MA International transport

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in International Transport

MSc in International Transport on äri orienteeritud määral, need on, või kes soovivad siseneda, rahvusvahelise laevanduse, transpordi ja logistika valdkonnas.

Cardiff Business School on üle 40 aastane kogemus uurimiseks ja õpetamiseks rahvusvahelise transpordi ja programm on väga hea maine tööstusele. Tänane transport tööstus vajab haritud ja kohanemisvõimeline juhid kõikidel tasanditel, kas on poliitikuid või tegevuse tasandil.

Transport on oluline igas ühiskonnas ja moodustab olulise osa kuludest kõige tegevust. See on suur ja keeruline tööstusharu, mis hõlmab paljusus ettevõtete ja organisatsioonide meresõidu ülesannetega sadamad ja logistika valdkonnas, samuti tarneahelate ja tugiteenuseid. On tööstusharu esirinnas tehnoloogia arengut. See annab uusi ärivõimalusi valdkondades logistika ja pood.

Umbes MSc in International Transport programmi

Uuring laevanduse, transpordi ja logistika uurib küsimusi, mis ulatuvad juhtimise kohalike vedude ja üksikute ettevõtete, et globaalsete transpordi infrastruktuuri ja selle mõju keskkonnale.

Programm arendab õpilaste suutlikkust tõhusa panuse kõrgeimal tasemel planeerimise ja juhtimise rahvusvahelise transpordi ettevõtjad. See sobib eriti neile, kes on või kavatsevad olla, juhtide ettevõtted, kes osalevad transport / veol või keskvalitsuse seisukoht.

Õppetöö iga õpilasega valitakse erinevaid võimalusi, et programmi saab kohandada endise või praeguse töökogemus, või võib olla projekteeritud laiendada õpilase kogemustele.

Programmi struktuur

Septembrist juunini poolaastat 1 ja 2, siis kohustub õpetas osa programmist.

Selle aja jooksul, siis osaleda loengutel ja õpetused koos suunatud lugemine, ja mõned moodulid, juhtumiuuring harjutusi. Õpilased peavad saavutama rahuldavat standardit hinnata tööd ja uuringud, mis hõlmab õpetas osa.

Õpilased peavad võtma üks kohustuslik moodul:

  • Rahvusvaheline transport

Plus kolm vabatahtlik mooduleid:

  • E-Commerce and Information Technology
  • Rahvusvaheline logistika
  • International Trade and Transportation seadus
  • International Transport ja säästva Business
  • Seadus kaupade mereveo
  • Logistika Modelling
  • Port Policy and Management
  • Shipping Economics
  • Strateegilise Supply Chain Management

Õpilased siis läbi väitekirja vahel juuni.-september..

Hindamine

Õppetöö selle programmi hõlmab erinevaid meetodeid, sealhulgas traditsiooniline auditoorne töö, grupi seminare, interaktiivne probleemilahendus ja pidev hindamine. Esimeses etapis õpetas osa, hindamine hõlmab uuringud, esseesid ja projektitöö.

Õpilased, kes on edukad õpetas osa suunduda teise etapi programm ja valmistada väitekirja tõttu esitamise septembris. Kandidaadid, kes saavutavad piisavalt kõrge standard kontrollimisel ja väitekirja etappidel on õigus sõlmimise kraadi kiitusega ja väärtus.

Peamised faktid

Alustab 21. september 2015 kestab 12 kuud Eeldame vähemalt ülemise teise klassi Autasud kraadi või samaväärne IELTS: 6.5 vähemalt 6,0 iga kategooria Õppemaks: 6345 £ (UK / EL), 17490 £ (Välismaailm)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Loe edasi

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Näita vähem