Ma Juhtimise Ja Digitaalse Hariduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See spetsialist Magistriõpe on mõeldud kogenud õpetajatele, kes soovivad saada ülevaate praeguse ülemaailmse tähtsusega hariduspoliitilistest teemadest ja nende mõjust haridusasutuste tõhusale juhtimisele, samuti soovides mõista, kasutada ja toetada digitaalseid tööriistu hariduses.

Arvestades kasvavat huvi haridusjuhtimise ja digitaalse hariduse vastu, võimaldab see programm teil luua erinevaid oskusi ja teadmisi, mis võivad teie ametialast arengut edendada. Teil on võimalus neid uusi teadmisi rakendada ja järele mõelda nii enda õppimise kui ka tööalase konteksti osas.

Veebipõhise ja näost näkku õpetamise kombineerimisega saate ülikoolilinnaku juurdepääsu kõigile ülikooli võimalustele ja ressurssidele, saades samal ajal ka praktilise kogemuse veebipõhise kaugõppijana. See veebipõhise õppimise kogemus suurendab teie õppimist sellel teemal ja võimaldab teil olla ka veebipõhise hariduse tõhusam juht või pakkuja.

Kursuse sisu

Programm pakub teile põhjalikke teadmisi nii haridusliku juhtimise kui ka digitaalse hariduse oskuste, perspektiivide ja praeguste teadusuuringute kohta. Teil on võimalus neid uusi teadmisi omaenda õppimise ja tööalase kontekstiga seoses rakendada ja mõtiskleda. Kuna programm on suunatud kogenud spetsialistidele, näevad õpilased kohe programmi sisu olulisust praktikas.

Kursuse ülesehitus

Alltoodud loend näitab tüüpilisi mooduleid / komponente, mida on uuritud ja mis võivad aeg-ajalt muutuda.

Moodulid
Aasta 1

Kohustuslikud moodulid

 • Kaasaegsed ülemaailmsed väljakutsed hariduspoliitikas ja juhtimispraktikas
 • Juhtimise teooria ja praktika kriitilised perspektiivid
 • Digitaalühiskonna haridus

Valikulised moodulid (tüüpiliste valikute valik allpool)

Valige üks järgmistest:

 • Doktoritöö digitaalhariduses
 • Dissertatsioon

125920_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNEONBRAND / Unsplash

Õppimine ja õpetamine

Sellel kursusel on teile kasu klassiruumis toimuva ja veebipõhise kaugõppe (ODL) hoolikalt kavandatud kombinatsioonist. Veebiõppe komponent on programmi iseloomulik tunnusjoon, kuna saate ODL-õppijaks saamise praktilisi kogemusi, mis on väga kasulikud, kui vastutate veebipõhise hariduse pakkumise või toetamise eest oma tööelus.

Ehkki saate nautida veebis õppimise valgustavaid kogemusi, on see ülikoolilinnakupõhine kursus ja sellisena saate kasu ka kõigist ülikoolilinnaku õppematerjalidest - mõlemast maailmast parim.

Hindamine

MA Juhtimine ja digiharidus kasutavad mitmesuguseid hindamismeetodeid, et oma õppimist täiendada ja tagada, et teil on ametialaseks arenguks vajalikud oskused.

Lisaks traditsioonilistele esseedele võetakse veebipõhiste kaugõppe moodulite hindamisel teistsugune lähenemisviis, mis võimaldab teil saada praktilisi kogemusi teabe esitamisel mitmesuguste digitaaltehnoloogia tööriistade abil. Näiteks võidakse teil paluda esitada töö plakati, mitmeliigilise esitluse, veebisaidi, viktoriinide või audiovideo esitlusena.

Riiki sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad (Hons), mille suhe on 2: 1 või mitte-Ühendkuningriigis samaväärne, ning tõendid asjakohase töökogemuse kohta.

Asjakohane töökogemus võib hõlmata õpetamist (igal tasandil), hariduse juhtimist, järelevalvet või haldamist, tarkvaraarendust, haridusalast kirjastamist, hariduse meediat ja haridustehnoloogia rakendamise, toetamise või juhtimisega seotud rolli. Muu erialane töökogemus võib olla asjakohane ja iga juhtumit hinnatakse selle sisust.

Inglise keele nõuded

IELTS 6,5 kokku, mitte vähem kui 6,0 üheski õppeaines.

Parandage oma inglise keelt

Rahvusvahelised üliõpilased, kes ei vasta selle programmi inglise keele nõuetele, võivad õppida oma doktoriõppes eelseisva inglise keele kursust, et aidata parandada inglise keele taset.

See eelseisund kursus on kavandatud progresseerumise marsruudi oma õppekava ja saate õppida akadeemilise inglise keele kontekstis oma valdkonnas.

Kuidas kandideerida

Taotlemise tähtajad

 • Rahvusvaheline - 30. juuni
 • Suurbritannia / EL - 31. juuli

Rahastamiseks taotlemiseks peaksite esitama taotluse valitud kursuse koha saamiseks vähemalt üks kuu enne konkreetset stipendiumi tähtaega.

Tasud

Viimast teavet tasude kohta leiate meie veebisaidilt.

Lisakulutuste teave

Võimalikud lisakulud on seotud teie kursuse või õppekavaga või seotud üliõpilasega Leedsi ülikoolis.

Stipendiumid ja rahaline toetus

Kui teil on talent ja sõidad, tahame, et saaksite õppida koos meiega, sõltumata teie rahalistest tingimustest. Üliõpilastele võib abi anda ülikooli ja valitsuselt laenude ja tagasimakstavate toetuste vormis.

Saadaolevad stipendiumid hõlmavad:

 • Dekaani rahvusvaheline kraadiõppe stipendium
 • Kooli rahvusvahelise kraadiõppe stipendiumi juhataja
 • Rahvusvaheline tipptaseme stipendium (Filipiinid)
 • Kooli Suurbritannia / EL kraadiõppe stipendiumi juhataja

Karjäär tugi

Soovitame teil oma karjääri ette valmistada esimesest päevast alates. See on üks põhjusi, miks tööandjad on Leedsi lõpetanud.

Karjäärikeskus ja teie teaduskonna töötajad pakuvad mitmesugust abi ja nõu, et aidata teil oma karjääri planeerida ja teha teadlikke otsuseid mööda teed, isegi pärast seda, kui olete lõpetanud.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. Näita vähem