See programm võimaldab teil arendada äri / ettevõtlusalaseid oskusi ja omadusi kauplevad oma loomingulise ja kultuurilise tegevuse ja / või teadmisi. Meedia ja kommunikatsiooniminister rada MA Creative ja Kultuuri ettevõtlus võimaldab teil luua ajaloolisele ja teoreetiline arusaam kultuuri- ja loomemajanduse ja kultuuripiirkonna arendamise majanduse luua oma loomingulist algatusi, mis võivad olla teaduspõhine, poliitikal põhinev, praktika baasil, või mis tahes kombinatsioon või kõik need.

MA õpetatakse koostöös mitmete osakondade Kullassepad ja võtmeisikute ja organisatsioonid loominguline ja kultuuritööstuse sektoris.

Meie kollektiivne lähenemine on integreerida ettevõtlust arendada loovat tegevust ja võtta loomingulist lähenemist selle uute ettevõtete ja infrastruktuuri, mis toetab neid.

Karjäär

Programm võimaldab neil, kes on varem uuritud ala loominguline õppimine / praktika, nagu arvuti (mängude ja meelelahutuse), et alustada karjääri arendada äri, mis tulenevad olemasoleva või uue loomingulise praktika. See võib otseselt seotud "toode" või "protsess" tulenevate te oma tegevuse või mingis vormis "teadmised", "nõustamine" ja "teadmine".

Programm on ka õpetada neile, kes soovivad töötada organisatsioonides, et arendada infrastruktuuri ja keskkonda uusi loomingulisi ettevõtete võimet areneda erinevates kontekstides.

Oskused

Võite eeldada, et arendada iseseisvust ja terviklikkust arendada loomingulisi ideid. Sul on võimalik taotleda ettevõtliku lähenemisviisi loominguliste projektide ja näidata mõistmist erinevaid ärimudeleid luua loominguline ettevõte. Sul on ka arendada meeskonnatöö ja juhtimisoskused ning tõhus äri-ja suhtlemisoskus.

Riiki sisenemise nõuded

Sul peaks olema (või oodata antakse) bakalaureuse kraadi vähemalt ülemise teise klassi standardile vastavas / seotud teema.

Sa võid kaaluda ka mõned programmid, kui te ei ole lõpetanud või oma kraad on mitteseotud valdkonnas, kuid on vastavad kogemused ja saab näidata, et teil on võime töötada magistri tasemel.

Samaväärne kvalifikatsioon

Võtame paljude rahvusvaheliste kvalifikatsiooni. Uuri lähemalt kvalifikatsiooni võtame üle maailma.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate vastama meie inglise keele nõudeid õppida koos meiega.

Selle programmi nõuame:

IELTS 7.0 (sh 7,0 kirjalik test) Kui vajate abi oma inglise keele, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad Sul valmistuda kraadiõppesse taseme uuring.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 23 kursust Goldsmiths, University of Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,450 GBP
Kodu / Euroopa Liidu õpilastele. 13 750 GBP rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev