Ma / MMU / PgDip (jõudluse ja koostis)

Üldine

Programmi kirjeldus

MA / MMUS / PgDip (Performance ja koosseisus)


MIKS MMUS / MA?

MMUS / MA on õpetanud täistööajaga või osalise tööajaga magistrikursus, mis näeb sind jätkata erialal kas Production, Performance, koosseis või Performance, koosseisu ja näidata kriitilise suhestumise oma distsipliini läbi viva voce (MMU) või kirjalik kriitika (MA).

Töö üks-ühe vastu meie tulemuslikkuse töötajad ja / või heliloojad ja kaasates loomemajanduse, siis saada tugeva akadeemilise ja kutsehariduse arusaamist oma tavade ja sellest, mida ta võtab, et olla edukas muusika praktik 21. sajandil .

Performance õpilased saavad arendada väljakutseid ja uuenduslike repertuaari (hinnatakse avaliku põhjendused), samas Koostis õpilastele on antud toetust, et valmistada portfellide originaal kompositsioone ja esitada realiseerimisel.


KURSUSE

MMUS / MA järgib sama õppetöö kui PgDip kuid lisamoodul lõpus, kulmineerudes - Performance õpilased - lõpuetendus juuresolekul paneel eksamineerijate ja kutsus publiku või Ladumine üliõpilased, lõplik koosseis portfelli, mis peab näitama kunstilise nägemuse ja areneva koostise identiteeti.

Oma viimasel projekti, siis on oodata, et näidata oskusi ja professionaalsust olete töötanud ning vastutab kõiki oma projekti realiseerimiseks; näiteks Koostis üliõpilane, siis võta vastutust kõigi esinejate ja salvestus insenerid, ja Performance üliõpilane, siis hoolitseda kõigi aspektide täitmise, sealhulgas planeerimist, organisatsiooni, koordineerimise vahendid (inimese / füüsiline), heli tugevdamine , lava seadmine ja peaproov.

Lisaks sellele, MMUS üliõpilased kohustuvad viva voce näidata vajalikul tasemel kriitilise suhestumise eriarsti uuring ja MA kandidaadid toota lisatud kriitika.


Meistrikursustel, seminaride ja konverentside

Aastaringselt programmi meistrikursustel tarnitud rahvusvahelised nimed ja eksperdid aitab toetada oma loomingulist arengut. Viimased külastajad on lisatud snarky kutsikas, Charles McPherson, David Toop, Will Hick, Jason Rebello Trio, Donavan Hepburn, Deborah York, Emma Johnson, Enrico Rava ja Ralph Salmiņš.

Nagu aspirant Leeds College of Music saab ka osaleda seminaridel ja eriüritused Ülikooli Bradford, pannes teid veelgi laiem, koostöö kraadiõppe kogukonnas.

Võite esitada dokumente ja tükki meie kahe-aastaste konverentside, International Festival uuenduste Music Production ja koostis (iFIMPaC) ja Leeds International Jazz Haridus konverents - jälle, andes sulle oluline alus esitleda ennast potentsiaalsetele tööandjatele ja kolleege.


SINU juhendajad

Teie juhendajad on ulatuslikud töökogemus muusika tööstuse ja kirglik praktikas juhitud teadus.

Nende krediiti lisada vokaal juhendamist Paloma Faith, Danny McNamara ja Kevin Rowland (Kim Chandler), võitnud mitmeid rahvusvahelisi konkursse (Jakob Fichert) koostöös heliloojate nagu Trevor Wishart, Pete Stollery ja Alejandro Vinao (Dale Perkins) ja salvestuse etiketid sealhulgas Mode, NMC, mitteklassikaline ja Tzadik (Damien Harron).


SINU TULEVIK

Läbi ühendab teid tööstuse ja kunst põhinev arvud, pakume Teile sobivaid teadusuuringute toetust ning valmistada teile tugeva karjääri.

Meie kraadiõppe vilistlaste hulka Leaf Label allkirjastatud pianist ja helilooja Matthew Bourne (BBC Radio Jazz Award for Innovation, Perrier Jazz Award), James Hamilton (kaks korda Jazz Yorkshire võitja, auhinna Contemporary Jazz kompositsiooni Basca Briti helilooja Awards), Gemma Wild (Lancashire Young Aasta helilooja) ja David Lawrie, kelle MA projekti Valetas, šarlatanidena Jinxmongers (kõne- ja saatel) sai iseseisva vabastamist.

Hoiame tihedad suhted meie vilistlased, sageli kutsutakse neid tagasi viima meie kontsert hooaja.

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relati ... Loe edasi

At Leeds College of Music we provide a stimulating and collaborative environment in which students can become creative, confident and versatile practitioners in their chosen fields. See how our relationships with Leeds City College and the University of Bradford help us provide opportunities for the local, national and international communities to engage with music and music-making of the highest standards. Näita vähem