Ma Keskkonnakaitse Haridus

Üldine

Programmi kirjeldus

tree, watering, child

Interdistsiplinaarse lähenemise kaudu integreerite loodus- ja sotsiaalteadused hariduse ja välitöödega, et aidata teil saada paremini aru inimtegevuse sügavatest mõjudest planeedil. Uurige hariduse rolli keskkonnaprobleemide lahendamisel mitmes olukorras, linnast vihmametsani.

Umbes

Juba enam kui 30 aastat valmistab 37-ainepunktine keskkonnakaitsehariduse magistriprogramm lõpetanuid keskkonnaalase hariduse valdkonnas keskkonnaalaseks karjääriks. Programmi interdistsiplinaarne lähenemine tugineb nii teooriale kui ka praktikale ning ühendab loodus- ja sotsiaalteadused hariduse ja välitöödega, et aidata õpilastel saada paremini aru inimtegevuse sügavatest mõjudest planeedil ja hariduse rollist keskkonnaprobleemide lahendamisel.

Programm tugineb õppejõududele mitmesugustest erialadest ülikoolis, sealhulgas haridus, ajalugu, filosoofia, õigus, ajakirjandus, teadus, tervishoid ja kunst.

Keskkonnaalaste mõtete, sotsiaalse ökoloogia, keskkonnapoliitika ja keskkonnahariduse põhikursused tutvustavad õpilastele teooriaid, poliitikat ja eetikat, mis on kujundanud avaliku diskursuse ja keskkonna mõistmise.

Valikained võimaldavad õpilastel kohandada oma õppeprogrammi vastavalt konkreetsetele looduskaitsealase kasvatuse huvidele sellistes valdkondades nagu keskkonnaalane õiglus, õppekavade kujundamine, õpetajakoolitus, poliitikaõpe, säästev areng, ökoloogia, noorteharidus, loodusharidus ja jätkusuutlikkus. Magistriõppe üliõpilased saavad valikaineid omandada Steinhardti, avaliku teenistuse Robert F. Wagneri nimelise kõrgema kooli ja kunstide ja teaduse magistrikooli raames.

Programmil on ka tugev seos selle osakonna loodusteadusliku hariduse programmiga ja NYU linnakeskkonnahariduse Wallersteini koostööprogramm pakub tudengitele arvukalt võimalusi õppida ja teha tihedat koostööd teadusharidusega teaduskonna teadusuuringute, õppekavaprojektide ja muude keskkonnakaitse valdkondadega. algatused. Kursuste integreerimine nõutavate välitöödega annab õpilastele ainulaadse linnakogemuse keskkonnahariduses. Programm kasutab laialdaselt New Yorgis saadaolevaid tohutuid ressursse, mille kaudu õpilased õpivad kaasaegseid keskkonnaprobleeme ja -programme; hinnata, arendada või rakendada hariduslikke algatusi lastele, noortele ja täiskasvanutele; või teha keskkonnahariduses rakendusuuringuid.

Õpilased läbivad praktikumid paljudes erinevates organisatsioonides, sealhulgas New Yorgi Audubonis, NYC keskkonnakaitse osakonnas, Jane Goodalli instituudis, New Yorgi mulla- ja veemajanduspiirkonnas, Ühinenud Rahvaste Organisatsioonis, Rainforest Alliance'is, linnapea keskkonnakontrolli osakonnas, eluslooduses Looduskaitseühing, keskkonnauuringute keskkool, sadamakool, Ameerika loodusloomuuseum, New Yorgi osariigi keskkonnakaitse osakond ja Wave Hill.

Ülikooli enda jätkusuutlikkuse algatus pakub täiendavaid võimalusi kaasamiseks ja õppimiseks.

Karjäärivõimalused

Programm valmistab inimesi ette juhtimisrollide omandamiseks koolides, mittetulundusühingutes, kultuuriasutustes ja valitsusasutustes. Lõpetajad töötavad koolitajate, programmijuhtide, konsultantide, propageerijate, administraatorite ja kogukonnajuhtidena. Lisaks haridusalasele karjäärile võivad õpilased teha karjääri poliitika, propageerimise, meedia ja paljude muude ametite alal avalikus ja erasektoris.

Mõned lõpetajad lähevad edasi keskkonnahariduse, keskkonnaõppe, keskkonnateaduse ja sellega seotud valdkondade doktoriprogrammidesse. Ülikool pakub palju võimalusi töövõimaluste uurimiseks programmi praktikakohtade ja laiaulatusliku organisatsioonide võrgustiku kaudu, millega programm on seotud, sealhulgas NYU Wallersteini linnakeskkonnahariduse koostöökogu.

Mida sa õpid

Te töötate koos õppejõududega väga erinevatest erialadest, sealhulgas haridus, ajalugu, filosoofia, õigus, ajakirjandus, teadus, tervishoid ja kunst, ning õpite, kuidas:

  • Kritiseerige inimtegevuse sügavat mõju planeedile;
  • Selgitage välja ja rakendage keskkonnateooriaid, eetikat ja poliitikat paljudes ametlikes ja mitteformaalsetes keskkondades, nii kohalikul kui ka globaalsel tasandil, näiteks koolides, kultuuriasutustes, valitsusasutustes ning mittetulundusühingutes ja mittetulundusühingutes.
  • Kirjeldada keskkonnahariduse riiklikke ja kohalikke mudeleid, analüüsida tänapäevaseid keskkonnaprobleeme ja rakendada keskkonnaharidust kui interdistsiplinaarset vahendit keskkonnaalase kirjaoskuse ja jätkusuutlikkuse edendamisel;
  • Arendada keskkonnahariduse alaseid pädevusi, sealhulgas programmi väljatöötamine, õppekavade väljatöötamine, hindamine, toetuste kirjutamine, poliitika analüüs ja mittetulundusühingu juhtimine.

Kuidas sa õpid

Paindlik õppimine

Klasside suurused on väikesed, enamik pakutakse õhtuti töötavate õpilaste majutamiseks. Täiskoormusega üliõpilased läbivad programmi tavaliselt kolmel semestril. Osakoormusega õppuritel võib programmi täitmiseks kuluda kuni kaks aastat.

Programmi sisesed ja teiste osakondade valikained võimaldavad teil kohandada oma õppeprogrammi vastavalt teie huvidele sellistes valdkondades nagu keskkonnaõiglus, õppekavade kujundamine, õpetajakoolitus, poliitikaõpe, ökoloogia, noorteharidus ja palju muud.

Praktilised õpikogemused

Nõutavate välitööde, õppekavaprojektide ja muude keskkonnaalaste algatuste kaudu kasutate oma laborina New Yorki, saades ainulaadse linnakogemuse keskkonnahariduses ja kasutades laialdaselt linna tohutuid ressursse. Jätkusuutlikkuse koolituse kogemuse saate meie ulatusliku praktikavõrgustiku kaudu - mis viib koolilõpetamise järel sageli töökohtadeni - juhtivates organisatsioonides nagu Ameerika Loodusloomuuseum, New Yorgi Audubon, Jane Goodalli Instituut, Keskkonnakõrgkool. Uuringud, New Yorgi sanitaarosakond ja ÜRO.

Karjäär ja tulemused

Lõpetanud NYU Steinhardti keskkonnakaitsehariduse magistriõppe elu ja töö Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas. Nad suunavad projekte, hindavad programme, konsulteerivad, propageerivad muutusi, töötavad välja uusi põhimõtteid ning loovad ja juhivad oma ettevõtteid või mittetulundusühinguid - seda kõike avalikkuse keskkonnahoiu ja jätkusuutlikkuse alase harimise nimel.

Meie vilistlased on looduskaitsealaste koolitajate, keskkonnanõustajate jt ametikohad:

  • Linn, osariik, föderaalsed ja rahvusvahelised asutused
  • Pargid, looduskeskused, loomaaiad ja botaanikaaiad
  • Mittetulundusühingud
  • Avalikud ja erakoolid
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem