MA International ajakirjanduse

Ajakirjanikud täna astuma kiireid muutusi, sest tehnoloogiad muudavad meedia kättesaadavamaks üle piiride ja uute kontsentratsiooni maailma meedia võim kujundada neid kaubandusliku või poliitilistel eesmärkidel. , Ulatust ja kiirust tänapäeva multimeedia ajakirjanduse seab ta peale, et mis tahes eelneva perioodiga.

MA International ajakirjanduse Cardiff eesmärk on võimaldada ambitsioonikaid ajakirjanikke ja keskel karjääri spetsialistide mõista neid muutusi ja nende mõju rahvusvahelisi ajakirjanikke. International Journalism pakub segu teooria ja praktika; ajakirjandusliku tehnika ja arenenud akadeemilise. See sobib eriti hästi tahes õpilasele rahvusvaheline väljavaade.

Õpilased on pärit üle kogu maailma selle ühe aasta jooksul, mis pakub harukordne võimalus saada perspektiivi ajakirjandusliku võimalused erinevate meediakanalite ja erinevates riikides.

Cardiff University Magistriõpe Excellence kava

See kursus on lisatud Magistriõpe Excellence stipendium 2015 (rada PhD) kava. Kui sa vaatad taotlevad magistrikraadi kavatsusega asus õppima PhD tasemel, siis on õigus taotleda selle stipendiumi. Taotlus pärib kaaluda oma uurimisvaldkonnas ja tulevaste rahastamisallikate kohta. On teada, siiski, et käesolevat avaldust ei ole kohustust teha täiendavaid uuringuid, või võtta ette täiendavaid uuringuid Cardiffi ülikooli. Samuti tegemisel auhinna, Cardiff University pole toime teha pakkumist edasiseks uurimiseks või veelgi auhinna.

Põhieesmärgid käik

  • Süvendada õpilaste küsimuste mõistmist rahvusvahelises ajakirjanduses
  • Arendada üliõpilaste erialaste oskuste ja teadmiste
  • Õpetada õpilastele ajakirjandusliku uurimis- ja tootmise oskusi
  • Aidata õpilastel omandada range analüütilist tööd, nii et nad suudavad toota põhjalikult uuritud ajakirjandusliku ülesandeid ja doktoritöö tähtajani
  • Tõsta arusaamu interaktiivsete tehnoloogiate praktikas ajakirjanduse
  • Tutvu ülesannete ja multimeedia ajakirjanikud erinevates kultuurides

Programmi struktuur

Sõiduplaan

MA International ajakirjanduse õpetatakse üle kaks semestrit (sügisel ja kevadel) alates septembri lõpus juuni alguses. Aasta esimesel poolaastal, õpilased võtavad kolm põhilist moodulid: teabe kogumine ja analüüs I, International News Production I ja välisuudiste Reporting.

Aasta teisel poolel on kaks põhilist moodulid: teabe kogumine ja analüüs II ja International News Production II ja võimaluse valida kahe vabatahtlik mooduleid erinevaid akadeemilisi ja praktilisi teemasid. Õpilased on siis kohustatud esitama väitekirja vahemikus 15 kuni 20.000 sõnu augusti lõpuni.

Väitekiri

Vajalik väitekirja vahemikus 15 - 20.000 sõnad võib toimuda akadeemiline hindamise teema rahvusvahelises ajakirjanduses. Alternatiivina võib üliõpilane, on võrreldavad pikkus, pakuvad ajakirjanduslik kohtlemine teema raames akadeemilise raamistiku. Üliõpilane võib pakkuda ajakirjanduse komponendi teksti või valitud juhtudel dokumentaalfilm formaadis.

Õpilased planeerida väitekirja ja arendada teadustöö ettepanekut jooksul esimese semestri teadus taganema maaelu Wales. Individuaalne väitekirja juhendajatele jagatakse pärast seda taganema. Teadus oskused on arenenud läbi põhilisi mooduleid ja regulaarsete kohtumiste väitekirja juhendaja.

Hindamine

Õpilased on kohustatud esitama kirjaliku töö, ajakirjanduse ülesandeid ja väitekirja kogu õppeaasta jooksul.

Personal

Need õpetavad seda muidugi tuua kandma mitmesuguseid praktilisi ja teaduslikke teadmisi. See kursus on õpetanud inimesi, kellel on kogemusi ajakirjandusliku detektiivi tööd, samuti teadlased tundma kaasaegseid uurimismeetodeid.

Õpilased peaksid taotlema oma kursuse abil Online Application Service.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

MA International Journalism at Cardiff