Ma Kunstis Ja Õppimises

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm annab kunstnikele, praktikutele ja õpetajatele võimaluse rikastada ja kinnistada kaasaegse kunsti ja õppimise teooriaid. Tegelege praktika ja teooriaga, arendage välja uuenduslikke uurimismeetodeid ja arutage kriitiliselt kaasaegse kunsti muutuvat olemust.

Miks õppida magistriõppe kunsti ja õppimist (MAAL) Goldsmithsis?

 • Teid õpetavad töötajad, kes on riiklikult ja rahvusvaheliselt tuntud ja avaldatud kunstniku-uurija õpetajad.
 • Loosite kaasaegse kunsti tavade rahvusvahelise ulatuse Londonis. Sellel kraadil on partnerlussuhted rahvusvaheliste galeriidega, sealhulgas Tate Modern, Whitechapeli galerii ja Showroomi galeriiga.
 • Programm paneb suurt rõhku õpilaskesksele ja suunatud õppimisele. Õppetunnid ja isiklikud õpetused põhinevad teie kunstniku-õpetaja praktika kriitilisel kajastamisel ja arendamisel, sealhulgas kunstilistel, teoreetilistel, poliitilistel ning õppimis- ja õpetamisprobleemidel.
 • Saate olla osa mitmekesisest õpilaskogukonnast ning teil on võimalus arendada ja säilitada koostöövõrgustikke ning tuge.
 • Teil on juurdepääs ulatuslikule külalisloengute, esitluste ja projektide programmile. Varem on see hõlmanud Grayson Perry, Yinka Shonibare, Sonia Boyce, Susan Pui San Lok, Danny Devenny, Mark Ervine, Marty Lyons ja John Matthews vestlusi, mida korraldati meie kunstide ja õppe keskuse (CAL) kaudu.
 • MAAL saab Pathway enne või pärast lõpetamist UK QTS (kvalifitseeritud õpetaja staatus) Programmi nagu PGCE (teisesed): Art

Mida sa õpid

Ülevaade

Programm paneb suurt rõhku õpilaskesksele ja suunatud õppimisele, kus õppesessioonid ja isiklikud õpetused põhinevad teie kunstniku-õpetaja praktika kriitilisel kajastamisel ja arendamisel: sealhulgas kunstilised, teoreetilised, poliitilised ning õppimis- ja õpetamisprobleemid.

Programmi moodulid on kõik kaasaegse kunsti, õppimise ning kriitiliste ja dialektiliste pedagoogiliste teooriate ja filosoofiate aluseks.

Osalete kõigil loengutel, seminaridel, töötubades ja juhendmaterjalides, kus osalete poliitiliste, ideede, tavade, teooria ja filosoofia küsimustes, mis on seotud konkreetsete teemadega: kaasaegse kunsti praktika, õpetamine ja õppimine, identiteet ja koha / ruumi ehitamine. , dialektilisi pedagoogilisi teooriaid ja praktikat, sotsiaalset kaasatust ja uurimistööga seotud tavasid, kus teid julgustatakse ja oodatakse tõstatatud probleemide kriitiliseks arutamiseks ja arutamiseks.

Kuid see on vaid väike osa sellest, mida me eeldame, et teete kraadi. Kogu MAAL-is oodatakse iseseisvat õppimist / uurimistööd (praktika koos teooriaga), mis hõlmab tavaliselt kunstniku-õpetaja praktika kriitilist läbimõtlemist ja arendamist, sealhulgas täiendavaid ettelugemisi, aruteluks / ettekanneteks teemade ettevalmistamist, kaasõpilastega töötamist, esseede koostamist, kunstniku- õpetajate avaldused, uurimistöö, praktikapõhise töö ja / või projektide kavandamine, korraldamine ja koostamine, näituste ja esitluste kureerimine nii individuaalselt kui ka koostöös.

See rõhuasetus iseseisvale õppimisele on Goldsmithsis väga oluline. Me ei taha, et te vaidlemata vastu võtaksite selle, mida me teile ütleme. Soovime, et te tegeleksite sügavalt teooria ja praktikaga, et arendada kunstnike-õpetajatena oma ideid ja tavasid.

Struktuur

Võimaldamaks teie jaoks suuremat paindlikkust ja võrdsemaid kogemusi täiskoormusega ja osalise tööajaga õppuritele, on MAAL programm modulaarse ülesehitusega, enamus õpetamisseansse toimub tavaliselt õhtuti.

See võimaldab ka osalise ja täistööajaga õppuritel osaleda samal õhtul toimuvatel õppetundidel ning moodustab seetõttu koostöö- ja toetava õpikeskkonna.

MAAL-i kraadiõppe saamiseks peate täitma magistritasemel 180 CATS-i.

MAAL koosneb viiest tuummoodulist (150 CATS) ja ühest lisamoodulist (30 CATS).

Hindamine

MA Arts and Learning kasutab mitmeid täiendavaid hindamisstrateegiaid. Need on välja töötatud õpiväljundite ulatuse asjakohaseks hindamiseks ja neid toetab programmi eetos, mille hulka kuuluvad näitus / esitlus / etendus, essee, viva voce.

Many different paint potsrussn_fckr / Unsplash

Riiki sisenemise nõuded

Teil peaks olema (või eeldatakse, et teile antakse) vähemalt teises klassis omandatud bakalaureuse kraad sobivas kunstipõhises valdkonnas, millel on täiendav kogemus õpikontekstides ja pühendumus kunstiharidusele.

Rahvusvahelised kvalifikatsioonid

Me aktsepteerime laia valikut rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Kui inglise keel pole teie emakeel, peate selle programmi õppimiseks IELTS-i hinde (või samaväärse inglise keele kvalifikatsiooni) 6,5 koos kirjaga 6,5 ja mitte ühegi elemendi, mis on madalam kui 6,0. Kui vajate abi oma inglise keele õppimisel, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teid ette valmistada kraadiõppe tasemel õppimiseks.

Kuidas kandideerida

Te taotlete otse Goldsmiths'ile, kasutades meie online-rakendussüsteemi.

Enne taotluse esitamist peate olema:

 • Teie haridusajaloo andmed, sealhulgas kõigi eksamite / hinnangute kuupäev
 • Teie kohtuniku e-posti aadress, kelle poole saame taotleda viite akadeemilisest viitest või selle elektrooniline koopia
 • Isiklik avaldus - selle saab üles laadida kas Wordi dokumendina või PDF-vormingus või täita veebis
 • Kui see on saadaval, siis teie hariduse ärakirja elektrooniline koopia (see on eriti oluline, kui olete õppinud väljaspool Ühendkuningriiki, kuid see pole kohustuslik)

Teil palutakse oma rakenduse osana üles laadida / lisada kuni 10 pilti oma praktikast / kunstiteosest. Pildid võivad olla olemasolevad ja / või varasemad isiklikud kunstiteosed / etendused / installatsioonid jne.

Saate oma edusamme igal ajal salvestada ja naasta oma rakendusse, logides sisse oma kasutajanime / e-posti ja parooli kasutades.

Millal taotleda

Oktoobrist võetakse vastu taotlused õpilastele, kes soovivad alustada järgmise aasta septembrit.

Soovitame teil täita oma taotlus võimalikult varakult, isegi kui te ei ole oma praegust õppeprogrammi lõpetanud. On väga tavaline, et teile pakutakse koht, mis sõltub sellest, kas te saavutate teatud kvalifikatsiooni.

Hilinenud taotlusi võetakse arvesse ainult siis, kui on olemas ruumid.

Oskused

Programmi kaudu arendate iseseisvat mõtlemist, mõistate teoreetilisi aluseid ning oskust küsitleda oma ideesid ja praktikat ning olla selles kindel - oskused, mis on teile kasuks kogu teie valitud karjääri vältel. Samuti saate arendada:

 • Kriitilised ja analüütilised oskused
 • Loovad ja praktilised oskused
 • Võimalus väljendada keerukaid ja keerukaid ideid selguse ja enesekindlusega
 • Võimalus töötada iseseisvalt ja koos
 • IT oskused

MAALi vilistlasena jätkate oma praktikate tutvustamist ja tutvustamist praktika, näituste, ühiskondlikult aktiivsete projektide, rahvusvaheliste konverentside ja rahvusvaheliste ajakirjade kaudu.

Karjäär

Meie lõpetajatel on silmapaistvad tööhõivealased hariduse, galeriide / muuseumide, sotsiaaltöö / heategevuse, tervishoiu, avaliku halduse ja hoolekande valdkonnas, kusjuures enamik lõpetajaid töötab täistööajaga erinevatel karjääridel, sealhulgas:

 • Õpetaja, õppejõud, juhendaja
 • Teaduskondade / osakondade juhid
 • Seltskonna kunstnikud
 • Galerii kasvatajad / kuraatorid
 • Kunstnike / fotograafide harjutamine
Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Loe edasi

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Näita vähem