Ma mängu areng (disain)

Üldine

Programmi kirjeldus

Vali Kingstoni Game Development (Design) MA

See muidugi üks komplekt digitaalse meedia kursused, mis võimaldab teil õppida professionaalse digitaalse meedia praktika microstudio keskkonnas, keskendudes disain vajalikud oskused valdkonnas mängud arengut. Läbi opilasekeskne projekti õppekava, te töötate mängud disainer arendada oma erioskusi töötades osa interdistsiplinaarse meeskonna õpilastega üle kogu programm.

  • See kursus on välja töötatud pidades nõu meie tööstuse paneel, mis on esindatud kokku Sony Computer Entertainment Europe, DreamWorks ja Samsung Design Euroopas. Meil on ka aktiivne liige TIGA, mängude tööstus esindusorgani ja Briti Interaktiivne meedia Assotsiatsiooni (BIMA).
  • See kursus on mõeldud, et kasutada parimaid digitaalse meedia teadmisi ja vahendeid kogu ülikooli ning valmistab teid tööhõive digitaalse meedia tööstuse, kus spetsialistide meeskonnad töötavad koos, et arendada ja autor uuenduslik digitaalne meedia projekte.

Mida õpid?

Õpilased mõlemal kursused disaini ja luua arvutimängud, üksi ja meeskonnas, kasutades tööstus-standard tootmise juhtimise tööriistu ja tehnikaid, mis stimuleerivad töökeskkonda koostöö, et pakkuda toodet aega. Sul on ka arendada vertikaalselt viilu prototüüpe kasutades uusi tehnoloogiaid, nagu arvuti nägemine ja Stereofotograafia, ja õppida, kuidas end tutvustada potentsiaalsetele tööandjatele kaudu oma professionaalse olemasolu ja portfelli.

Hindamine

Vertikaalne viiludeks, prototüüpe, demod, videod, esitlused, disaini dokumente, esseesid.

plf

PlayStation Esimene

Kingston University on haridusasutus partner Sony läbi PlayStation Esiteks.

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja. Need siin võib olla ka segu südamik ja vabatahtlik mooduleid.

Moodulid

  • Digital Studio Praktika
  • Meedia eriarstide
  • Mängudisain
  • Kasutaja Experience Design (sisu)
  • Digital Media Final Project

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Viimati uuendatud Oktoober 2016

Teave kooli kohta

What we do is straightforward. We help undergraduates, postgraduate and research students, organisations and others to learn; promote scholarship; advance professional practice; disseminate new ideas ... Loe edasi

What we do is straightforward. We help undergraduates, postgraduate and research students, organisations and others to learn; promote scholarship; advance professional practice; disseminate new ideas and discoveries through our research and knowledge transfer; and support learning within the region in which we are located. As a community of scholars, students and staff dedicated to learning we share responsibility for developing the full potential of ourselves and others. Näita vähem
Kingston upon Thames