Euroopa südames asuv ülikool, mis tunnustab aastas üle 10 000 üliõpilast ja pakub ärijuhtimise, majanduse ja sotsiaalteaduste haridusosakondi, on Corvinus University of Budapest (CUB) alati andnud oma õpilastele võimaluse rääkida oma arengut soodustavaid lugusid, inspireerivad meedet ja loovad kogukonnad meie ühiskonnas. Praegu on bakalaureuse programmi laiendanud üliõpilaste takistusi ja teadmisi mitmetasandilise kommunikaatorina ning Corvinuse käitumisteaduste ja -tehnoloogia instituut pakub nüüd oma õpilastele täiendavaid võimalusi edendada oma erialaseid teadmisi ja keeleoskusi, edendada nende teadlikkust, julgust ja õitsengut. nende võimet käsitleda pidevaid muutusi magistriõppes inglise keeles.

Magistriõpe kommunikatsiooni ja meedia teaduses koos kolme spetsialiseerumisega:

  • Poliitiline kommunikatsioon
  • Rahvusvahelise Teabevahetuse
  • Arendusalane kommunikatsioon organisatsioonides

pakub üliõpilastele töövahendeid oma professionaalsete kandjate täiustamiseks ja tulevase töö juhtivatel rollidel.

Lisaks teadmistele sellistes valdkondades nagu Creative Visuality, Kognitiiv psühholoogia, Kommunikatsioonikoolituse ja nõustamise meetodid või (uus) Meediastrateegia, saavad Budivendi Corvinuse ülikooli inglise magistriprogrammi taotlejad omandada rahvusvaheliselt tunnustatud ja austatud akadeemilise kvalifikatsiooni, samas kui riikidevaheliste suhete loomine ja elukestva kogemuse loomine. Meie uurimispõhised, konstruktiivsed ja kogemuslikud õpetamismeetodid motiveerivad õpilasi tegelema teaduslike ja professionaalsete projektidega, mis tegelevad reaalajas toimuvate nähtustega.

Corvinuse kommunikatsiooni- ja meediateaduse magistriõppe programm võib olla ka akadeemiliste ringkondade suunas: ainus piirkonna teabevahetuskoolituse doktorikool (inglise keeles) korraldab ka CUB-is käitumisteaduste ja -tehnoloogia instituut.

Need, kes suunduvad kommunikatsiooni ja meedia valdkonna juhtpositsioonile või ambitsioonikad teaduslikud karjäärid, on Budapest Corvinuse ülikooli kommunikatsiooni- ja meediauuringute magistriprogrammi taotlemine tõepoolest väga konkurentsivõimeline valik.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relationsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date