuste ja ettevõtete.

Õpilased programm võtta kursusi dokumendi kujunduses, tehniline toimetamine, avaldamine juhtimise ja keeleõpe. Kõik need kursused toetuda nii traditsioonilisi kui ka tänapäeva teooriate retoorika, ja kõik pakuvad praktilisi kogemusi tarbivate tipptasemel tarkvarasse sisse loomist ja käsitöö professionaalse dokumente.

Õpilasi julgustatakse uurida erinevaid lähenemisi uuring kutse kirjalikult ja toimetamine. Mõne jaoks määral on kasulik töö saamisel pärast lõpetamist; määral ka teeb suurepärase ettevalmistamise üha rohkem Ph.D. programmide professionaalse ja tehnilise sidekanali.

Vastuvõtutingimused

  • Õpilased peavad olema bakalaureuse English suur või muul viisil ettevalmistamise rahuldavaks osakond ja unrecalculated hinne punkt keskmiselt bakalaureuse uuring vähemalt 3,0 (4,0 skaalal).
  • Taotlejad MA on kohustatud esitama lühike (750-1000 sõna) avalduse eesmärk on ära toodud nende põhjused, kes soovivad saada pWE jälgida MA inglise keeles ja kuidas see aste sobitub oma ametialaste eesmärkide saavutamiseks.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 15 kursust Youngstown State University (YSU)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date