Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Meie süsinikdioksiidiheite intensiivsus on planeedist lahkunud disainiprobleemiga. Pole tähtis, kus me elame või töötavad, on keskkond, kuhu me liigume, ehitatud. Planeedil pole midagi, et inimesed ei oleks puudutanud. Kui planeedil on disainiprobleem, siis mida mõistete "disain" või "arhitektuur" all mõeldakse siis, kui neid kasutatakse nii ookeanide kui ka atmosfääri muutvate nähtuste, põllumajandusmaade ja kõrbade suhtes?

Keskkonnamõju intensiivsus eeldab ettepanekute mõtlemisele tuginedes uusi teadmiste loomise vorme, eriti disainipõhiseid meetodeid. Disain on otsustavaks vahendiks nii kujutlusvõimel kui ka alternatiivsete futuuride üle peetaval läbirääkimisel.

Keskkonnaarhitektuur on 15-kuuline, projektipõhine magistriprogramm, mis uurib maastike, keskkondade ja ökosüsteemide tulevikku. See keskendub eluvormide ja maasüsteemide koosmõjule ning maastike, keskkondade ja ökosüsteemide alternatiivsete kontseptsioonide kooseksisteerimisele, nagu need väljendavad erinevad ühiskonnad. Programm on suunatud valdkonnale. Õpilastel on võimalus tegeleda elavate projektidega kiirete ja keerukate keskkonnamuutustega saitidel. Programmis rõhutatakse võrdlevaid, mitut skalaari hõlmavaid lähenemisviise teadustöö kavandamiseks. Õpilased tutvuvad antropoloogiliste ja etnograafiliste uurimismeetoditega ning uute süsteemidega, mis mõõdavad, klassifitseerivad ja hõivavad andmeid, sealhulgas arvutusanalüüsi ja pildistamist. Füüsiliste ja sotsiaalteaduste ekspertide klassid ja töötoad täiendavad stuudio õpetamist ja annavad vajadusel projektidele kvantitatiivseid sisendeid.

Võimalike uurimisvaldkondade hulka võivad kuuluda: bioloogiline mitmekesisus, süsinikdioksiidi heitkogused, kõrbestumine ja selle mõju rände ja asustustihedusele, ressursside kaevandamise mõju ökosüsteemidele, põllumajanduse automatiseerimise roll, taastuvate energiaallikate potentsiaal, turismi uued vormid ja nende seos kohalikele majandustele, põlisrahvaste võitlustele ja maaõigustele, rahaliste vahendite ja loodusliku kapitali kontseptsioonide rollile või paljudele teistele.

Programm pakub üliõpilastele Londoni linna kolleegide ja mentorite võrgustiku loomiseks ka võimaluse astuda kraadini maailma juhtiva kunsti- ja disainiasutuse raames, sealhulgas juurdepääsu rikkaliku radikaalse ja eksperimentaalse interdistsiplinaarse tööga kultuurile RCA . Selle ajakava eesmärk on ergutada osalemist praegustel praktikas töötavatel kandidaatidel ja otsima võimalust jätkata RCA Arhitektuuri kõrghariduse omandamist Royal College of Art .

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Royal College of Art lõpetanute hulka kuulub maailma juhtiv rahvusvaheline loominguliste inimeste võrgustik, kes jätkavad meie ümbritseva kultuuri kujundamist.

Teid hinnatakse teie olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nii oma töös kui ka intervjuudes, samuti teie potentsiaalist programmi kasu saada. Hindamisel võetakse arvesse järgmist:

  • Teie töös ilmneb loomingulisus, kujutlusvõime ja innovatsioon
  • Teie võime suhelda erinevate meediakanalite kaudu
  • Intellektuaalne osalus asjaomastel aladel
  • Asjakohased tehnilised oskused ja üldine intervjuu tulemus.

Sa oleksid pidanud omandama hea bakalaureusekraadi, eelistatavalt maastikuarhitektuuri, arhitektuuri, linnaplaneerimise või mõne muu sellega seotud disaini valdkonnas, kuid teatud tingimustel tuleb arvestada ka teiste taustaga. Oluline on tõendeid intellektuaalse ja kutsealase uudishimu kohta ning valmisolekut osaleda rangelt ja nõudlikul õppeperioodil.

Portfell

Disaini portfell on programmi sisenemise vajalik tingimus, kui teie esimene kraad on maastikuarhitektuuril, arhitektuuril, linnaplaneerimisel või sellega seotud projekteerimisel. Peaksite esitama digitaalse portfelli oma online-rakenduste alal nelja kuni kümne lõpetatud projektiga. Iga projekt peaks sisaldama pealkirjakujutist ja kuni kuut toetavat galerii pilti. Peaksite kirjeldama kuni 100 sõna iga pealkirja pildi ja pealkirja kohta kuni 50 sõna iga toetava galerii pilti.

Soovitame pilte 1024 x 768 pikslit või rohkem. Kõik pildifailid tuleb salvestada JPG- või PNG-vormingus, mille maksimaalne faili suurus on 2 MB. Piltide asemel saab esitada videofaile. MOV, MP4 või M4V vormingud on lubatud maksimaalse faili suurusega 80 MB. Muudele videovormingutele saab viidata videomängu saidile nagu Vimeo.

Kui teie eelnev kraad on disainil, millel puudub disaini komponent, näiteks sotsiaalteadused, geograafia, linnaarengud, planeerimine või ökonoomika, kaalume rakendust, kui eelnev töö on erakordselt positiivne ja õpilased suudavad näidata oma võimet töötada koos ning aitavad kaasa multidistsiplinaarsetele meeskondadele. Otsime tõendeid kriitilise mõtlemise, innovatsiooni ja mõju kohta valdkonnas, kui hindame taotlusi projekteerimata valdkondades.

Koostööloa esitamisel täpsustage seda ja selgitage oma rolli ja vastutust selgelt.

Taotluse esitamisel ei tohiks esitada tegelikke esemeid, skeemiboksid, füüsilisi portfelli ega muud meediat. Mis tahes ülaltoodud materjali esitamine ei ole lubatud. Kui teil on portfelli puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil environmental-architecture @ RCA .ac.uk

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Programm võtab teiega ühendust, kui olete valinud nimekirja ja kutsute teid intervjuule.

Teie intervjueerib kuni kolm akadeemilise personali liiget ja üliõpilase esindajat.

Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite intervjueerima oma esitusviisi oma füüsilises vormis, samuti kõik hiljutised tööd või tööd.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
15 kuud
Päevane õpe
Price
14,500 GBP
Õppemaks 2017/18: Ühendkuningriik / EL: 14 500 £ aastas; Overseas: 34 000 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev