MA inglise, professionaalne ja tehnilise kirjutamise lugu

Üldine

Programmi kirjeldus

(Õpilased võivad valida kirjanduse baasil MA või MA pala Professional kirjutamine ja redigeerimine täiendada oma kraadi. Sellel lehel on nõuded pWE track MA) pWE jälgida English MA pakub õpilastele võimaluse õppida põhimõtteid ja tavasid,-techne-kirjutamise organisatsioonide, institutsioonide, valitsuste ja ettevõtete.

Õpilased programm võtta kursusi dokumendi kujunduses, tehniline toimetamine, avaldamine juhtimise ja keeleõpe. Kõik need kursused toetuda nii traditsioonilisi kui ka tänapäeva teooriate retoorika, ja kõik pakuvad praktilisi kogemusi tarbivate tipptasemel tarkvarasse sisse loomist ja käsitöö professionaalse dokumente.

Õpilasi julgustatakse uurida erinevaid lähenemisi uuring kutse kirjalikult ja toimetamine. Mõne jaoks määral on kasulik töö saamisel pärast lõpetamist; määral ka teeb suurepärase ettevalmistamise üha rohkem Ph.D. programmide professionaalse ja tehnilise sidekanali.

Vastuvõtutingimused

  • Õpilased peavad olema bakalaureuse English suur või muul viisil ettevalmistamise rahuldavaks osakond ja unrecalculated hinne punkt keskmiselt bakalaureuse uuring vähemalt 3,0 (4,0 skaalal).
  • Taotlejad MA on kohustatud esitama lühike (750-1000 sõna) avalduse eesmärk on ära toodud nende põhjused, kes soovivad saada pWE jälgida MA inglise keeles ja kuidas see aste sobitub oma ametialaste eesmärkide saavutamiseks.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its Näita vähem