Tänapäeva tiheda konkurentsiga ja kiiresti muutuvas maailmaturul, insenerid vajavad täiustatud teadmisi ja kõrgelt arenenud oskusi, kuidas luua konkurentsivõimelist ja jätkusuutlikku tooteid multidistsiplinaarse meeskonnad. Integreeritud Product Design on kaks -Aasta kraadiõppe programmi, keskendudes protsesse ja meetodeid, tootearenduse ja innovatsiooni, et luua kasutatav, konkurentsivõimelise ja jätkusuutliku tooteid ja teenuseid.

Programmi ülevaade

Programm pakub pädevus mitmes erialadel nagu tootearendus, ökodisaini, inimese-toode koostoime, teenuste disain, grupidünaamika, visualiseerimine ja kommunikatsiooni disain ettepanekuid ja prototüüpimine. Haridus koosneb segu kohustuslike kursuste valikaineid ja jälgida konkreetseid kursusi - rohkelt võimalusi üliõpilastele luua oma mix kursuste sobitada isiklike huvide ja karjääri eesmärgid. Rada konkreetseid kursusi põhinevad peamiselt projekti ülesandeid läbi rühmades; need on tavaliselt teinud koostööd firma või organisatsioon annab õpilasele väärtusliku reaalse maailma kogemus.

Integreeritud Product Design koosneb kolmest spetsialiseerumine lood: Integreeritud tootearendus (IPU) keskendub organisatsiooni, juhtimise ja tulemuslikkuse tootearenduse protsesside suur meeskonnad; Industrial Design Engineering (IDE) keskendub funktsionaalne disain ja kommunikatiivseid aspekte toote suhtes kasutaja ja turg; Product Innovation Management (PIM), ühendab tootearenduse ettevõtluse arendamise, turunduse ja strateegia.

Lõputöö

Lõputöö projekti juhendaja kogenud uurija ja saab läbi viia tööstuslik seade või akadeemilist keskkonda. Iga õpilane on julgustada aktiivselt otsima sobiva doktoritöö projekt ja KTH annab teavet, abi ja sobiv kokkupuutepunkte.

Karjäärivõimalused

Integreeritud Product Design programm pakub magistrandid põhjaliku hariduse ja rafineeritud teadmisi kohaldatav paljude erinevate tööstus-ja tegevusalad.

Integreeritud tootearendus track sisendab pädevus töötada keerukate multidistsiplinaarse tootearenduse projekte, kas tehniline ekspert, projektijuht, R & D juht või konsultant.

Industrial Design Engineering rada annab vajalikud oskused töötada tootearenduse ja disaini insener, kasutajale suunatud disaini, kas tehniline ekspert, projektijuht, või volinik disaini ja muude seotud ametikohtadel.

Product Innovation Management rada annab võimaluse erinevaid töökohti sellistes valdkondades nagu projektijuhtimine, ettevõtluse arendamise ja tootearenduse või inseneri ja juhtimisalane nõustamine ja kõrgtehnoloogia start-up ettevõtteid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi