1

Ülevaade

Kestus: 14 kuud

Algab: Juunis, septembris ja jaanuar

Campus: London või Reading

KOO: Ülikooli St Mark ja St John ABI College pakub magistrikraadi MA Leadership and Management koostöös University of St Mark ja St John. See kvalifikatsioon on üldise tunnustuse ja suurendab CV kõigile, kes soovivad enne oma karjääri äri-, juhtimis-, avaliku teenistuse, majandus-, kaubandus- ja sellega seotud elukutseid, kus kõrge kvaliteediga juhtimise oskusi on olulised.

MA Leadership and Management muidugi on keskendunud eetose et edukas juhtimine põhineb inimeste ja kogu kursuse õpilased saavad arendada enese teadlikkuse ja mõttetöö ennast ja oma meeskonda. Selle peamine põhimõte silmas muidugi uurib, kuidas strateegiline mõtlemine võib mõjutada ja seejärel rakendatud tõhusaid muutusi erinevates valdkondades, sealhulgas rahandus, personalijuhtimise ja operatsioonide juhtimine.

See Leadership ja juhtimine programm on mõeldud praktiseerivad spetsialistid, kes on kas töö või on püüdlused töötada arengulised viis juhina või juhina. Samuti on oluline neile, kes töötavad avaliku, era- või vabatahtlike organisatsioonidega. Programm hõlmab töötubasid, tegevus-õppe komplekti, töö-põhine tegevus teadus- ja üks-ühele juhendamist ja mentorlust, et integreerida teooria ja kutsetegevuse, kriitilise mõtlemise ja enese teadlikkust.

Osalise tööajaga liinil on konstrueeritud nii, et üliõpilastel õppida oma tempos läbi erinevate progressiivne etappidel MA, st aspirantuur Leadership and Management (60 M AP), aspirantuur Leadership ja juhtimine (120 M AP) ja MA Leadership and Management (180 M AP). See sobib eriti hästi tööle üliõpilastele, kes soovivad tasakaalustada oma ametialaste ülesannete arenenud uuring, et parandada oma karjäärivõimalusi.

Miks ABI College?

Kell ABI College oleme uhked, andes parima akadeemilise tähelepanu kõigile meie õpilastele individuaalselt, et saaksime kindlaks oma õppimise vajadusi, et võimaldada neil saavutada oma täielikku potentsiaali. Me teeme tihedat koostööd meie ülikoolis ja neil on sõbralik ja kättesaadav töötajatele, kes on professionaalselt pühendunud oma edu. Meie eesmärgiks on olla "inspireeritud õppe kogukond".

Programmi struktuur

 • Tegevjuht on strateegiline kontekst
 • Juhtimine ja juhtida inimesi
 • Juhtimine: Organisatsiooni kontekstis ja Self
 • Pakkuda tipptasemel Operations
 • Säästev Finantsjuhtimine
 • Uurimismeetodid
 • Juhtimine Research aruande ja rakendusplaani (täiskohaga õpilased sisaldab 4 nädala internatuuri võimalus)

Hindamise liigid

Erinevaid kursuste ja projektide

Sisenemise nõue

Akadeemiline

 • Esimese astme ja / või kutsekvalifikatsiooni tasemel 6 või kõrgem töökogemusega
 • Taotlejad on oodata ka sobiva töö
 • Erandid neile, kellel tasandil 7 auhindu juhtimise Edexcel

Inglise keele nõuded

Üldine IELTS skoor 6,5 on vajalik (sh vähemalt 6,0 iga kompetentsi: lugemine, kirjutamine, kuulamine, rääkimine), või samaväärne. Taotlejad peavad esitama oma skoori, ideaalis IELTS TRF (katseprotokoll kujul), kuid rahvusvaheliselt tunnustatud ekvivalendid võetakse vastu ka.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
14 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,500 GBP
standard tasu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date