Ma Keskkonnaarhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Keskkonnaarhitektuur keskendub eluvormide ja maasüsteemide kaassõltuvusele, aga ka maastike, keskkonna ja territooriumi alternatiivsete kontseptsioonide kooseksisteerimisele, nagu neid erinevad ühiskonnad väljendavad

Kui planeedil on kujundusprobleeme, mida tähendavad mõisted „disain” või „arhitektuur”, kui neid kasutatakse nii mitmekesiste nähtuste suhtes nagu ookeanid ja atmosfäärid või põllumaad ja kõrbed? Keskkonnamuutuste intensiivsus nõuab uusi teadmusloome vorme, mis põhinevad ideekavalusel, eriti disainipõhistel meetoditel.

Pakume intensiivset seminaride, loengute, töötubade ja sümpoosionide sarja, mis viljelevad distsipliini uusi ja eksperimentaalseid lähenemisviise. Teil on juurdepääs RCA radikaalse ja eksperimentaalse interdistsiplinaarse töö rikkalikule kultuurile ning võimalus luua Londonis kolleegide ja mentorite võrk.Site Analysis, Chen Hsiang

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valimisprotsessis võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja uuenduslikkust, nagu on näidatud teie portfellis, samuti teie potentsiaali programmist kasu saamiseks ja üldiselt kõrgete MA-standardite saavutamiseks.

Tõenäoliselt olete arhitektuuriüliõpilased, kellel on 3 2-aastane bakalaureuse- ja magistrikraad või samaväärne magistrikraadiga 5-aastane diplom, eelistatavalt arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, maastiku urbanismi, linnakujunduse või muu sellega seotud disaini alal, kes soovivad omandada teadmisi suurtes valdkondades ulatuslikud, keskkonna- ja ökoloogilised projektid.

Vaatleme muu taustaga, näiteks kaunid kunstid, sotsiaalteadused, geograafia, linnaõpe, planeerimine või ökonoomika, kui teie eelnev töö on erakordne ja te suudate näidata nende võimet töötada koos multidistsiplinaarsete meeskondadega ja anda oma panus nendesse. On oluline tõendada oma intellektuaalset ja ametialast uudishimu ning valmisolekut osaleda range ja nõudliku õppeperioodil.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem