Ma kultuuri ja kunsti juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Kultuuri-ja Arts Management

MA Kultuuri-ja Arts Management on eriti asjakohane üliõpilastele, kes juba töötavad loomemajanduse ja on huvitatud professionaalse arengu või kes on huvitatud karjääri selles sektoris, olgu siis vabakutselisena tööle väikese kultuuri ettevõtjad, nagu muusikateatritega või töötada suurte organisatsioonide nagu Arts Council.

Programm on välja töötatud koostöös ja konsulteerides kohalike, piirkondlike ja riiklike tööandjate kunsti ja kultuuri valdkondades. Eesmärk on arendada arusaamist juhtimise loomemajanduse sest see on eriti ärikeskkonna mitmete eripäradega, näiteks mõju kultuuripoliitika ja päevakorrad sotsiaalse kaasatuse ja jätkusuutlikkuse.

Mõned moodulid keskenduda mikrokeskkonna (sisekeskkonda kunsti ja kultuuri organisatsioonid), teised on makrokeskkond (millises kontekstis kunsti ja kultuuri organisatsioonid tegutsevad) ja õpilased on ka paindlik moodul, mis võimaldab neil keskenduda sektoris või piirkonnas oma valik (edasise professionaalse arengu
eesmärgil). Õpilased saavad arendada ka workrelated projekte, näiteks siis, kui nad soovivad luua oma ettevõtte või arendada vabakutseline karjääri.

Moodulid

  • Mikrokeskkonda: mõistmise Management Kultuuri ja Kunstide organisatsioonid
  • Makrokeskkond: Kultuuri- ja Arts Management in Context
  • Kultuuri ettevõtlus
  • VALDKONNASPETSIIFILINE Module: spetsialiseerumine ja Professional Development
  • Kaasaegse küsimusi kultuuri- ja Arts Management


Professional Project on lõplik väitekirja. See annab õpilastele võimaluse töötada iseseisvalt olulise professionaalse projekti teema piires oma valitud valdkonnas kultuuri ja kunsti valdkonnas.

Õppimine ja õpetamine

Õppetöö meetodid hõlmavad loengud, seminarid, arutelud, projektid, õppekäigud, grupi ja üks-ühele tutorials, lavastaja ja füüsilisest isikust suunatud uuringus. Õpilased on ka võimalus arendada IT-oskusi, näiteks veebilehe kujunduse, projektijuhtimise ja läbi vabatahtlik IT töötubades.

Karjäär

Programm tugevdab teadmisi ja oskusi kasutada juhtival karjääri loomemajanduse.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt esimese või teise klassi Autasud kraadi seotud teema või töökogemus ala uuring.

Kui inglise keel ei ole teie emakeel: IELTS 6.5 (sh 6,5 akadeemilise kirjutamise) või TOEFL skoor 575 (paberil) või 232 (arvuti baasil) või samaväärne.

Viimati uuendatud dets 2016

Teave kooli kohta

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Näita vähem