MSc in International planeerimine ja arendamine

"Kohtumine muutuste väljakutsetega ja arendustegevuse linnastuvad maailma tipptaseme tava."

MSc International planeerimine ja arendamine tegeleb väljakutsetega linnastumine 21. sajandil. Alates 2008. aastast on üle poole maailma rahvastikust elab linnades. Linnad on tiiglite kultuuri, teadmiste ja innovatsiooni, vaid ka sadama vaesuse ja tõrjutuse vastu; globaliseerumine, keskkonnasaaste ja kliimamuutuse kõik ähvardavad heaolu linnade elanikud.

See kursus kestab erialade ruumilise planeerimise ja arengu uuringud, mis võimaldavad õpilastel omandada teadmisi ja kriitiline teadlikkus teha märkimisväärse panuse disain ja juhtimine linnades.

Core õpetamine keskendub valdkondadele, arengu ja alaarengu, linna tuleviku globaliseeruvas maailmas, ja loomine ruumi ja toimuvad erinevad poliitilised, kultuuri-, majandus- ja keskkonna kontekstis. Valikud võimaldab õpilastel jälgida erialade Urbanistikaalase, kinnisvara ja eluaseme - või Üldiselt marsruut valikutega planeerimise, keskkonna, transpordi, kinnisvara, alade planeerimine, taastamine ja eluase. Väitekiri on õpilastele võimaluse arendada oma erialaseid huve.

International Studies

Kool on teadus- ja õppetöö sidemete riikides üle kogu Euroopa ja maailm. Töötajad on kogemusi Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Ameerikas ning School on pikaajaline akadeemilise ja professionaalse sidemeid erinevates maades nagu USA, Kanada, Austraalia, Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa, Hiina, Malaisia, India, Tai, Brasiilia , Tšiili, Argentina, Tansaania, Keenia, Senegal ja paljudes teistes riikides.

Kursuse tunnustamine

MSc on kombineeritud planeerimise käigus, akrediteeritud nii Royal Linnaplaneerimise Instituudi (RTPi) ja Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) (jaoks RICS, konkreetsed valikud on vajalikud). Et saada otsest liikmeks kanne pärast edukat lõpetamist MSc iga Instituut nõuavad õpilastel jälgida aja tavasid ja täielik Erialase pädevuse hindamise (APC). Täpsema info leiate Royal Linnaplaneerimise Instituudi ja Royal Institute of Chartered Surveyors veebilehed.

Kursuse ülesehitus

MSc on 1-aastane intensiivne programm algab septembri lõpus. Muidugi on jagatud kahte ossa:

1. osa sisaldab õpetas programmi südamik ja valik mooduleid, mis võimaldab õpilastel arendada spetsialiseeritud oskused ja teadmised, et toetada erinevaid karjäärivõimalusi. Tipptasemel tehnika planeerimise ja rahvusvahelise arengu õpetatakse vajaduse korral.

Osa 2 on individuaalne dissertatsiooni, mis võimaldab õpilastel arendada arenenud kraadiõppe uurimistöö oskusi.

Järgnev loetelu hõlmab mooduleid õppeaastal 2014/15. Pange tähele, et see võib muutuda.

Core moodulid

  • Areng ja Linnastumine protsessid
  • Planeerimine City Futures
  • Uurides ruumilise planeerimise ja International Development
  • Ruum ja koht: International Planning tava

Erialade

  • Urban Design - International
  • Kinnisvara
  • Majutus

General Route

  • General Route sisaldab valikut võimalusi planeerimine, keskkond, transport, kinnisvara, alade planeerimine, taastamine ja eluase.

Programm on hinnatud läbi mitmete üksikute kursuste ja ühisprojekt tööd. Õpilasi julgustatakse tuua Cardiff seotud materjali planeerimine / küsimusi ning probleeme oma riigis ja kasutada seda kursuste. Vajadusel on ruumi kehtestamisel paindlikkust alternatiiv, mis on võrreldav hinnanguid.

Õppereisid

On kohustuslik UK Field õppevisiit (FSV) kõigile õpilastele. Kool tavaliselt toetab 33% maksumusest UK FSV ja õpilased peavad maksma ülejäänud 67% enne ärasõitu; kulu iga õpilane on umbes 120 £.

Tööalane

Loomulikult pakub teadmisi ja kogemusi karjääri akadeemiliste, valitsus- ja erasektori, mitmesuguseid organisatsioone, sealhulgas rahvusvaheliste organisatsioonidega, kesk- või kohalik omavalitsus, nõustamine ja valitsusvälised organisatsioonid.

Meie Alumni kollektiivselt esindavad erinevaid potentsiaali karjääri ja töökohti, et meie praegused (ja tulevikus) õpilased võivad alustada.

Sobivus

See MSc sobib lõpetajate planeerimise, geograafia, sotsioloogia, arhitektuuri, tsiviilehituse, kinnisvara haldamine, seaduse või muude asjakohaste valdkondade rakendamisel või keskel karjääri spetsialistid töötavad planeerimise, arendamise või sarnastes valdkondades. Muidugi sobib nii rahvusvaheliste üliõpilaste ja UK üliõpilased huvitatud rahvusvahelise planeerimine.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad peaksid üldjuhul olema esimese või teise klassi Autasud kraadi sobiv teema. Minimaalne standard inglise keele IELTS 6.5 või samaväärne on vaja õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise keel. UK Border Agency minimaalselt osatulemused IELTS 5,5 kõigis neljas pädevust lugemine, kirjutamine, kuulamine ja rääkimine. Ülikooli inglise keele keskus pakub 10 ja 8-nädalase istungitevaheline Kursused ja enam Bridge programmi ja annab jätkuv toetus rahvusvahelistele üliõpilastele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust Cardiff Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev