MAWriting for Young People-SCRIPTWRITING

Spetsiaalne loominguline kirjastamine lastele ja noortele täiskasvanute kirjanikele, mida õpetavad avaldatud autorid.

Suurepärane seos autorite, agentide ja kirjastajatega ning külastavate kõnelejate programm.

Aastapreemia kõige lootustandvama kirjaniku jaoks noortele, mille annab välja juhtiv kirjandusagent.

Väljapaistvate lõpetajate suurepärased tulemused.

See spetsiaalne loominguline kirjutamise MA on mõeldud lastele, teismelistele ja noortele täiskasvanutele mõeldud kirjanikele, kes soovivad väikestele lastele koostada romaani, pildiraamatuid või lühemaid lugusid. See on praktiline kursus, mida õpetavad kogenud õppejõud, kes on kõik avaldatud laste kirjanikud ja / või tööstuse spetsialistid.

Alates kursuse algusest 2004. aastal on mainstream kirjastajad edukalt avaldanud üle 45 debüütide autorit.

 • Jess Butterworth (2017) valis maailma katusele, et olla osa BookTrust raamatukogu paketist, oli Warwickshire Junior Book Award võitja ja valiti Awesome Book Award 2019 jaoks. Sellest ajast alates on Jess avaldanud veel kaks romaani ja töötab neljandal kohal.
 • Alyssa Hollingsworthi üheteistkümnes kauplemine avaldati USA-s ja Ühendkuningriigis 2018. aastal ning tõlkimisõigusi on läbirääkimiste pidanud veel viis riiki.
 • Võimalused elada igavesti Sally Nichollsi poolt võitsid 2008. aastal Waterstones'i lastiraamatu auhinna ja Glen Dimplexi uue kirjaniku auhinna.
 • Marie-Louise Jensen ja Elen Caldecott valiti Waterstones'i auhinnale.
 • Elen Caldecott, Clare Furniss, Gill Lewis ja Jim Carrington on Carnegie auhinna jaoks juba ammu loetletud.
 • Sally Nicholls valiti välja Guardiani lasteraamatupreemiale ja võitis iseseisvate raamatukaupmeeste auhinna oma romaani "Oma saar" eest.
 • David Hofmeyr valiti tema romaanile Stone Rider Branford Boase auhinna.

Ülevaade

See loomingulise kirjutamise kursus on mõeldud igas vanuses laste kirjutajatele, pildiraamatutest kuni noorte täiskasvanute (YA) poole. Proosa väljamõeldis on tõenäoliselt peamine uuritud valdkond, kuid teil on võimalus vaadata kõiki vorme, sealhulgas luule, pildiraamatutekste ja noortele mõeldud narratiivset väljamõeldist.

Kursus aitab teil luua märkimisväärse kirjapaneku koos praktiliste plaanidega selle koha avaldamiseks reaalses maailmas. See põhineb põhimõttel, et enamik kirjanikke õpib ja kasutab tihedat koostööd oma kirjanikega, distsiplineeritud, toetavas keskkonnas ja juhendajatega, kes praktiseerivad ja avaldavad oma valdkonnas kirjanikke. Enamik meie üliõpilasi soovib täita magistrikraadi lõpuks romaani.

Kirjutamistöökoda on kursuse keskmes. Õpetajate ja teie kolleegide kirjutajatega õpikodades saate õppida oma tööd objektiivsete silmade kaudu nägema ja mõtlema selgelt erinevate strateegiate üle, mida võiksite vastu võtta. Sa õpid üksteise vigadest ja edusammudest, samuti oma. Teil palutakse proovida asju, võtta riske ja katsetada ning mõelda ja arutada kirjutamisprotsessi. Kontekstimoodulid aitavad teil näha enda kirjutamist lastekirjelduse laiemas kontekstis. Kursus julgustab teid laialdaselt ja analüütiliselt lugema.

Kursuse ülesehitus

Kolmandik

Esimesel trimestril töötamise töörühmas uurite erinevaid kirjutamisviise, et saada eri vanusevahemiku ja kirjutamisstiili tunde ning katsetada oma kirjalikult. Me julgustame kõiki meie õpilasi eksperimenteerima ja võtma riske kursuse selles etapis.

Kontekstimoodul, kirjutamine noortele: vormid, vanused ja etapid, on seotud kirjaniku suhtega publikuga ja aitab mõista mõningaid noortele kirjalikult tõstatatud küsimusi. Iga nädal saate lugeda ühe komplekti teksti, et arutada klassis lugemist "kirjanikuna", vaadates tähelepanelikult keelt ja stiili, lisaks oma loomingulise töö lühikeste kirjete kirjutamisele.

Kolmemõõtmelised

Teisel trimestri töökohal palutakse teil valida oma kirjutamispiirkond ja kasutada seminari tagasisidet ja julgustust seda põhjalikumalt uurida. Te saate lühikese väljavõtte oma pooleliolevast tööst arutamiseks ja tagasiside saamiseks grupis. Teil on võimalik jätkata teiste ideede katsetamist.

Teise trimestri kontekstimoodul vaatab kaasaegse laste kirjastamisele ja püüab anda realistlikku arusaama uutest kirjanikele avatud valikutest. See on sinu võimalus õppida, kuidas kirjastustööstus toimib, ning töötada välja professionaalsed oskused, mida vajate töö autorina.

Kolmandik kolm

Kolmandas trimestris kirjutate oma töid edasi, redigeerite ja redigeerite oma tööd, et aidata teil välja töötada võimalikult lähedal avaldatavale kvaliteedile.

Teid toetavad käsikirjade juhendajaga õpetused. Käsikiri võib olla romaan, lugude kogum, luulekogu või pildiraamatu tekst. Enamik meie õpilasi valib noortele romaani.

Osalise tööajaga üliõpilased järgivad sama moodulite jada, kuid teevad seda kahe aasta jooksul.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • Workshop One'i kirjutamine: noortele kirjutamine
 • Kontekstimoodul esimene: kirjutamine noortele: vormid, vanused ja etapid
 • Teise seminari kirjutamine: noortele kirjutamine
 • Kirjutamine noortele: kaasaegne laste kirjastamine
 • Käsikiri (topeltmoodul).

Kuidas ma hindan?

Hinnatud kursuste iga kirjutamine Workshop on kaust loominguline kirjalikult pluss lühike peegeldav kommentaar.

Esimese kontekstimooduli jaoks on hinnatud kursuste õpetus umbes 2500 sõnast ja loominguliste vastuste kaust. Teist kontekstimoodulit hinnatakse laste kirjastustööstusega seotud kirjutusülesannete portfelliga, sealhulgas kaks raamatuettepanekut.

Käsikiri on 35 000-40 000 sõna või samaväärne luule- või pildiraamatutekstides.

Kuidas mind õpetatakse?

Mooduleid õpetatakse tavaliselt juhendaja juhitud kirjutamistöökodade kaudu, iga nädal õpetatud trimestri üheteistkümne nädala jooksul toimub iga kolme tunni pikkune istungil Corsham Court campus.

Meie eesmärk on hoida kirjalikud töötoad väikesed - tavaliselt mitte rohkem kui kaheksa õpilast - nii, et iga inimese töö jaoks oleks piisavalt aega, toetust ja tähelepanu. Käsikirja õpetatakse üks-ühele õpetuste kaudu, töötades koos juhendajaga, kes on avaldatud autor, kellel on eriteadmised oma töövaldkonnast.

Kursuse vältel toimuvad spetsiaalsed sündmused, mis toovad kirjanikud oma töö arutamiseks, ning kirjandusagendid ja toimetajad, kellel on praktilised nõuanded kirjastamisprotsessi kohta.

Võimalused

Tööpraktika, tööstussidemed ja praktikad

MA on loonud suurepärase maine laste kirjastamismaailmas ning agendid ja toimetajad ootavad iga-aastase MA töö kirjutamise noortele üliõpilastele uue töö antoloogiat.

Meil on sidemed kohalike koolide ja Bathi lastekirjanduse festivaliga.

Mõnikord lähenevad kirjastajad kursusele võistlustele või muudele võimalustele, nagu näiteks uue lugu kirjutamiseks uue antoloogia jaoks või uue pildiraamatu teksti jaoks.

MA kirjutamine noortele õpilastele kutsuti üles kirjutama lugusid Roman Bathsi muuseumi veebilehele.

Karjäär ja väljaanded

Lõpetajad on avaldanud publikatsiooni, mis käsitleb erinevaid peamisi ja väiksemaid kirjastajaid, sealhulgas Andersen Press, Bloomsbury, Chicken House, Egmont, Faber

Mõned üliõpilased, kes on edukalt töötanud MA-s ja avaldanud tööd, on hiljem õpetanud Creative Writing'i ülikoolis. Mõned on õpetanud loomingulist kirjutamist teistele institutsioonidele. Mõned on kombineerinud oma kirjalikult ajakirjanduse hilisemate karjääridega, ajakirjade kirjutamisega, eri liiki õpetamisega, kirjastamisega või televisiooniga.

Selle kursuse lõpetajate avaldatud raamatud on:

 • "Võimalused elada igavesti", Sally Nicholls
 • "Frost Hollow Hall", Emma Carroll
 • "Lumemüüja", Sam Gayton
 • "Sky Hawk", Gill Lewis
 • "Varastatud" Lucy Christopher
 • "Roti aasta", Clare Furniss
 • "Stone Rider", David Hofmeyr
 • "Shrunk", Fleur Hitchcock
 • "Sweet Pizza", Giancarlo Gemin.

Võistlused ja auhinnad

Juhtiv lastekirjandusagent Jodie Hodges (Ameerika esindajad) pakub iga-aastase auhinna MA kõige lootustandvamale kirjanikule.

Kulud

 • UK / ELi õpilased täistööajaga - 2019/20 sissekanne £ 7,600
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne £ 3800
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kirje 14 800 krooni
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 28 kursust Bath Spa Universityis »

Viimati uuendatud Mai 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,800 GBP
UK / EU Täistööaeg: £ 7,600 UK / EU Osakoormus: £ 3 800 | Rahvusvaheline täistööaeg: £ 14 800
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date